DJ Kebs

DJ Kebs

video
dodano: 2019-11-19 21:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV jest już dostępny zapowiadany teledysk Młodego z gościnnym udziałem KRS-One'a. The Teacha nieprzypadkowo pojawił się na feacie u polskiego artysty. Owocna współpraca obu raperów trwa już bowiem kilka lat. Wraz z premierowym numerem „Puste podwórka” do sieci trafił odsłuch całego krążka Młodego pt. „Lekcja WOS-u”. Płyta ukazała się wyłącznie w formie cyfrowej.

video
dodano: 2019-10-17 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Video do utworu ”Coltrane” to przedpremierowe wykonanie live w ramach cyklu “Na żywo w Y-Studio” Yurkoskiego. Ponadto poznaliśmy całą tracklistę tego ciekawego projektu.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-07 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"The Roof Is On Fire" to drugi klip po "Intro", a trzeci singiel promujący "Midasa". Tym razem artystę skreczami wsparł DJ Kebs, teledyskiem zajął się ponownie Alfonso Pantera wspólnie z Mateuszem Kumorem. Za podkład odpowiadają 2K i Samuray.

dodano: 2018-10-13 14:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

FALCON1 i DJ Kebs to postaci, które na polskiej scenie odcisnęły mocne piętno. Począwszy od imprezowych dj-skich poczynań, poprzez współtworzenie takich składów jak JWP czy HIFI Banda, po szkołę Spinlab, w której od 5 lat szkolą młodych adeptów. Teraz postanowili zabrać nas wszystkich na małą lekcję historii, publikując miks pt "Elementarz"

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-13 17:09 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Krążek zawiera 14 premierowych kompozycji, które zabierają słuchacza w podróż po różnych klimatach i stylach muzycznych. Pomimo różnorodności utwory składają się w spójną całość. Z okazji premiery udostępniamy kolejny numer do odsłuchu, tym razem "Dobro walczy ze złem".

video
dodano: 2018-04-12 17:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu APP: Sensi & DJ Kebs. Singiel „Moc” promuje pierwszy długogrający materiał pt. „Nie zapomnij nakarmić psa”. Obraz jest dziełem ekipy The New Level. Premiera albumu już jutro!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-09 21:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny singiel duetu APP: Sensi & DJ Kebs zapowiadający materiał „Nie zapomnij nakarmić psa”. W numerze #krzysztofmajchrzak gościnnie Sensiego wspiera Tymek.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-04 13:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Brix” z gościnnym udziałem Hadesa oraz wokalistki Agaty Kapalskiej to trzeci oficjalny singiel zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami projekt APP: Sensi & DJ Kebs "Nie zapomnij nakarmić psa", którego premiera przewidziana jest na 13 kwietnia. Odsłuch w rozwinięciu.

video
dodano: 2018-03-26 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Na kanale ProstoTV pojawił się klip duetu APP: Sensi & DJ Kebs do tytułowego numeru "Nie zapomnij nakarmić psa". Za realizacje wideo odpowiedzialna jest ekipa The New Level. 

video
dodano: 2018-03-12 19:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Premiera już 13 kwietnia! Z tej okazji już teraz możemy obejrzeć najnowsze video do utworu "Wielkie rzeczy"

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-12 17:58 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Krążek zawiera 14 premierowych kompozycji, które zabierają słuchacza w podróż po różnych klimatach i stylach muzycznych. Pomimo różnorodności utwory składają się w spójną całość. Za warstwę muzyczną odpowiada DJ Kebs, a za teksty i rap znany m.in. z ekipy Hurragun, czy współpracy z DJ Epromem - Sensi.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-07 23:17 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

APP, czyli duet raper - Sensi i producent - DJ Kebs zasilili szeregi Prosto Label. Wspólna płyta „Nie zapomnij nakarmić psa” trafi do sprzedaży w połowie kwietnia.

video
dodano: 2018-02-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Utwór "Pokolenia" to efekt wspólnych prac w ramach specjalnej edycji warsztatów Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa, poświęconych 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

video
dodano: 2017-08-24 16:53 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafiła dziś (24.08) 1. wideozapowiedź nowej płyty Młodego. Raper kojarzony głównie z Heavy Mental i KRS-One'em prezentuje singiel pt. „Ludzie na miarę”. – Mój 2. solowy album będzie utrzymany w cięższym klimacie. Muzycznie „Stres” (1. singiel z płyty – przyp. red.) i „Ludzie na miarę” to w sumie najlżejsze numery – zdradza artysta.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-23 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Martyn ESM (a właściwie Martyn Jakubowski) reprezentuje iławską oraz łódzką scenę rapową od 2005 r. Obecnie pracuje nad solową płytą pt. "Taki Sam Jak Ty". Prywatnie pracuje jako specjalista terapii uzależnień w Ośrodku Monar, a także jako streetworker, prowadząc ze swoimi podopiecznymi warsztaty z freestyle'u i realizując ich wokale w studio. Przez kilka lat zatrudniony jako wychowawca w jednym z łódzkich domów dziecka, w którym angażował podopiecznych w muzykę, prowadząc z nimi zajęcia z zakresu arteterapii. Inicjuje również spotkania z przedstawicielami polskiej sceny hip-hop w różnych placówkach wychowawczych. Poniżej możecie sprawdzić trzeci klip promujący płytę "Taki Sam Jak Ty". Gościnnie w utworze pojawił się DJ Kebs, natomiast za produkcję odpowiada Pawko Beats z ekipy Pasjonaci. Za klip odpowiada Forest Grandfather.

Strony