Hemp Gru

Hemp Gru

dodano: 2018-07-03 00:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Legendarna, warszawska grupa wraca po długim okresie ciszy na scenę. Ich nowym album zatytułowany "ETER" ukaże się w tym roku z okazji 20-lecia istnienia składu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-17 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Po tym, gdy jego koncertowa wypowiedź wywołała burzę Bedoes błyskawicznie sprostował całą sytuację oraz przeprosił za słowa rzucone ze sceny, wczoraj natomiast wysłał wyrazy szacunku i hałas dla Hemp Gru i wszystkich starych ekip w trakcie występu we Włocławku. Do gestu bydgoskiego rapera odniósł się teraz Bilon, który wcześniej mocno skrytykował ową sceniczną wypowiedź, mówiąc "Jak wpadniesz nam w rączki, będzie cieniutko"...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-12 13:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Hemp Gru zapowiada nową płytę! W rozmowie z cgm.pl Bilon zapowiedział, że album pojawi się jesienią tego roku, aby uświetnić 20-lecie zespołu...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-23 13:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Kilka dni po zwycięskiej walce Arab opublikował filmik, w którym opowiada o niesnaskach z Hemp Records, narkotykach i sportach walki.  Jak twierdzi tydzień przed pojedynkiem z Rubym pojechał do Bilona, aby wyjaśnić sprawy między nimi.

Tagi:
dodano: 2017-08-01 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

1 sierpnia 1944 to jedna z najważniejszych dat w historii polskiej XX wieku. Data, w której tragiczne losy łączą się z niesamowitym hartem ducha Polaków i data sprzyjająca głębokiej refleksji i zadumie. Polscy raperzy temat Powstania Warszawskiego także podejmowali nie raz, w odpowiednio godny sposób oddając hołd niezłomnie walczącym o naszą wolność. Dziś przypomnijmy 4 utwory prosto z serca odbudowanej ze zgliszczy Stolicy...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-12 13:36 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Rozejście się przed legendarny duet Hemp Gru było smutną informacją dla wielu fanów, jednak nie zakończyło to muzycznej działalności Wilka i Bilona, a jedynie zmieniło jej klimat. W ostatnim czasie eksperymentuje szczególnie Bilon, serwując nowoczesne, czasem egzotyczne brzmienie. Nie wszystkich słuchaczom przypada ono do gustu, dlatego też Bilon postanowił opublikować specjalne oświadczenie:

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-10-25 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Festiwal Hip Hop Fever to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu Terrorym Fever. Peja wraca z imprezą pod zmienioną nazwą, by podobnie jak w przypadku Terrorym Fever kontynuować tradycję na poznańskiej Hali nr 2 MTP. W ramach festiwalu będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo znanych wykonawców polskiej sceny rap, którzy z okazji 40. urodzin Rycha Peji tłumnie pojawią się tego dnia w Poznaniu. Hip Hop Fever to również okazja do zagrania przez Rycha mocno wyselekcjonowanego materiału, a dodatkowo gospodarz wykona premierowo takie produkcje jak „DDA” oraz „Remisja”.

wydarzenie
dodano: 2016-07-02 16:34 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Poznaliśmy już pełny line-up Mazury Hip-Hop Festiwal 2016. Na 15. jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią: O.S.T.R., Tede, Sokół i Marysia Starosta, JWP/BC, Hemp Gru, Małpa, Tau, Kali, Sobota, VNM, Te-Tris, Quebonafide, Taco Hemingway, Miuosh oraz Mielzky. Trzydniowe święto hip-hopu w Giżycku potrwa od 21 do 23 lipca. Organizatorzy zaprezentowali oficjalny spot video, promujący wydarzenie, a także ujawnili godzinowy harmonogram wszystkich koncertów.

wydarzenie
dodano: 2016-06-26 13:37 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Wielkimi krokami zbliża się VI edycja kultowego festiwalu w przepięknej Kotlinie Żywieckiej. W stolicy złocistego trunku, w malowniczo położonej beskidzkiej miejscowości, blisko granicy ze Słowacją i Czechami odbędzie się plenerowa impreza pod nazwą Hip-Hop Na Żywca. Zagrają m.in. Hemp Gru, Małpa, W.E.N.A, Kartky, Sarius i Ad.M.a. Wśród atrakcji towarzyszących znajdziemy też projekcję filmu "Coś z Niczego: Sztuka Rapu" w reżyserii Ice'a T.

wydarzenie
dodano: 2016-02-24 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy najstarszej w Polsce plenerowej imprezy hiphopowej ogłosili kolejnych headlinerów tegorocznego festiwalu! Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią również Hemp Gru, Te-Tris oraz Mielzky. Dołączą oni tym samym do już potwierdzonych Tedego oraz Sokoła z Marysią Starostą. Trzydniowe święto hip-hopu w giżyckiej Twierdzy Boyen odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2016.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-01-17 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"To Jest To" Hemp Gru to bez wątpienia jeden z najbardziej klasycznych singli w historii polskiego rapu. Bardzo ciekawe wspomnienie "od środka" na plan zdjęciowy teledysku rzucił wczoraj Bilon...

Tagi:
dodano: 2015-08-03 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Tegoroczny 1 sierpnia odbił się sporym echem. Liczne obchody, upamiętnienia wydarzeń z 1944 roku poruszyły serca milionów Polaków. Obojętna nie pozostała muzyka. W 71 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Bilon i Szwed SWD oddali swoisty hołd bohaterom tamtych czasów.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-05-20 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na niecałe dwa tygodnie przed premierą solowego albumu „3xNIE”, Bilon BPP wypuszcza singiel promujący tę płytę. Numer „Zdrówko” jest pozytywnym utworem z gościnnym udziałem Sokoła. Za muzykę odpowiada Szwed SWD, a skrecze dorzucił DJ Gram.

video
dodano: 2015-05-15 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Dwa tygodnie przed premierą solowego albumu „3xNIE”, Bilon BPP wypuszcza pierwszy oficjalny klip promujący to wydawnictwo. Numer „Niech nikt / Mistrz” to połączenie dwóch skitów znajdujących się na płycie. Oficjalna premiera pierwszej solowej płyty Bilona zaplanowana jest na 29 maja (piątek). Tego dnia o godzinie 16:00 raper spotka się ze swoimi fanami w warszawskim Hempszopie. Wydarzenie to zapoczątkuje ogólnopolską akcję promocyjną, w ramach której Bilon zaplanował podobne spotkania w mniejszych i większych skejtszopach prowadzących sprzedaż jego albumu. Zgodnie z hasłem „POZA SYSTEMEM” płyta „3xNIE” dostępna będzie jedynie w hempszopach i lokalnych skejtszopach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-11 17:35 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo Hemp Records - Bilon BPP JOINT PENK "3 x NIE", którego premiera zaplanowana jest na 29.05.2015r. Artysta przy sprzedaży swojego albumu zdecydował się omijać szerokim łukiem koncerny typu Empik, Media Markt i Saturn, z hasłem "POZA SYSTEMEM". Płyta będzie dostępna w Hempszopach i lokalnych mniejszych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Strony