Rena

Rena

video
dodano: 2021-06-26 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jak zostać raperką? Na to pytanie w swojej specjalnej instrukcji odpowiedziały WdoWA, Rena i Ryfa Ri - sprawdźcie jak singiel z projektu WRR wypadł na żywo na gali Popkillery 2021.

video
dodano: 2021-06-07 12:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
fot. Iza Tołwińska

WdoWA pojawiła się na tegorocznych Popkillerach w podwójnej roli - współprowadzącej oraz występującej wraz z projektem WRR. I właśnie o kulisach powstania wspólnego materiału z Reną i Ryfą Ri WdoWA opowiedziała Yurkosky'emu w rozmowie tuż przed galą.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-26 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 8)

Po pastiszowym otwarciu w drugim singlu ze wspólnego projektu WdoWA, Rena i Ryfa Ri jadą już klasycznie hip-hopowo. Bez gryzienia się w język i z grubą dawką namedroppingu. W klipie zobaczymy takie osoby jak Hemp Gru, Saful, Włodi czy Numer Raz, a w wersach znajdziemy odniesienia do wielu osób ze sceny, a także prztyczki w stronę Tedego, W.E.N.Y., Belmondo czy Dziarmy.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-19 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

WRR czyli WdoWA, Rena i Ryfa prezentują utwór "WRR", czyli pierwszy singiel z nadchodzącej płyty zespołu pt. "Wyłącz to gówno". Premiera albumu zaplanowana jest na maj 2021 roku.  

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-11 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

WdoWA, Rena i Ryfa, czyli skład WRR prezentuje okładkę pierwszego singla. Utwór o tytule „WRR” zapowiada nadchodzącą wielkimi krokami EP grupy WRR zatytułowaną „Wyłącz to gówno”.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-27 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Polska scena hip-hopowa doczeka się w końcu po Paresłów kolejnego w pełni żeńskiego składu. WdoWA, Rena oraz Ryfa Ri postanowiły stworzyć zespół, któy wyda wspólny projekt już na początku przyszłego roku.

Tagi:
video
dodano: 2020-07-24 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Szczecin na rapowej mapie kraju obecny jest niemalże od samych początków hip hopu w Polsce... Po raz kolejny szczecińscy raperzy organizują się, by wspólnie zrealizować projekt, który przejdzie do legendy tego miasta i nie tylko. Krążek wydany został nakładem Wiadomo-Label, a co ciekawsze, promowany jest najdłuższym teledyskiem w historii hip-hopu!" - czytamy w opisie pod klipem trwającym... blisko godzinę!

Major SPZ, Aha T, Głowa PMM, Bogu Bogdan, Bonson, Rena, Sage czy RDI - to tylko niektóre osoby obecne w projekcie.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-03 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rena ft. Kondziu WAP - Woop Woop (prod. Młody Beats) VIDEO

Nowy uliczny kawałek Reny wraz z Kondziem WAP pt. „Woop woop". Za produkcje odpowiada Młody Beats, materiał wideo został nakręcony przez ekipę Wiadomo Films.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-15 13:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Rena przedstawia okładkę i tracklistę płyty "Złoty środek", która będzie miała premierę 8 kwietnia nakładem wytwórni StoproRap. Za muzykę odpowiedzialny jest w większości utworów Juicy oraz Kieru i Paweland. Na płycie usłyszymy takich gości jak: Sobota, KaeN, Popek, Wu, Kieru, Zelo PTP i Buczer. Ruszył również preorder wydawnictwa.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-10 22:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Rena nakręciła video do tytułowego utworu z płyty "Złoty środek". Za produkcją singla stoi Juicy. Wydawnictwo ukaże się 8 kwietnia nakładem StoproRap. Poprzednio ujawnione kawałki z nadchodzącego albumu to "Kryzys" z gościnnym udziałem KaeNa i "Ja i moja muza".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-30 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rena gośc. KaeN - Kryzys (prod. Juicy) VIDEO

Zapraszamy do obejrzenia klipu "Kryzys" z gościnnym udziałem Kaena promującego drugą solową płytę Reny. Za muzykę odpowiada Juicy, a video ekipa HDSCVM.

Tagi:
dodano: 2014-12-07 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

15 lat - kawał czasu i piękna rocznica. Taki oto jubileusz obchodziło dopiero co szczecińskie Stoprocent a na specjalnej imprezie zagrali reprezentanci Stoprorap, m.in. Sobota, Bonson/Matek, TomB, Borixon, Matheo, Wini czy Rena. Dziś mamy dla Was foto oraz videorelację z tego wydarzenia.

dodano: 2014-05-11 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)
Wytwórnia Hustla Music udostępniła do odsłuchu nowy utwór z "KODEX 5". Na bicie White House Records w utworze "Już tego nie robię" usłyszymy Sobotę, Kajmana i Renę. Prezentujemy także krótką zajawkę mixtape'u White House vs DJ Flip, który w wersji CD dostępny będzie tylko jako dodatek do preorderu "KODEX 5" lub odzieży Kodex Clothing. Premiera albumu przewidziana jest na 14 maja 2014 i wydana zostanie nakładem wytwórni Hustla Music. Zamówienia preorderowe przyjmowane są tylko do poniedziałku i można je jeszcze składać TUTAJ.
kategorie:
dodano: 2014-01-07 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Debiutancka płyta szczecińskiej raperki Reny, za produkcję odpowiada Matheo. Na płycie wystąpili tacy goście jak: Bonson, Borixon, Bosski Roman, DJ FEEL-X, Gutek, Justyna Kuśmierczyk, Kieru, Marika, Peja, Popek, Sobota, Verte, Wini

Tracklista:

video
dodano: 2013-12-24 10:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 15)

Matheo gośc. Wini, Rena, Sobota, Bonson, Tomb - Essa Kolynda (prod. Matheo)

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania "Essa Kolyndy", która powstała spontanicznie w ciągu kilku dni. Bit wyprodukował Matheo, natomiast zwrotki dograli Wini, Rena, Sobota, Bonson i TomB.

Strony