Kmieciu

Kmieciu

dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

video
dodano: 2015-06-22 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Zapraszamy do sprawdzenia ostatniego klipu z materiału duetu Enrikle/Kmieciu "Płyta taktyczna". Jest to klip do kawałka "Herosi" zremixowanego przez Firetone. Za klip odpowiedzialny jest Maciej "Skrzydło" Skrzydlewski. Remix znalazł się na produkcji "CLOUDZ EP" kolektywu dj'sko-producenckiego The Beatz.

Tagi:
dodano: 2015-05-09 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia mini-albumu duetu Enrikle/Kmieciu pt: "Płyta taktyczna". Singlem promującym epkę był numer "Ludzie gówna", do którego powstał teledysk. Płyta zawiera 6 kawałków, gościnnie na album dograł się Gospel. Projekt utrzymany jest w humorystycznym, ironicznym tonie.

Tagi:
video
dodano: 2015-03-27 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Enrikle/Kmieciu - Ludzie gówna

Klip "Ludzie gówna" jest singlem promującym epkę duetu Enrikle/Kmieciu pt. "Płyta Taktyczna". Singiel dobrze oddaje charakter całego projektu, który utrzymany jest w humorystycznym i ironicznym tonie. Na płycie gościnnie pojawi się Gospel.

Tagi: