przemo dbm

przemo dbm

video
dodano: 2019-09-26 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przemo DBM jest nabytkiem nowej wytwórnii Aviego i Louisa Villaina, Moya Label. "Dzwonią do mnie" to drugi singiel, promujący płytę "Kolizje". Za produkcję odpowiada Golubeq, który stworzył podkład do wcześniejszego utworu Przema, "Wakabayashi".

dodano: 2019-09-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przemo DBM po serii udanych i doskonale przyjętych singli w 2017 roku zniknął na niemal dwa lata. Jak okazuje się w tym czasie powstawał jego solowy debiut - "Kolizje". Na oficjalnym kanale Przema ukazał się teledysk do kawałka "To Nie Tu" wyprodukowanego przez Louisa Villaina. Jest to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący debiut rapera - "Kolizje".

Tagi:
video
dodano: 2017-10-30 15:21 przez: SB Maffija (komentarze: 2)

Przemo DBM prezentuje swój drugi teledysk zrealizowany w ramach akcji SB Starter. "Pojeb" wyprodukowany przez Golubqa jest już dostępny na oficjalnym kanale SB Maffija Label.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-18 15:29 przez: SB Maffija (komentarze: 0)
Przemo DBM "Nowa Jakość" - pierwszy klip w SB Starter

Przemo DBM melduje się jako kolejny uczestnik SB Starter. Pierwszym numerem, który postanowił zaprezentować jest "Nowa jakość" - afrotrapowy banger na bicie Golubqa, który klipem video zobrazował Mieszko Granowski we współpracy z Artkiem Kowalem z Maffija Film Studio. "Ugryźliśmy to z trochę innej strony niż oni, wiesz?" - 3 lata temu Przemo zaprezentował się publicznie po raz pierwszy biorąc udział w Hot16Challenge. Przyszedł czas na inną akcję powstałą z pomysłu Solara. Nowa jakość słońce!