Buszman Buszido

Buszman Buszido

dodano: 2020-06-05 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wyjątkowa historia i wyjątkowy singiel. Bliski przyjaciel Ś.P. Leha Buszman opowiada jak doszło do powstania utworu na bicie Michała, który ukazuje się ponad rok po jego tragicznej śmierci...

dodano: 2020-04-15 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Buszman Buszido reprezentant Trójmiasta po krótkiej twórczej przerwie wraca z buta przedstawiając pierwszy singiel pod tytułem “Żarty i śmiechy”. Najnowszy numer wyraźnie pokazuje szeroki wachlarz stylu i ewolucje flow. Numer wyprodukowany przez Esuarka promuje album "Między niebem a nie wiem", który ukaże się w drugiej połowie 2020 r. Kolejne informacje pojawią się wraz z nowymi premierami. Stay Tuned.

video
dodano: 2017-06-03 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W kolejnym odcinku radiowo-wizualnego cyklu WuDoo Open MIC wystapił reprezentant Trójmiasta Buszman Buszido. Przedstawia on tytułowy kawałek ze swojego ostatniego mixtape'u "Guliver". Materiał ukazał sie na początku 2017r. i można go pobrać w całości za darmo na http://buszmanbuszido.com/ .

video
dodano: 2016-04-13 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

„Tło" to kolejny klip promujący „Metr90” w którym gościnnie udzielił się gitarowo oraz wokalnie się Marcin Kiraga ztj. Kieras znany ze współpracy z Lehem, Kubą Knapem, czy Mesem. Obraz został zrealizowany przez ekipę Your Video.

dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

video
dodano: 2015-12-09 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Kapitanie mów mi" to pierwszy klip promujący "Metr90". Obraz został zrealizowany przez ekipę ImproBros w formie mashupu. "Metr90" to debiut trójmiejskiego rapera i składa się z dziesięciu kawałków. Gościnnie w utworach usłyszymy Leha, Wersa, Edzia oraz Marcina Kiragę. Za autorską część podkładów odpowiadają Natz, Tyno, DrNico oraz Prędki, reszta bitów pochodzi z nieoficjalnych źródeł. Cały materiał za darmo udostępniony jest do pobrania na stronie http://Buszmanbuszido.com, gdzie można także zamówić płytę w limitowanej wersji fizycznej. Jak mówi sam Buszido, mixtape to dopiero rozgrzewka mająca odsłonić przed słuchaczem jego możliwości i wszechstronność. Rozpoczął już prace nad kolejnymi projektami, do których możemy zaliczyć kolejny mixtape, pełnoprawny longplay, EP wraz z Wersem oraz nagraną wraz z Bośniakiem i Żyt Tosterem płytę składu 3 Małpy.

dodano: 2015-06-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym Krótkim Strzale możecie sprawdzić m.in. nowe single zapowiadające albumy Penxa, Harego i Fouxa, numery z nadchodzących mixtape'ów Pueblosa, Flinta czy Deysa oraz instrumentalne single od Kryhoo i Luxona.

video
dodano: 2015-02-03 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Trzy Małpy" to pierwszy singiel z nadchodzącego projektu o tej samej nazwie. W skład ekipy wchodzą Buszman Buszido, Żyt Toster oraz Bośniak. Płyta utrzymana będzie w nowoczesnej stylistyce z naciskiem na techniczny, przemyślany rap w metaforyczny sposób dotykający wielu płaszczyzn życia codziennego. Materiał realizowany jest w "Moje Studio" i ujrzy swiatło dzienne w pierwszej połowie 2015 roku.