Hemp Gru ujawnia gości na płycie - Avi, KęKę, Paluch i inni!

Już w piątek światło dzienne ujrzy specjalny album na 25-lecie Hemp Gru. "Hemp Groove" to nowe utwory a także odświeżone wersje klasyków warszawskiej grupy, nagranych wraz z żywymi instrumentami oraz premierowymi zwrotkami gości. A ich lista jest naprawdę doborowa!

Słyszeliśmy już tytułowe "Hemp Groove", "Obudź się" z Kalim oraz "Amnezję" z Dudkiem P56. Na płycie czeka za to więcej atrakcji - w nowej wersji "63 dni chwały" pojawi się Małach, za to w "Cudownym Dzieciaku" Avi. Najmocniej wygląda chyba "To jest to" - ikoniczny singiel uzyska zwrotki KęKę i Palucha!

"Nie odgrzewamy kotletów. Bawimy się muzyką. Robimy to z pasją, specjalnie dla Was. To jeszcze nie koniec." - pisze HG.

Poniżej pełna tracklista - album możecie zamawiać w HempSzopie oraz na Miejskamuzyka.pl. W specjalnych pakietach preorderowych czeka bluza, t-shirt, czapka, ale też... kij baseballowy. Premiera płyty 29.09, natomiast 9.10. na Torwarze koncert na 25-lecie Hemp Gru.

01. Obudź się Ft. Kali
02. Mary Mary
03. Nienawiść/HWDP
04. Bomba
05. Zjedz skręta
06. Cudowny dzieciak Ft. Avi
07. Droga
08. Amnezja Ft. Dudek P56
09. Sami swoi Ft. Onar
10. Kiedy zabraknie słońca
11. To jest to Ft. KęKę, Paluch
12. 63 dni chwały Ft. Małach
13. Hemp Groove

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Emoka
A ja od kilku dni mam problem z hg,nie osobiście ale jednak.Wiem że to nie Bilon,nie Wilk,nie Żary ale jednak Panowie ktoś z waszego otoczenia jechał ostatnio z moim znajomym bo ten brzydko się zachował i ok,ale... straszyć go że wjadą mu do domu i wydymają żonę razem z dziećmi?Gdzie jeden z tych dzieciaków dobrze ich zna? Drąc ryja jeszcze na cały regulator że my jesteśmy HG???Lipa!!!A chodzi o zdarzenie z Kazimierzowskiej,a dokładnie z busem jakis tam waszych kolegów!!!Jako HG powinniście tym typom zamknąć pysk,tyle

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>