Maz

Maz

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-01-03 20:52 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Superlativez przedstawia singiel z nadchodzącego projektu Maz x Scor. Cuty do numeru "Serce bije" dołożył Dj Nambear.

Tagi:
dodano: 2015-06-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym Krótkim Strzale możecie sprawdzić m.in. nowe single zapowiadające albumy Penxa, Harego i Fouxa, numery z nadchodzących mixtape'ów Pueblosa, Flinta czy Deysa oraz instrumentalne single od Kryhoo i Luxona.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-05 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

UrbanRecTV prezentuje klip do utworu "Najlepszy" pochodzącego z albumu Maz x Chok x Zielichowski "Długa Deszczowa Jesień". W numerze tym usłyszeć gościnnie można Deobsona oraz Marte Wólczyńską, która jest autorką wszystkich śpiewanych refrenów na krążku "Długa Deszczowa Jesień".

dodano: 2013-06-17 14:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 5)

Premiera albumu Arskiego i Zielichowskiego pt. "Egoista". Krążek został stworzony przez pochodzący ze Słupska duet MC/producent, w którym rolę rapera pełni Arski, a Zielichowski zajął się w pełni produkcją muzyczną. Gościnnie pojawiają się ciekawe postacie, jak wokalistka Marta Wólczyńska, DJ Pstyk, raper Maz, czy Taduesz Picz na skrzypcach.

dodano: 2013-06-05 18:40 przez: Vibe2NES (komentarze: 1)

Arski & Zielichowski - Egoista (feat. Maz, cuty: DJ Pstyk, skrzypce: Tadeusz Picz) Official Video

Przedstawiamy teledysk promujący album słupskiego duetu Arski i Zielichowski pt. "Egoista". Obraz został nakręcony do tytułowego kawałka, gościnnie udzielił się Maz, DJ Pstyk (cuty) oraz Tadeusz Picz (skrzypce). Realizacją teledysku zajął się Pitah Production. Na dniach zaprezentujemy okładkę oraz tracklistę albumu „Egoista”, którego premiera za pośrednictwem Vibe2NES: 16.06.2013 r.

dodano: 2013-01-25 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 14)

Maz x Chok x Zielichowski, dwóch raperów i producent pochodzących ze Słupska, którzy stworzyli właśnie album "Długa Deszczowa Jesień". Na płycie znajduje się osiem utworów, gościnnie swoje zwrotki dołożył LaikIke1 oraz coraz aktywniejszy ostatnio Deobson, zaś śpiewane refreny wykonała Marta Wólczyńska. Bity stworzone przez Zielichowskiego, urozmaicił gitarą elektryczną Michał Mezger.

"Długa Deszczowa Jesień" to melancholijna podróż przez tę porę roku, która w tym przypadku okazuje się być również niekończącym się etapem w życiu.

video
dodano: 2012-12-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Maz x Chok x Zielichowski - Lustra (Teledysk)

Maz x Chok x Zielichowski to dwóch raperów i producent pochodzących ze Słupska, którzy na styczeń szykują album "Długa Deszczowa Jesień". Na płycie usłyszymy dziesięć utworów, gościnnie swoje zwrotki dołożyli LaikIke1 oraz Deobson, zaś śpiewane refreny wykonała Marta Wólczyńska. Bity wykonane przez Zielichowskiego, urozmaicił gitarą elektryczną Michał Mezger. "Lustra" to pierwszy singiel promujący ten projekt, klip do utworu wykonała ekipa SoGood2SeeUs. "Długa Deszczowa Jesień" to melancholijna podróż przez tę porę roku, która w tym przypadku okazuje się być również niekończącym się etapem w życiu. Premiera klipu na Popkillerze.