TKZetor

TKZetor

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-16 22:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gruz Braders [Bonson x Głowa PMM x TKZetor] - Żyła Wódna (prod. Matek) VIDEO

W dniu premiery szczecińskiego projektu dostajemy kolejny klip.

kategorie:
dodano: 2018-09-28 00:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Grudki, smutki, rap do wódki” to projekt, za którego realizacją stoją Bonson, Głowa PMM oraz TKZetor. Trójka szczecińskich raperów nagrała płytę pełną brudnych i trafnych wersów, w których wyraźnie usłyszymy klimat przesiąkniętych alkoholem chodników. Żaden z nich nie przebiera w słowach, opisując rzeczywistość taką jak widzi. W niektórych numerach rozliczają się oni z otoczeniem i pokazują realia polskich podwórek. W innych przenoszą słuchacza w tryb sytej domówki, z której nikt nie chciałby wyjść. Za znaczą część warstwy muzycznej utworów odpowiada KPSN. Na płycie usłyszymy również produkcje Matka i Jack Frosta.

SPRAWDŹ RESZTĘ LISTOPADOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-27 23:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Gruz Braders „Grudki, smutki, rap do wódki” to projekt, za którego realizacją stoją Bonson, Głowa PMM oraz TKZetor. Trójka szczecińskich raperów nagrała płytę pełną brudnych i trafnych wersów, w których wyraźnie usłyszymy klimat przesiąkniętych alkoholem chodników. Żaden z nich nie przebiera w słowach, opisując rzeczywistość taką jak widzi. W niektórych numerach rozliczają się oni z otoczeniem i pokazują realia polskich podwórek. W innych przenoszą słuchacza w tryb sytej domówki, z której nikt nie chciałby wyjść. Za znaczą część warstwy muzycznej utworów odpowiada KPSN. Na płycie usłyszymy również produkcje Matka i Jack Frosta.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-11 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kawałek "Natrętni" powstał w trakcie zeszłorocznych szczecińskich juwenaliów z inicjatywy Sebastiana Kuchcińskiego aka Tony Jazzu. Na specjalne zaproszenie Seby, w trakcie zaledwie jednej doby chłopaki w składzie TKZetor, Sarius, Sage, Tony Jazzu i Zając zrealizowali w sumie dwie piosenki i nagrali dwa teledyski.

video
dodano: 2016-03-26 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W ubiegłym roku ekipa The Truekings tradycyjnie odwiedziła Fresh Island Festival, gdzie nagrała trzeci już numer z tej serii. Bit do "Fresh Island 2015" wyprodukował Poszwixx (Fabuła Produkcje), a zwrotki dograli Sage, Bogu Bogdan i Krimeson GRZ. W refrenie można usłyszeć TKZetora. W tym roku szykuje się już piąta edycja imprezy, na którą co roku przybywa coraz więcej naszych rodaków z Polski. Zagrają m.in Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign, DJ Premier, Statik Selektah, Shakka czy Tim Westwood.

dodano: 2016-03-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wygląda na to, że "Krótki Strzał" nie może się obyć bez czegoś od Kaza Bałagane, Żyto i Karwana... Coś nowego mamy za to też od Nieznanego Klarenza, który rzucił odrzut ze swojego nadchodzącego mixtape'u.

dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Wielu fanów ulicznego rapu pamięta jeszcze nagrywki ekipy Specnaz ze Szczecina i szalone filmiki Sawy, wielu również czeka na jego spektakularny powrót. Major oraz Dekameron postanowili powrócić do zajawki i wskrzesić legendę. Impulsem do reaktywacji była nominacja Majora do Hot16challenge przez TKzetora. W swojej gorącej 16 Major nominował Konkreta. Naturalną więc koleją rzeczy było to, że 16 lat znajomości zaoowocowało wspólnym nagraniem utworu. Kompozycja "Wracam na miasto" została zobrazowana spontanicznym, ulicznym klipem autorstwa Rafała Latarnika i zapowiada powrót Specnazu na szczecińskie podwórka.