Małolat

Małolat

video
dodano: 2019-06-06 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Małolat/Auer "Nieraz" (official wideo)

Klip nakręcony przez Floriana Malaka na tropikalnej wyspie Koh Phangan to dokumentalny zapis walk tajskich bokserów. Przez trzyminutową podróż do źródeł „Sztuki Ósmiu Kończyn”, zobaczycie dużo potu, krwi i łez. Nie zabraknie też autentycznych momentów pełnych radości czy okazywania szacunku pokonanemu zawodnikowi.

„Walka, to oczywiście metafora życia, w której niezależnie od wyniku, nigdy nie można osiadać na laurach ani się poddawać. Energetyczny i szczery tekst Małolata jest jak sinusoida pełna wzlotów i upadków. Taka dynamika była punktem wyjściowym dla historii pokazanej w klipie.” - mówi reżyser Florian Malak. Teledysk jest także zapowiedzią dokumentalnego filmu Malaka o tajskim boksie: „Muay Thai made in Thailand”.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-01 19:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Małolat z pomocą Auera uderza w świeże brzmienia, a równocześnie... wraca do czasów swojego kultowego debiutu "W Pogoni Za Lepszej Jakości Życiem" nagranego z Ajronem. Elektroniczne brzmienia wraz z mocną nawijką tworzą wyjątkowo intrygujący mix. Duet stopniowo publikuje w Sieci kolejne single z wydanego w kwietniu albumu, teraz otrzymaliśmy numer "Światła mnie rażą", który nasuwa nam skojarzenia z zawartym na debiucie "W weekendy żyjąc".

video
dodano: 2019-04-08 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

W kolejnym singlu Małolata i Auera, zapowiadającym nadchodzące coraz większymi krokami wydawnictwo “Transfer”, twórcy zdecydowali się na kolaborację ze… Szpakiem i Młodym SMF.

video
dodano: 2019-03-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Małolat/Auer "Tranzyt"

„W głowie maszynka do floty w powietrzu tylko pot i czysta” to wersy z utworu „Tranzyt”, który jest drugim singlem z płyty Małolat/Auer „Transfer”. Kawałek to storytelling opowiedziany na trance’owym bicie. Tym razem obrazem singla jest mash-up. Kawałek opowiada historie dealera i nocnego życia w mieście.

video
dodano: 2019-02-27 18:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Małolat wraca ze wsparciem Auera! Pisaliśmy Wam już o zapowiedziach, które duet podawał dalej w ostatnich miesiącach, teraz mamy już garść konkretów. Dostaliśmy bowiem klip do numeru tytułowego, preorder, datę premiery oraz listę gości - wśród których znaleźli się m.in. Szpaku i Bonson.

kategorie:
dodano: 2019-02-27 18:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Małolat powraca z kolejnym solowym albumem, tym razem za warstwę muzyczną w całości odpowiadał będzie Auer. Mieszanka elektronicznych brzmień cenionego w środowisku producenta - Auera w połączeniu z dosadnymi wersami Małolata pozwala doskonale odnaleźć się w obecnych realiach rynku muzycznego. Raper na płycie „Transfer” w kwestii tekstowej porusza historie dotychczas nieporuszane

Album jest swego rodzaju powrotem do kultowej już płyty „W pogoni za lepszej jakości życiem” wyprodukowanej w całości również przez jednego producenta – Ajrona. Jak wskazuje sam tytuł płyty oraz singlowy kawałek Małolat stara się nas przenieść metaforycznie do przeszłych czasów jednocześnie przekazując historie na nowoczesnych bitach Auera. Dodatkowo „Transfer” próbuje zwrócić uwagę na różnice panujące dziś w otoczeniu rapera.

Na płycie gościnnie pojawili się tacy artyści jak Szpaku, Bonson, KPSN, EMAS, Melny.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-28 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pisaliśmy Wam ostatnio o tym, że Małolat zapowiedział swój trzeci solowy krążek. Na "Więcej" czekaliśmy dekadę, tym razem licznik stanie jednak po 3 latach - album Małolat/Auer dostaniemy już na początku 2019 roku!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-15 16:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Na "Więcej" musieliśmy czekać dekadę - wygląda na to, że 3 solowy krążek Małolata przybędzie dużo szybciej. Młodszy z braci Kaplińskich zapowiedział bowiem to, że jeszcze w tym roku poznamy pierwsze fragmenty albumu...

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-02-22 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w sobotę w Warszawie rzadko występujący scenicznie duet braci Kaplińskich - w klubie XOXO Party zobaczymy soundsystem Małolata, którego gościnnie wesprze Pezet!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-07-07 18:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

7 lipca ukazała się reedycja wydanej oryginalnie w 2010 roku płyty „Dziś w moim mieście” Pezeta i Małolata. Wydawnictwo w odświeżonej wersji zostało wzbogacone o dwa nowe utwory: „Pragniesz” i „Antananarywa”. Za warstwę muzyczną obu nagrań odpowiada Auer, przy czym do pierwszego z nich cuty zrobił DJ Panda.

Reedycja płyty braci Kaplińskich zawiera zupełnie nową poligrafię, przygotowaną specjalnie pod ten projekt. Ponadto Pezet i Małolat nagrali dwa zupełnie nowe numery: „Pragniesz” i „Antananarywa”. Do pierwszego z nich powstał klip, który można zobaczyć tutaj.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2017-07-07 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

7 lipca ukazała się reedycja wydanej oryginalnie w 2010 roku płyty „Dziś w moim mieście” Pezeta i Małolata. Wydawnictwo w odświeżonej wersji zostało wzbogacone o dwa nowe utwory: „Pragniesz” i „Antananarywa”. Za warstwę muzyczną obu nagrań odpowiada Auer, przy czym do pierwszego z nich cuty zrobił DJ Panda.

Reedycja płyty braci Kaplińskich zawiera zupełnie nową poligrafię, przygotowaną specjalnie pod ten projekt. Ponadto Pezet i Małolat nagrali dwa zupełnie nowe numery: „Pragniesz” i „Antananarywa”. Do pierwszego z nich powstał klip, który można zobaczyć tutaj.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Mamy nowy numer od duetu Pezet/Małolat, wyprodukowany przez Auera i oskreczowany przez DJ-a Pandę! "Pragniesz" to nowy numer nagrany na stary album - po kilku latach nieobecności duet wpuszcza ponownie do obiegu album Pezet&Małolat "Dziś w moim mieście".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-16 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pod koniec ubiegłego roku "Nie zobaczysz łez" skupiło sporo uwagi i dyskusji, a kolejne ruchy Pezeta są mocno wyczekiwane przez fanów. Ostatnio razem z Małolatem pojawili się obaj w reklamie Sprite'a, ale wg najnowszych zapowiedzi możemy się spodziewać też muzycznego uderzenia.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-06-17 19:01 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Organizatorzy siódmych urodzin Warszawy Powiśle zapraszają do wspólnego świętowania. 25-go czerwca letni Miejski Piknik odsłoni hip-hopowe oblicze. Zagrają kultowi raperzy, można będzie posłuchać o antologii hip-hopu, a Bogna Świątkowska opowie o tym, jak zmienił się rap na przestrzeni lat.

video dnia
dodano: 2016-05-12 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dlaczego: #szafapelnakicksow to czwarty singiel Gedza z nadchodzącej płyty "Ameba", której premiera planowana jest na wrzesień 2016 roku. Za muzykę, mix i mastering odpowiada Grrracz. W utworze gościnnie pojawia się W.E.N.A. oraz Małolat.

Strony