Sage

Sage

video
dodano: 2020-07-24 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Szczecin na rapowej mapie kraju obecny jest niemalże od samych początków hip hopu w Polsce... Po raz kolejny szczecińscy raperzy organizują się, by wspólnie zrealizować projekt, który przejdzie do legendy tego miasta i nie tylko. Krążek wydany został nakładem Wiadomo-Label, a co ciekawsze, promowany jest najdłuższym teledyskiem w historii hip-hopu!" - czytamy w opisie pod klipem trwającym... blisko godzinę!

Major SPZ, Aha T, Głowa PMM, Bogu Bogdan, Bonson, Rena, Sage czy RDI - to tylko niektóre osoby obecne w projekcie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-10-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Teledysk do utworu "Milion Dolarów" to już drugi singiel promujący trzeci solowy mixtape Sage'a pt. "50 twarzy Sage'a". Tym razem Sage zremixowal numer Fetty'ego Wapa feat. Remy Boyz "679". Teledysk wyprodukowany został przez Kubę Mono.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-23 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

NFNP czyli "No Fear No Pain" to ekipa Sage'a, która wyklarowała sie z hip-hopowego crew Selektaz, działąjacego prężnie pod koniec lat 90'tych i na początku dwudziestego pierwszego wieku. Kawałek to swoistego rodzaju hołd oddany swoim braciom ze streetu. Teledysk został zrealizowany w Republice Południowej Afryki w marcu 2015r, podczas wyjazdu całej bandy na wesele jednego z nich. Beat wyprodukował Ślimak.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-11 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kawałek "Natrętni" powstał w trakcie zeszłorocznych szczecińskich juwenaliów z inicjatywy Sebastiana Kuchcińskiego aka Tony Jazzu. Na specjalne zaproszenie Seby, w trakcie zaledwie jednej doby chłopaki w składzie TKZetor, Sarius, Sage, Tony Jazzu i Zając zrealizowali w sumie dwie piosenki i nagrali dwa teledyski.

video
dodano: 2016-03-26 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W ubiegłym roku ekipa The Truekings tradycyjnie odwiedziła Fresh Island Festival, gdzie nagrała trzeci już numer z tej serii. Bit do "Fresh Island 2015" wyprodukował Poszwixx (Fabuła Produkcje), a zwrotki dograli Sage, Bogu Bogdan i Krimeson GRZ. W refrenie można usłyszeć TKZetora. W tym roku szykuje się już piąta edycja imprezy, na którą co roku przybywa coraz więcej naszych rodaków z Polski. Zagrają m.in Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign, DJ Premier, Statik Selektah, Shakka czy Tim Westwood.

dodano: 2016-03-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wygląda na to, że "Krótki Strzał" nie może się obyć bez czegoś od Kaza Bałagane, Żyto i Karwana... Coś nowego mamy za to też od Nieznanego Klarenza, który rzucił odrzut ze swojego nadchodzącego mixtape'u.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-12 19:24 przez: Anonim (komentarze: 16)

Internetowa wymiana zdań na linii Sage - Sentino/Malik Montana zakończyła się w ostatnich dniach dissem Sage'a na Sentino a Malik zapowiadał spotkanie w Szczecinie przy okazji dzisiejszego koncertu. Jak się okazuje, między oboma raperami sytuacja została szybko wyjaśniona.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-08 13:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Po piątkowej wymianie zdań za pośrednictwem FB Sage postanowił zaatakować Sentino także w specjalnym numerze! "Mówię dziwkom pa pa", nawiązuje też do ostatniego singla Malika Montany i Tedego.

Przypomnijmy, że w najbliższy piątek Malik wystąpi w Szczecinie - czy dojdzie tam do konfrontacji obu stron?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-05 12:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

Szczeciński raper Sage znany z wieloletniej współpracy z Stoprocent oraz obecnie z działań w The Truekings Label zaatakował za pośrednictwem Facebooka lidera Get Money Live Life Ent. Sentino. Autor mixtape'u "Leniwy Skurwiel" zarzuca mu "pozerstwo" oraz przywołuje zdarzenia, które rzekomo miały miejsce podczas wizyty Sentino w Szczecinie w trakcie nagrywania utworu "Szczecin, Berlin, Poznań" z udziałem Peji, Soboty, Winiego, Tony'ego Jazzu oraz właśnie Sage'a i autora serii mixtape'ów "Zabójstwo Liryczne". 

