Ludzie Sztosy

Ludzie Sztosy

kategorie:
dodano: 2015-06-02 22:51 przez: Live2Listen (komentarze: 0)

Albumem "Ludzie sztosy" zachwycają się zarówno krytycy, jak i słuchacze w całym kraju.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-18 13:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Popularność Dwóch Sławów po premierze "Ludzi Sztosów" wciąż rośnie, pojawiają się też kolejne wywiady. Dopiero co zaprezentowaliśmy Wam nasz videowywiad z chłopakami, a teraz dostaliśmy wywiad Marcina Flinta i Andrzeja Cały, którzy porozmawiali z Astkiem i Radosnym m.in. o fanach, kalkulacjach czy późnym debiucie...

video
dodano: 2015-02-15 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 47)

"Ludzie Sztosy" (recenzja) to chyba na ten moment najgłośniejszy polski album roku 2015. Z Astkiem i Rado Radosnym spotkaliśmy się w lutowy niedzielny poranek, by przeprowadzić zderzenie Dwóch Pismaków z Dwoma Sławami. Co z tego wyszło? Sprawdźcie sami w naszym videowywiadzie!

video dnia
dodano: 2015-02-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dwa Sławy - Multitasking (cuty DJ Flip)

Dlaczego: Kolejny singiel promujący świetnie przyjęty album "Ludzie Sztosy" (recenzja), tym razem wizualizacji doczekał się konceptualny numer "Multitasking".

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-01-18 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 12)

Gdy recenzowałem debiutancki legal Sławów, biłem się z myślami przez dość długi czas. Ostatecznie "Nie wiem, nie orientuję się" otrzymało ode mnie czwórkę, czyli ocenę dobrą, ale świadczącą o nie sprostaniu sporym oczekiwaniom. Po tymże tekście zgarnąłem parę słów krytyki ze strony czytelników, zacząłem się nawet zastanawiać, czy może rzeczywiście nie byłem zbyt surowy. Jednak po przesłuchaniu "Ludzi sztosów" moje sumienie stało się z powrotem czyste jak łza. Sprawa jest prosta, gdybym przyznał poprzedniczce piątkę, to w tym wypadku nasza skala straciłaby na znaczeniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Inna Strona
dodano: 2015-01-14 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Dzisiaj goszczą u nas Dwa Sławy, czyli Ludzie Sztosy we własnych osobach!

video
dodano: 2015-01-09 16:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj dostaliśmy odsłuch całości, dziś pora na "very street video" i życiową historię od Sława i Sława. #TadeuszSznuk.

dodano: 2015-01-08 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Sztos - wspaniałość, wyśmienitość, zjawiskowość. Ludzie sztosy - ludzie wspaniali, wyśmienici, zjawiskowi. Taki jest właśnie zespół Dwa Sławy na swojej nowej płycie. Zapraszamy Was, drodzy słuchacze, na podróż przez 14 kompozycji, które odseparują Was od obuwia domowego"  - piszą Dwa Sławy. Sprawdźcie album!

video dnia
dodano: 2014-12-29 18:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Dwa Sławy - Do ryma

Dlaczego: Damn, co za banger! Porcja szalonych gierek słownych rzuconych na zakręconym bicie i promujących album "Ludzie Sztosy". "Bo najważniejsze, że dupę urywa" - mówi refren a ja mogę się tylko zgodzić.

video
dodano: 2014-11-26 18:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W styczniu dostaniemy nowy album od niepodrabialnego łódzkiego duetu Dwóch Sławów, dziś pora na kolejny klip. Tytuł dość enigmatyczny, a co się za nim kryje?

kategorie:
dodano: 2014-11-15 14:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Sztos - wspaniałość, wyśmienitość, zjawiskowość. Ludzie sztosy - ludzie wspaniali, wyśmienici, zjawiskowi. Taki jest właśnie zespół Dwa Sławy na swojej nowej płycie. Zapraszamy Was, drodzy słuchacze, na podróż przez 14 kompozycji, które odseparują Was od obuwia domowego" 

 

dodano: 2014-11-15 14:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dla wszystkich, którzy narzekają na zimową chandrę mamy dobrą wiadomość - rok 2015 zaczniemy wraz z niepodrabialnym humorem od Dwóch Sławów... "Sztos - wspaniałość, wyśmienitość, zjawiskowość. Ludzie sztosy - ludzie wspaniali, wyśmienici, zjawiskowi. Taki jest właśnie zespół Dwa Sławy na swojej nowej płycie. Zapraszamy Was, drodzy słuchacze, na podróż przez 14 kompozycji, które odseparują Was od obuwia domowego" - czytamy w informacji prasowej. Po pierwszym klipie pora też na tracklistę.

video
dodano: 2014-11-06 18:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Z dawna nie słyszani Dwa Sławy powracają z mocno energetycznym klipem, zapowiadającym ich nadchodzący album p.t. "Ludzie Sztosy", którego premiera wyznaczona została na 9 stycznia 2015 roku. Obraz powstał do kawałka "Ciężki zawód (Gettin' Money)", który został wyprodukowany przez Naszego Młodego Wilka - DJ Flipa. W rozwinięciu znajdziecie zarówno klip, jak i link do preorderu.