Hemp Gru i Dudek P56 razem w nowym singlu z "Hemp Groove"

video
dodano: 2023-09-14 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Hemp Gru świętuje obecnie 25-lecie, które zwieńczy albumem "Hemp Groove" oraz koncertem na Torwarze. Teraz otrzymaliśmy trzeci singiel, w którym HG wspierane jest przez Dudka P56!

Co natomiast wiemy na ten moment o płycie? Bilon i Szwed we współpracy z Wilkiem i Żarym, zaprosili do studia muzyków i razem przygotowali utwory, które łączą uliczny rap z żywymi instrumentami. Znajdziemy tam zarówno nowe utwory, jak odświeżone wersje i specjalne aranżacje. Preorder jest dostępny tutaj.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Patryk L.
Ich mental jest na poziomie tych degeneratów z poprawczaka, którzy mówią "dobrze jakby policji nie było, bo mógłbym dziesionować staruszki i mieć pieniądze". Patologię powinni zbanować na YouTube. Tyle co oni młodych istnień sprowadzili na złą drogę.
JWNO
Oni wszyscy mają jakiś odwrócony kodeks moralności im więcej złych rzeczy robisz tym bardziej prawilny jesteś i dobry chłopak okradasz ludzi handlujesz narkotykami tym lepszym człowiekiem jesteś zamiast pomagać słabszym czy biednym ludziom wyjść z bagna to pociskają te swoje farmazony hwdp patologia i głupota

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>