Flaszki i Szlugi

Flaszki i Szlugi

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król Świata x Sensi - IFP - prod. Brat Jordah

IFP = Inne Fajne Props = Flaszki i Szlugi x Sensi
FiS: "Zaranie pomysłu to komentarze pod utworami FiS z płyty "Nareszcie". Wiele z nich ukazywało pozytywne zaskoczenie: "Inne, fajne, props", "propsuje za stylowe motzno tymbardziej ze tera wszystko monotonne", "dziwne (...) JEST REPEAT. POTWIERDZONE INFO". Nowe brzmienie Flaszek i Szlugów znalazło swoich odbiorców, którzy przebili się przez pierwsze zaskakujące wrażenie."

Sensi: "Kiedy posłuchałem roboczej wersji tego utworu od razu siadłem i napisałem swoją zwrotkę. Ten kawałek ma w sobie ogromną moc, a dla mnie osobiście stał się kolejnym krokiem, który przybliża mnie do oderwania sobie łatki z pleców i pokazania swoich umiejętności w nieco innej niż zazwyczaj konwencji. To dopiero początek, oczekujcie nieoczekiwanego."

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-02-23 09:07 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie kolejny utwór pochodzący z płyty "Nareszcie" Flaszek i Szlugów, która ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu nakładem QueQuality.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-02-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Rozpoczęła się przedsprzedaż albumu "Nareszcie" zespołu Flaszki i Szlugi, który ukaże się nakładem QueQuality w formie nielegala. Jednocześnie dzisiaj w sieci ukazał się singiel z płyty zatytułowany "Nie chłam" z gościnną zwrotką Hadesa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-18 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Najnowszy projekt spod znaku Flaszki i Szlugi o tytule "Nareszcie" ukaże się nakładem QueQuality jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Album będzie nielegalem dostępnym jedynie w Internecie. Ukazał się już pierwszy teledysk promujący go pt. "Musi się dać".

dodano: 2015-06-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym Krótkim Strzale możecie sprawdzić m.in. nowe single zapowiadające albumy Penxa, Harego i Fouxa, numery z nadchodzących mixtape'ów Pueblosa, Flinta czy Deysa oraz instrumentalne single od Kryhoo i Luxona.

dodano: 2015-05-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy Qmosa, BZNa, Meda MC czy Feto i Młodego G.R.O. oraz nowe luźne numery od m.in. Żyta Tostera, Guovy czy Flaszek i Szlugów.

dodano: 2015-01-20 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 12)

Ranking ma na celu przelot przez pięćdziesiąt wybranych wydawnictw, które ukazały się w polskim rapie w ubiegłym roku. Od siebie chciałbym dodać, że każdą z tych płyt warto sprawdzić, a kolejność ma tak naprawdę subiektywne i drugorzędne znaczenie i nie stanowi oficjalnej linii redakcji. Miejsca 50-46 stanowi pięć "bonusowych" pozycji, na których znajdują się albumy instrumentalne, czasami nawet tylko luźno związane z hip-hopem. Od miejsca 45. zaczynają się pozycje "właściwe", które obejmują zarówno albumy dostępne w oficjalnej dystrybucji, jak i nielegale, epki i mixtape'y. Zapraszam.

[Krystian w naszej redakcji zajmuje się przede wszystkim polskim rapem, a poza mainstreamem śledzi również mniej wyeksponowane rejony podziemia, trzymając cały czas rękę na pulsie. W samym 2014 roku słuchał imponującej liczby prawie 120 polskich albumów, co pozwoliło mu ułożyć poniższe subiektywne top 50, które dostawać będziecie przed najbliższe 5 dni a które ja sam przeczytałem z ciekawością. Przegląd to bowiem dość obszerny i przekrojowy, do sprawdzenia którego zapraszamy, zapowiadając zarazem, że to oczywiście nie koniec naszych podsumowań tego, co działo się w polskim rapie w roku 2014 a wręcz przeciwnie - jeszcze trochę przed Wami - przyp. Mateusz Natali]

dodano: 2015-01-17 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Flaszki i Szlugi, czyli Król i Dźwiękowy (Brat Jordah), autorzy wydanego w ubiegłym roku albumu "Chyba Na Pewno", niedawno opublikowali nowy numer zatytułowany "I MINUS". Dodatkowo za pośrednictwem strony Eventudu biorą udział w akcji crowdfundingowej, mającej na celu organizację koncertu w Poznaniu. Dla osób wspierających akcję przewidziane są do wygrania nagrody, m.in. wejściówki na koncert.

dodano: 2014-09-06 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Flaszki i Szlugi przedstawiają singiel z nadchodzącej płyty "Chyba na pewno". Obok Króla Świata gościnnie w numerze "Alergia" nawinęli członkowie Smagalaz - Abel i Mops Bebsky. Za bit i animację odpowiada Brat Jordah. Album ukaże się we wrześniu 2014.