Kękę

Kękę

video
dodano: 2021-04-08 16:38 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

„Nie mów mi” to braggowy kawałek, opisujący z przymrużeniem oka, niektóre tendencje widoczna w dzisiejszym świecie. Jeśli klub, w którym jest akcja teledysku to odpowiednik dzisiejszej rapgry, pełnej flexu, sexu i hajsu to KęKę wchodzi, pije wodę, uśmiecha się pod nosem i wychodzi.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-25 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

KęKę w 6 rocznicę podjęcia decyzji o odstawieniu alkoholu i narkotyków postanowił podzielić się z fanami szczerym wpisem, w którym opowiedział jak wyglądały u niego ostatnie miesiące oraz skontrował je z perspektywą, w której nie odstawiłby używek.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

KęKę zorganizował wczoraj wieczorem na swoim Instastory Q&A podczas którego odpowiedział na parę pytań fanów. Raper zdradził m.in. którzy uczestnicy tegorocznych Młodych Wilków wywarli na nim wrażenie, czy Takie Rzeczy Label ma planach zostać wytwórnią pokroju Prosto czy QueQuality oraz jaka jest szansa na reedycję m.in. "Basement Disco".

Tagi:
video
dodano: 2021-02-17 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Nadal jestem tu" to drugi singiel promujący nadchodzący album KęKięgo, "SIARA". Tym razem raper puruszył bardzo poważną kwestię jaką są myśli samobójcze czy depresja, opowiadając o nich z własnej perspektywy. Za produkcję numeru odpowiadają Worek i moody scrag.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-09 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

KęKę zorganizował na swoim Instastory zabawę, w której wskazywał swoje top 3 w różnych kategoriach. W jednym zestawieniu raper wybrał trzy najlepsze polskie albumy hip-hopowe.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-02-03 19:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Dziś specjalny odcinek Magazynu - wraz z zaproszonymi ekspertami podsumujemy to, co w styczniu działo się w polskim rapie! Gośćmi Hirka Wrony będą Lil Konon, Maciej "Maqoo" Dobkowicz (6:45) oraz Michał Płociński (Rzeczpospolita, Radio Kampus). W trakcie transmisji przyjrzymy się też komentarzom i temu, co wg Was było w tym miesiącu najważniejsze... Ruszamy o 20:00!
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-25 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pierwszy singiel z "SIARY", czyli "Moja gwardia" to opowieść KęKę o osiedlu na których się wychował i jego przyjaciołach z młodości. W komentarzu pod nowym numerem udzielił się fan, który okazał się... synem jednej z bohaterek utworu.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-20 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

„Moja gwardia" to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty KęKę, który zabierze fanów w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa radomskiego rapera. Za muzykę odpowiada Sergiusz, natomiast animowane video jest dziełem ekipy Takie Pany.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-17 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W kwietniu będzie miał premierę szósty solowy album KęKę, "SIARA". Ostatnio raper zdradził w jakim klimacie będzie nadchodząca płyta. Teraz ujawnia, czy na krążku, jak i EP-ce dołączanej do preorderu, znajdziemy jakiś gości.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Radomski raper wyjawił niedawno tytuł swojej nastepnej płyty i odpalił jej preorder. Wczoraj natomiast opowiedział o procesie powstawania albumu oraz zdradził, co czyni go najbardziej "naturalnym" w całej jego dyskografii.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-01 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

KęKę wszedł w Nowy Rok z wieloma zmianami - raper zakończył 2020 ślubem (życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!) a 2021 otworzył informacją o nowym albumie, zarazem związanym z życiowymi przemianami.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-21 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

KęKę zorganizował ostatnio akcję, w której sprzedawał swoje płyty, a każda z nich była przez niego podpisana. Jak się okazało, doprowadziło to do wylądowania wszystkich jego krążków na ostatnim notowaniu OLiS. Z tej okazji, raper podzielił się statystykami sprzedaży swoich albumów - trzeba przyznać, że robią one wrażenie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Opublikowana w ostatnich dniach lista artystów i ich firm, które dostały dofinansowanie z Funduszu Wsparcia Kultury wywołała niemały szum w Internecie, powodując u fanów skrajne emocje (swoją drogą Fundusz wstzymał już wypłaty, by wyjaśnić wszelkie niejasności). Również zdania wśród raperów są podzielone, od tych, którzy skorzystali z pomocy z rządowego projektu, do tych krytykujących i zarzekających się, że nigdy nie wzięli by pieniędzy od państwa. Pokazywaliśmy wam już komentarze Taco i Miuosha, a teraz zebraliśmy głosy innych artystów, czy też członków branży eventowej, by przybliżyć całą tę sytuację.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-06 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Raper potwierdził informację, która krążyła wczoraj po sieci - w przyszłym roku KęKę weźmie udział w Please Stand-Up Tour, występując jako standuper wspólnie z m.in. Lotkiem czy Tomkiem Kołeckim. Jak komentuje prześmiewczo raper, będzie to jego "zemsta na standuperach za hot16challenge2".

Tagi:
video
dodano: 2020-10-14 16:23 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"TEDx" to nowy singiel Adiego, który promuje najprawdopodobniej jego nadchodzące solo w barwach SBM. Gościnnie usłyszymy w nim KęKę, natomiast produkcją zajął się SARNULA. Klip utrzymany w szkolnej stylistyce wyreżyserowali Maciej Pieczykolan i Rafał Florkiewicz.

Tagi:

Strony