Kękę

Kękę

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Radomski raper wyjawił niedawno tytuł swojej nastepnej płyty i odpalił jej preorder. Wczoraj natomiast opowiedział o procesie powstawania albumu oraz zdradził, co czyni go najbardziej "naturalnym" w całej jego dyskografii.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-01 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

KęKę wszedł w Nowy Rok z wieloma zmianami - raper zakończył 2020 ślubem (życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!) a 2021 otworzył informacją o nowym albumie, zarazem związanym z życiowymi przemianami.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-21 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

KęKę zorganizował ostatnio akcję, w której sprzedawał swoje płyty, a każda z nich była przez niego podpisana. Jak się okazało, doprowadziło to do wylądowania wszystkich jego krążków na ostatnim notowaniu OLiS. Z tej okazji, raper podzielił się statystykami sprzedaży swoich albumów - trzeba przyznać, że robią one wrażenie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Opublikowana w ostatnich dniach lista artystów i ich firm, które dostały dofinansowanie z Funduszu Wsparcia Kultury wywołała niemały szum w Internecie, powodując u fanów skrajne emocje (swoją drogą Fundusz wstzymał już wypłaty, by wyjaśnić wszelkie niejasności). Również zdania wśród raperów są podzielone, od tych, którzy skorzystali z pomocy z rządowego projektu, do tych krytykujących i zarzekających się, że nigdy nie wzięli by pieniędzy od państwa. Pokazywaliśmy wam już komentarze Taco i Miuosha, a teraz zebraliśmy głosy innych artystów, czy też członków branży eventowej, by przybliżyć całą tę sytuację.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-06 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Raper potwierdził informację, która krążyła wczoraj po sieci - w przyszłym roku KęKę weźmie udział w Please Stand-Up Tour, występując jako standuper wspólnie z m.in. Lotkiem czy Tomkiem Kołeckim. Jak komentuje prześmiewczo raper, będzie to jego "zemsta na standuperach za hot16challenge2".

Tagi:
video
dodano: 2020-10-14 16:23 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"TEDx" to nowy singiel Adiego, który promuje najprawdopodobniej jego nadchodzące solo w barwach SBM. Gościnnie usłyszymy w nim KęKę, natomiast produkcją zajął się SARNULA. Klip utrzymany w szkolnej stylistyce wyreżyserowali Maciej Pieczykolan i Rafał Florkiewicz.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-05 20:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
fot. Young Sandi

Odwołanie przez KęKę występu na koncercie z okazji 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej wywołało dużą dyskusję wśród jego fanów - teraz raper tłumaczy dokładne znaczenie oraz swoje podejście do całej sprawy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-05 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 12)

KęKę miał wystąpić 14 sierpnia w Warszawie na okolicznościowym koncercie z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej - a wraz z nim Apteka, Luxtorpeda czy Maleo Reggae Rockers. Jednak nie zagra, tłumaczy też powody w specjalnym oświadczeniu.

Tagi:
dodano: 2020-06-27 21:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Do premiery „Naturalnego satelity” Skorupa i Młodego pozostał tydzień. Na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać krążek w przedsprzedaży. Tymczasem na MaxFloRecTV trafiła kolejna jego zapowiedź. W numerze „Kurde nic” gościnnie wystąpił KęKę.

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że KęKę chciał nagrać wspólną EP-kę ze Skorupem. Radomski raper wysłał reprezentantowi MaxFlo wiadomość za pomocą jednego z serwisów. Ten jednak nie dotarł do niej na czas. Informacja zelektryzowała fanów i wzmogła ich apetyt na wspólny krążek obu artystów. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy on powstanie. Wiemy natomiast, że panowie połączyli siły przy okazji nadchodzącego albumu Skorupa i Młodego. Wideosingiel z gościnnym udziałem KęKego promujący „Naturalnego satelitę” pojawił się właśnie w sieci.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-21 13:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Kilka dni temu na kanał MaxFloRecTV trafił singiel „Hymny lecę” Skorupa i Młodego, w którym gościnnie wystąpił YoT. Dziś wiemy, że wśród zaproszonych na krążek „Naturalny satelita” obok niego pojawią się także KęKę i Joka. Wydawnictwo dostępne jest w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl, a jego premiera planowana jest na początku lipca

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2020-06-01 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wydaje się, że w mało których numerach raperzy aż tak ważą słowa jak w tych kierowanych do własnych dzieci. Polski rap dał nam wiele poruszających i niezwykle szczerych utworów z ojcowskiej perspektywy. Wybraliśmy kilka z nich, specjalnie na dzisiejsze wyjątkowe święto.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-15 13:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dostajemy nowy utwór od KęKę, który daje upust emocjom nagromadzonym w trakcie ostatnich 2 miesięcy.

Tagi:
dodano: 2020-05-03 19:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

"Pytałem 'Sokół kiedy Złoto?' - już nie pytam, to 11 Platyn i to na 5 płytach" - KęKę rozpoczyna follow-upem do swojej 16-tki sprzed 6 lat i szybko odpowiada na nocną nominację od Lanka!

kategorie:
dodano: 2020-04-28 20:40 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

KęKę - #Hot16Challenge

7. KęKę

Radomianin z dumą mówi, co się zmieniło w charakterystycznej wówczas dla siebie manierze. Halo Sokół, będzie złoto, bo się zaczynam martwić? Z perspektywy czasu ten wers w ustach Kękę brzmi bardzo abstrakcyjnie. Po głośnym i bardzo ciepło przyjętym debiucie, czas na złote i platynowe wyróżnienia zaczął się w najlepsze. Aż samo pcha się na usta: Gdzie to hurrwa poszło?!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-16 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Koronawirus wywołał duże obciążenie szpitali dedykowanych do walki z nim - ciężka sytuacja występuje m.in. w Radomiu, w związku z czym KęKę zaapelował do fanów o wsparcie.

Tagi:

Strony