dodano: 2015-12-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne strzały wystrzeliły od naszych Młodych Wilków: Vixena i Tostera. W tym odcinku cyklu do obadania również nowy track od Głovy i Kmiecia, TKZetora i Sage'a, a także gitarowy cover jednego z numerów Dwóch Sławów, krótki singiel z płyty Buszmana oraz zwiastuny nowych projektów Manifesta, Furmana, Szopeena czy Klasika.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-07-31 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Cały mixtape Sage’a "Leniwy Skurwiel" jest już dostępny do odsłuchu na kanale The Truekings Label w serwisie youtube. "Leniwy skurwiel" to kompilacja utworów znanych już sluchaczom oraz zupełnie nowych kompozycji. Sekwencja ta, to pewnego rodzaju opowieść - historia tego, co działo się w życiu artysty w ciągu kilku ostatnich lat. W projekcie usłyszymy licznych gości. Zwrotki dla Sage'a nagrali m. in. Braddu, Edone, Głowa, Wężu, Eszu, Emdoka, Abel, Tony Jazzu, Ceha, Kamel, Krimeson GRZ, Wini, TKZetor, Wice Wersa, Fabuła i Siwydym.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-10 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sage - Kawałek z przekazem (prod. Pinek) OFFICIAL VIDEO

Nowy klip Sage'a pojawił się właśnie w sieci. "Kawałek z przekazem" to utwór promujący najnowszy mixtape rapera pt. "Leniwy skurwiel" i stanowi przemyślenia rapera poirytowanego sytuacją w kraju. Materiał "Leniwy skurwiel" to kompilacja utworów już wcześniej znanych oraz zupełnie nowych kompozycji. W projekcie usłyszymy licznych gości. Zwrotki dla Sage'a nagrali m. in. Braddu, Edone, Głowa, Wężu, Eszu, Emdoka, Abel, Tony Jazzu, Ceha, Kamel, Krimeson GRZ, Wini, TKZetor, Wice Wersa, Fabuła i Siwydym.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski
dodano: 2015-04-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już niebawem pojawi się nowy mixtape przedstawiciela i jednego z założycieli The Truekings Label - Sage'a. Tymaczasem zapraszamy do obejrzenia pierwszego klipu zapowiadającego materiał. Singiel "Leniwy skurwiel" zapowiada mixtape o tym samym tytule. Klip jest owocem współpracy rapera z młodym artystą pochodzącym z okolic Szczecina - Lolkiem. Odpowiada on zarówno za zdjęcia jak i animację w klipie.

"Leniwy skurwiel" to kompilacja utworów znanych już sluchaczom z zupełnie nowymi kompozycjami. W projekcie usłyszymy licznych gości. Zwrotki dla Sage'a nagrali m. in. Braduu, Edone, Głowa, Wężu, Eszu, Emdoka, Abel, Tony Jazzu, Ceha, Kamel, Krimeson GRZ, Wini, TKZetor, Wice Wersa, Fabuła i Siwydym.

Tagi:
dodano: 2012-01-09 14:00 przez: admin (komentarze: 32)


Wice Wersa feat. Sage, Sobota, Tede - Na Chate Cza Iść (2012)

Dlaczego: Wice Wersa już niedługo wypuści nowy longplay, a póki co mamy pierwszy singiel, który jest obsadzony bardzo mocnymi ksywkami, bowiem w kawałku gościnnie zarapował Sage, Sobota i Tede. Wyszło to bardzo dobrze, każdy z panów odnalazł się na bicie Grand Papa Dziada, tak jak i na planie teledysku, gdzie MC's zostali otoczeni przez tłumy pięknych kobiet. Sprawdzajcie ten banger!

dodano: 2010-08-17 18:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 21)

Niebawem minie pół roku od premiery mixtape'u Sage pt. "Hardcore Dealin' Department 2010". Raper dbający na co dzień o markę Stoprocent u naszych zachodnich sąsiadów, jest kolejnym muzykiem, który odpowiedział na pytania z cyklu "Parszywa 13".

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie nowe premiery szykują się w wytwórni StoPro lub co działo się na legendarnej imprezie u Ani na Bezrzeczu (na tej samej imprezie, o której rapował Łona...) to zapraszamy do lektury!

Tagi: