Dwa Sławy

Dwa Sławy

dodano: 2021-09-21 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dziś w nocy bez żadnych zapowiedzi na streamingach wylądował nowy singiel Sławów zatytułowany "BD GRAŁ". Jego produkcją zajęli się Returnersi.

Tagi:
dodano: 2021-02-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Niedawno informowaliśmy was o specjalnych koncertach online, które organizuje platforma Streamder. Teraz przyszkowaliśmy dla was konkurs, dzięki któremu macie szansę wygrać bilety na wybrane wydarzenie.

wydarzenie
dodano: 2021-02-20 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ubiegły rok upłynął pod znakiem wielu niewiadomych, przez co świat stanął na głowie - do czego już powoli się przyzwyczajamy. W tym czasie ekipa Streamdera nie osiadła na laurach i przygotowała dla Was kolejną edycję koncertów. Tym razem na internetowej scenie tej platformy pojawią się Sarius, Dwie Sławy, donGURALesko oraz PlanBe, którzy specjalnie na to wydarzenie przygotowali dla Was wiele muzycznych niespodzianek.

kategorie:
dodano: 2021-02-20 02:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej charakterystycznych duetów w polskim rapie zagra koncert na platformie streamingowej www.streamder.com. Dwa Sławy to łódzki kolektyw, w skład którego wchodzą Astek i Rado Radosny. Ich koncerty to zawsze dawka dobrej energii i poczucia humoru. Obecnie promują płytę "Pokolenie X2".

Tagi:
dodano: 2020-07-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mimo wielu przeciwności uda nam się spotkać jeszcze w tym miesiącu! Musieliśmy zmienić plany, dopasować się do nowej rzeczywistości, a przede wszystkich uwzględnić restrykcje nowego reżimu sanitarnego" - napisali organizatorzy krótko po niedawnych ogłoszeniach nowych wytycznych dotyczących wydarzeń kulturalnych. Tak więc Rap Stacja Wolsztyn zagra po raz piąty z rzędu, będąc jednym z niewielu festiwali tego lata!

dodano: 2020-05-07 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tempo nowych Hot16Challenge2 nie maleje - dziś dostajemy "coś dla każdego". Fani klasycznego rapu znajdą 16-tki od Peji, Gurala, Numer Raza czy Kafara. Fani nowej szkoły - od ZetHy, Szymi Szymsa czy Silesa. Fani eksperymentów w obrębie cyklu i nawijek 'nieraperów' - mocne wjazdy Deemza czy Koozy. Do tego Dwa Sławy, Zeus, ale także Rafał Brzozowski i Sebastian Fabijański. Łapcie!

dodano: 2020-01-20 15:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jednym z najciekawiej zapowiadających się numerów na nowej płycie Dwóch Sławów ewidentnie było collabo z Białasem na bicie Steeza. Teraz mamy już efekt!

dodano: 2020-01-15 13:31 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Premiera nowego albumu Rado Radosnego i Astka już za niecałe dwa tygodnie! Na czwarty singiel z nadchodzącej płyty Dwa Sławy wybrali utwór tytułowy. Teledysk do "Pokolenia X2" wyreżyserował Maciej Rudzin, a za muzykę odpowiada duet 808bros (LOAA, Gedz). Swoje trzy grosze dorzucił też na gramofonach DJ Twister.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-07 15:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Sławy znowu na fizyku, jak Skłodowska-Curie. To jest Pokolenie X2. X 2. Prosta matematyka. Przesłuchałaś dwa razy, to nie przesłuchałeś wcale. Metryka do kosza, Pokolenie X2 do odtwarzacza." - takim opisem duet promuje swój nowy album. A teraz ujawnia dodatkowo gości. Jest ciekawie!

kategorie:
dodano: 2019-12-19 15:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Piąty album duetu, na którym znajdziemy 13 nowych numerów (14 w wersji preorderowej). Kawałek zapowiadają dwa single, "Co ludzie powiedzą?" i "Twister".

Tagi:
video
dodano: 2019-12-19 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Do sieci trafił nowy klip duetu pt. "Co ludzie powiedzą?", który zapowiada ich piąty album "Pokolenie X2". Produkcją podkładu zajęli sie Gedz i LOAA, czyli 808bros, a klip nakręcił Szerszeń.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-09-29 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Projekt Pawbeats Orchestra osiąga coraz większy rozmach. Otwarciu trasy koncertowej zagrali m.in.: Pezet, Igor Herbut, KęKę, GrubSon, Dwa Sławy czy legenda jazzu - Marek Napiórkowski.

video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-03 16:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

W ostatnich miesiącach The Blu Mantic nie próżnował - a to wypuszczając numer "Pączki" w duecie z Kubi Producentem w Tłusty Czwartek, a to oddając hołd polskiemu hip-hopowi specjalnym mixtejpem nagranym na polskich bitach. W weekend - kiedy my szykowaliśmy się do dwóch dużych zagranicznych wywiadów - popkillerowy Młody Wilk rodem z Teksasu zaatakował natomiast zapowiadanym już jakiś czas temu trackiem "Czarny Wilk".

Jak mówi podtytuł, mimo bitewnego charakteru linijek nie jest to w zamierzeniu stricte "diss" a raczej "odpowiedź" w kierunku duetu złożonego z Astka i Rado Radosnego. Skąd jednak całe zamieszanie i o co poszło?

dodano: 2019-03-23 12:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 0)

Początek wiosny w kalendarzu zwiastuję poprawę pogody i… kolejne świetne ogłoszenia w programie czeskiego festiwalu Hip Hop Kemp! Coraz szerszy lineup tej legendarnej imprezy powiększył się w tym tygodniu o dwie naprawdę ciekawe nazwy - nowojorskiego klasyka Pharoahe Moncha i liveband’owy projekt Pawbeatsa, który zaprosi na scenę gromadę czołowych polskich raperów. Gdy dodamy, że wcześniej swój udział w tym festiwalu zapowiedzieli m.in. Masta Ace, Tech N9ne, The Alchemist, Sarius czy Słoń, to wiemy już, że tegoroczna “osiemnastka” Kempu wygląda naprawdę solidnie!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-02 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dwa Sławy złapali wiatr w żagle po albumie "Ludzie Sztosy" i nie zwalniają tempa - "Coś przerywa" znów spotkało się z dobrym odzewem, zainaugurowało też w pełni samodzielną działalność duetu... A jak się okazuje fani wciąż dopytują o więcej!

Tagi:

Strony