Sensi

Sensi

kategorie:
dodano: 2023-12-07 03:40 przez: Redakcja (komentarze: 0)

“Stare białe kicksy” to wspólny album częstochowskiego współtwórcy składu Hurragun – Sensiego, oraz pochodzącego z Beskidów rapera Bartka Koko. To hip-hop w klasycznym stylu, pełen nawiązań do korzeni.

dodano: 2020-05-20 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 2)
Białas, Eldo, Grubson

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie a zebrana suma zbliża się do 3 000 000 zł. Skoro beef możemy uznać za wygrany, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Po pozytywnych, oldschoolowych, newschoolowych i podziemnych zwrotkach, czas na nagrania o charakterze społecznym.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-13 17:09 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Krążek zawiera 14 premierowych kompozycji, które zabierają słuchacza w podróż po różnych klimatach i stylach muzycznych. Pomimo różnorodności utwory składają się w spójną całość. Z okazji premiery udostępniamy kolejny numer do odsłuchu, tym razem "Dobro walczy ze złem".

video
dodano: 2018-04-12 17:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się najnowszy klip duetu APP: Sensi & DJ Kebs. Singiel „Moc” promuje pierwszy długogrający materiał pt. „Nie zapomnij nakarmić psa”. Obraz jest dziełem ekipy The New Level. Premiera albumu już jutro!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-09 21:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny singiel duetu APP: Sensi & DJ Kebs zapowiadający materiał „Nie zapomnij nakarmić psa”. W numerze #krzysztofmajchrzak gościnnie Sensiego wspiera Tymek.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-04 13:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Brix” z gościnnym udziałem Hadesa oraz wokalistki Agaty Kapalskiej to trzeci oficjalny singiel zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami projekt APP: Sensi & DJ Kebs "Nie zapomnij nakarmić psa", którego premiera przewidziana jest na 13 kwietnia. Odsłuch w rozwinięciu.

video
dodano: 2018-03-26 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Na kanale ProstoTV pojawił się klip duetu APP: Sensi & DJ Kebs do tytułowego numeru "Nie zapomnij nakarmić psa". Za realizacje wideo odpowiedzialna jest ekipa The New Level. 

video
dodano: 2018-03-12 19:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Premiera już 13 kwietnia! Z tej okazji już teraz możemy obejrzeć najnowsze video do utworu "Wielkie rzeczy"

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-12 17:58 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Duet APP: Sensi & DJ Kebs prezentują pierwszy długogrający materiał pt. "Nie zapomnij nakarmić psa". Krążek zawiera 14 premierowych kompozycji, które zabierają słuchacza w podróż po różnych klimatach i stylach muzycznych. Pomimo różnorodności utwory składają się w spójną całość. Za warstwę muzyczną odpowiada DJ Kebs, a za teksty i rap znany m.in. z ekipy Hurragun, czy współpracy z DJ Epromem - Sensi.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-07 23:17 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

APP, czyli duet raper - Sensi i producent - DJ Kebs zasilili szeregi Prosto Label. Wspólna płyta „Nie zapomnij nakarmić psa” trafi do sprzedaży w połowie kwietnia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król Świata x Sensi - IFP - prod. Brat Jordah

IFP = Inne Fajne Props = Flaszki i Szlugi x Sensi
FiS: "Zaranie pomysłu to komentarze pod utworami FiS z płyty "Nareszcie". Wiele z nich ukazywało pozytywne zaskoczenie: "Inne, fajne, props", "propsuje za stylowe motzno tymbardziej ze tera wszystko monotonne", "dziwne (...) JEST REPEAT. POTWIERDZONE INFO". Nowe brzmienie Flaszek i Szlugów znalazło swoich odbiorców, którzy przebili się przez pierwsze zaskakujące wrażenie."

Sensi: "Kiedy posłuchałem roboczej wersji tego utworu od razu siadłem i napisałem swoją zwrotkę. Ten kawałek ma w sobie ogromną moc, a dla mnie osobiście stał się kolejnym krokiem, który przybliża mnie do oderwania sobie łatki z pleców i pokazania swoich umiejętności w nieco innej niż zazwyczaj konwencji. To dopiero początek, oczekujcie nieoczekiwanego."

kategorie:
dodano: 2015-01-27 14:52 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Jeżeli z rapem jesteś na Ty i akcje w stylu back in the days są dla Ciebie, musisz koniecznie nas odwiedzić. Wystąpią: niezawodny toruński zawodnik Małpa, król boom bapu Sensi, który został okrzyknięty nieślubnym synem Liroya oraz the most fresh Sarius - "mrówka, która poluje na słonie". Jeżeli myślisz, że ta trójca jest słabą zapowiedzią imprezy, nie boj się! Całą imprezę zagrzewać będzie beatbox, support, zimna wódeczka i Ty. Musisz być tam!

Tagi:
dodano: 2014-12-07 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Po trasie koncertowej Sztigar Bonko / Sensi i wspólnie nagranym utworze, postanowiliśmy kontynuować współpracę w skali całego albumu. Efektem tego jest płyta "Boom Bap Boogie", która z mojej strony jest kontynuacją sztigarskich produkcji, czyli klimatu z lat 90tych. Wszystkie bity wyprodukowane na tę płytę wyszły z legendarnych maszyn jak SP 1200, Emulator II, Akai S950 czy MPC 2000 XL. Tłustość i dynamika oraz amerykański charakter brzmienia są dla mnie oczkiem w głowie. Wszystkie dźwięki na płycie dotknęły analogowego out boardu, a rejestrowane były na masteringowych taśmach magnetycznych. Cały proces rejestracji beatów, miksu i masteringu odbywał się w moim studio (Eprom Sounds Studio) a wokale rejestrowaliśmy w Trzaski Studio w Częstochowie oraz w Otrejbarwie u DJ Deszczu Strugi. Płyta w zamyśle miała być skoczna i energiczna. Tempa na ogół nie schodzą poniżej 100 bpm. Groove opiera się głownie na mocnych bębnach i linii basowej. Trzecim pełnoprawnym autorem płyty jest DJ Lem, który nie tylko odpowiada za większość scratchy i cutów, ale też udzielił się miejscami na mikrofonie." - tak swój najnowszy projekt z częstochowskim raperem Sensim zapowiadał DJ Eprom. Teraz pojawił się oficjalny odsłuch całości.

kategorie:
dodano: 2014-12-01 13:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy na koncert premierowy Boom Bap Boogie, czyli projektu Dj Eproma, Sensiego z gościnnym udziałem Dj Lema. Na scenie także: Matis (CENTRUMstrona), Mikser, DJ Gram (DIIL Gang).

--

video
dodano: 2014-11-26 00:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Eprom & Sensi - 97' dobrze pamiętam - feat. DJ Lem

Staroszkolny klimat zarówno w muzyce jak w obrazie przynosi nam "97' dobrze pamiętam" czyli kolejny singiel promujący "Boom bap boogie", wspólny krążek DJ-a Eproma i Sensiego.

Strony