DJ Flip

DJ Flip

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

video
dodano: 2019-06-08 00:06 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 0)

Kali x Magiera - Front (cuty DJ Flip)

Szczere, rozliczające dawne życie wersy Kaliego i rasowy, bujający głową bit Magiery to esencja rapu nawiązującego do najlepszych lat złotej ery. Teledysk wyprodukował sensi&.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-06-03 18:39 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Kevlar" to czwarty singiel promujący drugie oficjalne wydawnictwo Guziora zatytułowane "EVIL_THINGS", które ukaże się na rynku nakładem QueQuality na przełomie maja i czerwca 2018 roku. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-21 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Trzech Młodych Wilków z trzech różnych edycji i słoneczna Grecja - czyli letni hit od 2stego i Smolastego na bicie DJ-a Flipa!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2016-04-04 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się video promomix nadchodzącej składanki Step Records. Premiera albumu “Rap Najlepszej Marki vol. 2” już 8 kwietnia, tymczasem wytwórnia udostępnia promocyjne video z udziałem DJ’a Flipa.

video
dodano: 2016-02-09 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Galimatias Squad to Zayka, Klaziu i Danny. Trzech producentów, dwóch mc i jeden człowiek, który zna się na nutach. Pod koniec 2015 roku ekipa wydała swoją pierwszą legalną płytę "TłustePy & Monster Garaże". Całość materiału nagrana została w Galimatias Cannabinierzy Studio i Centrum Eudezet Label. Na krążku usłyszymy numery zrealizowane z takimi artystami jak: SKORUP, ENTERO C.E.L., MAPET, TEKU i KLIFORD z kolektywu NTK, CINEK, MIĘDZY SŁOWAMI, Tomasz MECHU Wojciechowski. Stroną winylowych cut'ów zajęli się DJ CIDER oraz DJ FLIP. Materiał wydany został przez Galimatias Cannabinierzy Studio. Mix i master Kamil Łazikowski Soyuz Studio. Poniżej sprawdzicie odsłuch całości, w tym m.in. teledysk do numeru "Miasto Prywatne" z Klifordem oraz numer ze Skorupem i DJem Flipem.

video
dodano: 2015-05-21 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Kolejny klip promujący najnowszy album duetu Voskovy już w sieci! Singiel "Gubię Nadzieję" zapowiada album Second Hand, czyli fabularną, płytę producencką, w której motyw żółtej bluzy odgrywać będzie kluczowe znaczenie dla całej fabuły.

dodano: 2015-03-18 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tym roku odświeżyliśmy trochę formułę cyklu "Za Trzy Dwunasta", ukazującego się na łamach Red Bull Muzyka. Zamiast co tydzień przybliżać trzy osoby, staramy się, by nasze „trójki” krążyły wokół jednej postaci, pozwalając nam na lepsze jej poznanie. Niezmiennie jednak skupiamy się na wszystkim, co dotyczy nowych twarzy i nadziei hiphopowej sceny.

Za nami kolejne odcinki. Co w nich? King Tomb wskazał 3 najlepszych punchlinerów, DJ Flip swoje 3 największe inspiracje, natomiast Ad.M.a 3 najbardziej inspirujące ją wokalistki.

video
dodano: 2015-01-16 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 9)

Logika nakazuje, by podobnie jak wczoraj w tygodniu ze Sławami zaserwować Wam jakiś dobry zapomniany numer, zwłaszcza że ich podziemna dyskografia jest naprawdę bogata. Radosny i Astek tworzyli wspólnie sztosy już w 2007 roku, kiedy to w sieci pojawiła się płyta "Dla Sławy", na której nawijał Rado, Astek zaś odpowiadał w całości za produkcję. Uznałem jednak, że słuszniejszym rozwiązaniem będzie przypomnienie wam jednego z najlepszych singli 2013 roku (i nie tylko - przyp. BobAir), na którym szalony duet wystąpił gościnnie. Chodzi mi oczywiście o fantastyczne "W 3 dupy" z płyty Polskiego Karate.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-08 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Najnowszy singiel od Zbyla, tym razem jest to zobrazowana klipem kooperacja Cywila, Vixena, Tomba i Zeusa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-28 19:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Tym razem nieco bardziej klasyczna iskra i raczej już ostatnia tego typu. Video to parogodzinny spontan, który mamy nadzieję umili słuchanie kawałka. Video koncertowe zostało nakręcone na Koncercie premierowym PCC "Made In Heaven" który odbył się w klubie Eskulap, w Poznaniu 17.10.2014" - czytamy w info prasowym. Sprawdźcie co tym razem mają do powiedzenia Solar i Białas.

video
dodano: 2014-11-06 18:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Z dawna nie słyszani Dwa Sławy powracają z mocno energetycznym klipem, zapowiadającym ich nadchodzący album p.t. "Ludzie Sztosy", którego premiera wyznaczona została na 9 stycznia 2015 roku. Obraz powstał do kawałka "Ciężki zawód (Gettin' Money)", który został wyprodukowany przez Naszego Młodego Wilka - DJ Flipa. W rozwinięciu znajdziecie zarówno klip, jak i link do preorderu.

dodano: 2014-10-24 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia pierwszego singla promującego płytę producencką Fabster "Kontrasty". Gościnnie w numerze udzielił się A$AP Lotto z kolektywu A$AP Mob. Dopełnieniem całości są skrecze, za które odpowiedzialny jest utalentowany DJ Flip. Premiera "Kontrastów" zaplanowana jest na 17 listopada.

Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Rover, Vienio, Ero (JWP), Buka, Cira, Hukos, Obywatel MC, Numer Raz, Proceente, V.E.T.O., Diox, WTM, Bosski Roman czy goście zza granicy jak wyżej wspomniany A$AP Lotto oraz Truck North (The Legendary Roots Crew) i Mecca Starr. Wydawcą płyty jest warszawska wytwórnia Stojedenaście.

video
dodano: 2014-08-05 20:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Duże Pe "1863 Pytania (Tribute To Traugutt)"

Z okazji 150-tej rocznicy stracenia Romualda Traugutta na stokach Cytadeli, Narodowe Centrum Kultury przedstawia utwór poświęcony ostatniemu dyktatorowi Powstania Styczniowego. Autorem i wykonawcą warstwy tekstowej jest Duże Pe, za muzykę odpowiada Zbylu a skrecze przygotował DJ Flip. Piosenka i teledysk powstały w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Styczeń Wolności", poświęconej 150-tej rocznicy Powstania Styczniowego.

dodano: 2014-05-11 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)
Wytwórnia Hustla Music udostępniła do odsłuchu nowy utwór z "KODEX 5". Na bicie White House Records w utworze "Już tego nie robię" usłyszymy Sobotę, Kajmana i Renę. Prezentujemy także krótką zajawkę mixtape'u White House vs DJ Flip, który w wersji CD dostępny będzie tylko jako dodatek do preorderu "KODEX 5" lub odzieży Kodex Clothing. Premiera albumu przewidziana jest na 14 maja 2014 i wydana zostanie nakładem wytwórni Hustla Music. Zamówienia preorderowe przyjmowane są tylko do poniedziałku i można je jeszcze składać TUTAJ.

Strony