Dwa Sławy

Dwa Sławy

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-09-29 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Projekt Pawbeats Orchestra osiąga coraz większy rozmach. Otwarciu trasy koncertowej zagrali m.in.: Pezet, Igor Herbut, KęKę, GrubSon, Dwa Sławy czy legenda jazzu - Marek Napiórkowski.

video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-03 16:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

W ostatnich miesiącach The Blu Mantic nie próżnował - a to wypuszczając numer "Pączki" w duecie z Kubi Producentem w Tłusty Czwartek, a to oddając hołd polskiemu hip-hopowi specjalnym mixtejpem nagranym na polskich bitach. W weekend - kiedy my szykowaliśmy się do dwóch dużych zagranicznych wywiadów - popkillerowy Młody Wilk rodem z Teksasu zaatakował natomiast zapowiadanym już jakiś czas temu trackiem "Czarny Wilk".

Jak mówi podtytuł, mimo bitewnego charakteru linijek nie jest to w zamierzeniu stricte "diss" a raczej "odpowiedź" w kierunku duetu złożonego z Astka i Rado Radosnego. Skąd jednak całe zamieszanie i o co poszło?

dodano: 2019-03-23 12:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 0)

Początek wiosny w kalendarzu zwiastuję poprawę pogody i… kolejne świetne ogłoszenia w programie czeskiego festiwalu Hip Hop Kemp! Coraz szerszy lineup tej legendarnej imprezy powiększył się w tym tygodniu o dwie naprawdę ciekawe nazwy - nowojorskiego klasyka Pharoahe Moncha i liveband’owy projekt Pawbeatsa, który zaprosi na scenę gromadę czołowych polskich raperów. Gdy dodamy, że wcześniej swój udział w tym festiwalu zapowiedzieli m.in. Masta Ace, Tech N9ne, The Alchemist, Sarius czy Słoń, to wiemy już, że tegoroczna “osiemnastka” Kempu wygląda naprawdę solidnie!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-02 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dwa Sławy złapali wiatr w żagle po albumie "Ludzie Sztosy" i nie zwalniają tempa - "Coś przerywa" znów spotkało się z dobrym odzewem, zainaugurowało też w pełni samodzielną działalność duetu... A jak się okazuje fani wciąż dopytują o więcej!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-08-24 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kolejna edycja największej imprezy breakdance’owej w Polsce zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią rywalizacja najlepszych tancerzy z całego świata oraz koncerty gwiazd hip-hopu z Polski i z zagranicy. Już 1 i 2 września scenę Warsaw Challenge w Forcie Bema rozpalą taneczne akrobacje i topowi artyści, m.in. Paluch, O.S.T.R., amerykańscy raperzy Devin The Dude i zespół The Beatnuts oraz artyści współtworzący projekt Albo Inaczej.

dodano: 2018-04-02 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W marcu polski rap wystawił na front sporą część swoich najmocniejszych dział - PRO8L3M, KęKę, Ten Typ Mes, Dwa Sławy... A do tego Eripe, Proceente/Metro, Frosti Rege, WCK, Zero, Penx, Michrus Dix37 czy Szpaku. Kto w tak mocnym zestawieniu zaprezentował się wg Was najlepiej? Pora na głosowanie!

video
dodano: 2018-03-16 16:19 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Kolejna marcowa premiera! Dwa Sławy wypuścili właśnie do sieci klip do numeru nagranego z KęKę! "Drugi koniec świata" to długo wyczekiwane trio, które właśnie stało się prawdą! Utwór promuje album Sławów "Coś przerywa", którego premiera już 23 marca! 

video
dodano: 2018-03-12 17:48 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kolejny klip zapowiadający nowy, niezależny album Dwóch Sławów! Wiemy już, że na krążku "Coś przerywa" pojawi się utwór nagrany z Jareckim - "Jestem". Przypomnijmy, że premiera już 23 marca

video
dodano: 2018-03-06 17:43 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Dwa Sławy prezentują kolejne video, które zapowiada ich pierwszy w pełni niezależny album "Coś przerywa". Premiera krążka 23.03, a "Buty do wódy" możecie usłyszeć już dziś.

kategorie:
dodano: 2018-02-22 16:38 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Musimy porozmawiać? Miałem oddzwonić? Znowu zawaliłem? Nie można na mnie polegać? Halo? Coś przerywa. Dwa Sławy mówią o tym czego u siebie nie lubisz, w sposób za który ich kochasz.  

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-22 16:33 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Dwa Sławy prezentują kolejne video! To druga po "Zdejm czapkę" zapowiedź nowego albumu, który będzie wydany w pełni niezależnie. Utwór pochodzi z nadchodzącego albumu „Coś przerywa”, którego premiera sklepowa już 23.03.2018!

Tagi:
dodano: 2017-12-31 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

2017 Dwa Sławy rozpoczęli atakiem z "Dandys Flow", pomyślnie utrzymując zainteresowanie po "Ludziach Sztosach". Pod koniec roku założyli własny label i zapowiedzieli kolejny album - o wszystkim tym czytamy w ich podsumowaniu...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-28 19:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Stary rok, starzy my. Drugi singiel ze zbliżającego się wydawnictwa chciałby Wam zadać fundamentalne pytanie: zostało Wam coś peklu na przyszłoroczny preorder? Bo nowy rok, to nowi my, trzeci singiel, okładka, tytuł i ów preorder właśnie. Palec pod budkę" - piszą Sławy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2017-11-28 15:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Około 10 lat mozolnego przebijania się przez podziemie i w końcu zasłużona eksplozja. Jarosław i Radosław aka Astek i Rado aka Dwa Sławy mają w ostatnich latach piękną passę a na obchodach 11-lecia duetu w miniony weekend odebrali Złote Płyty za swoje dwa ostatnie krążki. Skomentowali to też w swój charakterystyczny, dwusławowy, lecz bardziej emocjonalny niż zwykle sposób...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-30 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dwa Sławy ogłosili wczoraj założenie własnego labelu, nakładem którego ukaże się nadchodzący album. Postanowili też dokładnie doprecyzować też plan działania i odnieść się do podgrzewanych przez niektóre portale wieści o rzekomym konflikcie z byłym wydawcą.

Tagi:

Strony