Matheo

Matheo

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-10 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Mimo wielu lat na scenie Gural wciąż zachowuje świeżość - doskonale świadczy o tym singiel "Muzyka Miast" zapowiadający jego 10 solowy album "Latające Ryby". To 'klasyczny Gural' a fani w komentarzach zamiast "znowu?" piszą "wreszcie!" Jeśli czekacie na nowe rzeczy od DGE to będziecie mieli czego posłuchać...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-02 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

donGURALesko i Matheo to gwarancja mocnej mixtape'owej jazdy - duet nieraz dostarczył nam szalonych muzycznych przelotów, a kolejna część nadciąga wielkimi krokami...

Matheo postanowił opublikować garść informacji, z których dowiadujemy się, że projekt jest już praktycznie gotowy!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Teledyskowa gorączka nabiera tempa - wczoraj coś dla siebie znaleźć mogli chyba wszyscy. Fani eklektycznej poszukującej starej szkoły dostali video od Abradaba, fani klasycznych brzmień Hemp Gru z Erosem, fani nowej szkoły Beteo z ReTo, fani osobistych emocjonalnych rapsów Patera, fani soczystych skreczy DJ-a Ace'a a fani muzycznych abstrakcji i kombinacji - collabo Tuzzy z Don Poldonem. I nie tylko.

video
kategorie: Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Popek x Matheo - Go Popek

Popek i Matheo prezentują singiel "Go Popek". Energiczny numer pochodzi z płyty duetu zatytułowanej "Dr Jekyll and Mr Hyde". Za realizacją video stoi tradycyjnie Mania Studio.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 14:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Matheo x Shimz x Sobota - Uliczny folklor

Sprawdźcie nowy, spontaniczny numer od Matheo, Shimza oraz Soboty pt. „Uliczny folklor”. Utwór jest połączeniem świata ulicznego rapu, folkloru i muzyki klubowe.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-09-28 14:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Popek i Matheo powracają z nowym wydawnictwem pt. "Dr Jekyll and Mr Hyde". Ich ostatni wspólny album "Król Albanii" zyskał status Diamentowej Płyty i stał się jedną z najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. Szalony muzyczny duet, jaki tworzą Popek i Matheo, kolejny raz zaskakuje słuchaczy nietuzinkowymi, poważnymi, szalonymi i imprezowymi utworami. Ukazują one dwa skrajne oblicza Popka i nawiązują do kultowej powieści "Dr Jekyll and Mr Hyde", która stała się inspiracją dla tytułu nowej płyty.

video
dodano: 2018-07-20 21:16 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Sobota i Matheo opublikowali w sieci numer „Jak nie to, to co?”, do którego stworzyli także teledysk. Artyści tym klipem nie zapowiadają jednak żadnego nowego projektu.  

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-06-09 15:36 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 19)

Spontaniczny remix Childish Gambino "This is America" w wersji polskiej od Matheo. Zremiksowana została nie tylko warstwa tekstowa, ale też brzmieniowa, żeby jak najlepiej oddać charakter polskiej muzyki - w tym przypadku ludowej. Sprawdźcie, jak brzmi stuprocentowo polska wersja amerykańskiego hitu!

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“Trzech Króli” to materiał pełen nowoczesnego rapu, który odbija od współczesnych trendów. Matheo, odpowiedzialny za muzykę, konsekwentnie prezentuje swój odrębny lot, pokazując, że mainstreamowy rap nie musi brzmieć za każdym razem tak samo. Tak jak oryginalna i niepodrabialna na polskiej scenie jest muzyka Matheo, tak ciężko przywołać kogoś, kto mógłby zastąpić Popka i Sobotę. Raperzy współpracujący wcześniej ze szczecińskim producentem przy swoich solowych projektach, przeżywają swoją drugą młodość i świetnie się przy tym bawią.

video
dodano: 2017-11-08 16:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sobota, Popek oraz Matheo serwują oficjalny numer promujący film "Totem". Realizacją obrazu do teledysku Totem zajęła się ekipa 9Liter Filmy, Stoprocent oraz Kino Świat. Film "Totem" w reżyserii Jakuba Charona wejdzie do polskich kin 24 listopada 2017 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-08-30 17:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Dopiero co zaprezentowaliśmy Wam unboxing, recenzję i snippety nowej EP-ki Quebo i Matheo a niespełna godzinę później wystartował limitowany preorder!

kategorie:
dodano: 2017-08-30 17:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"No to bajka EP" to wspólny projekt Quebonafide oraz Matheo inspirowany magicznym światem Disneya. Album został nagrany w 2016 roku i jest swego rodzaju odskocznią od obecnej twórczości muzyków.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Recenzje, Video
dodano: 2017-08-30 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Disneyowskie bajki to perły dzieciństwa każdego z nas - a co gdyby wymieszać je z rapem i oprzeć na nich cały projekt? Z założenia tego wyszli Quebonafide i Matheo serwując EP zatytułowane "No to bajka" i w całości oparte na kreskówkowych samplach i motywach. Wyjątkowe limitowane wydanie trafiło do nas przedpremierowo - sprawdźcie jak się prezentuje i co zawiera!

video
dodano: 2017-03-25 16:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

24 marca projekt "Trzech Króli", wspólne dzieło Popka, Soboty i Matheo, pojawił się na półkach z muzyką. Wydawnictwo promują teledyski do utworów "Nigdy nie mów nigdy", "Z biegiem czasu", "Czego sercu nie żal", "Bajka" oraz "Dom". Na kanale Step Records stopniowo pojawiały się kawałki z nowej płyty, a obecnie można posłuchać 11 z 12 numerów.

video dnia
dodano: 2017-01-18 15:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W sieci pojawił się nowy klip tria Popek, Sobota i Matheo. “Nigdy nie mów nigdy” to kawałek promujący projekt artystów pt. “Trzech króli”. Video to dzieło ekipy Mania Studio. Za produkcję utworu odpowiada Matheo.

Strony