Kryhoo

Kryhoo

dodano: 2015-08-31 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Superlativez prezentuje odsłuch płyty Kryhoo "Beatstrumentals". Jest to instrumentalne dzieło producenta pochodzącego ze Świnoujścia. Na płycie dominują brudne stopy, werble i sample, ale zawiera ona również klubowe i elektroniczne smaczki. Całość została podzielona na CD Black i CD White. Na płycie znalazło się dwóch gości: Szatt i DJ Nambear. Na naszych łamach ukazała się przedpremierowa recenzja tego materiału.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-08-23 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Przeczesując podziemne wydawnictwa coraz częściej można trafić na ciekawy projekt, który swoimi walorami artystycznymi śmiało może konkurować z tymi pojawiającymi się w głównym nurcie. A jeśli mówimy o materiale czysto instrumentalnym, niezwykle spójnym i w żadnym wypadku sztampowym – to już prawdziwa sztuka i nagroda szukającemu. Kryhoo, bo o nim mowa, można kojarzyć z produkcji m.in. na „Przedmieściach” Emena czy też „Po Tej Stronie Raju” HuczuHucza. Pochodzący ze  Świnoujścia producent postanowił wypuścić instrumentalny projekt p.t. „Beatstrumentals Vol. #1”, będący przywitaniem z szerszą publiką. Mam nadzieję, że wspomniana publiczność faktycznie sięgnie po ten materiał i zapętli go minimum kilkukrotnie, gdyż krótko mówiąc – warto.

dodano: 2015-06-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym Krótkim Strzale możecie sprawdzić m.in. nowe single zapowiadające albumy Penxa, Harego i Fouxa, numery z nadchodzących mixtape'ów Pueblosa, Flinta czy Deysa oraz instrumentalne single od Kryhoo i Luxona.