Łona wprowadza 6 płyt na OLiS! A Tede reedycję na... podium

Zamknięcie sklepów sprawia, że sprzedaż przeniosła się do Internetu, gdzie raperzy zawsze dobrze sobie radzą. Sprawiło to też, że notowania OLiS wyglądają naprawdę niecodziennie.

Dopiero co pisaliśmy Wam o tym, że Peja wprowadził na OLiS 6 albumów a Quebo zajął całe podium. Tym razem zaskoczeń ciąg dalszy - a 'szóstkę w totka' trafił Łona, który w przeddzień "Śpiewnika Domowego" ma na OLiSie aż 6 swoich wcześniejszych płyt, dwie wydane jeszcze jako solo i cztery duetu Łona & Webber! Czyli... całą dyskografię poza krótkogrającym "Insert EP". Żeby było jeszcze ciekawiej to Tede i Matheo wskoczyli na miejsce 2 z reedycją "Esende Mylffon" a miejsce 1 okupuje cały czas Quebo, który na 4 lokacie utrzymuje również "Egzotykę". Co będzie za tydzień i czy Łona z Webberem wskoczą na czołówkę? Zobaczymy.

Przypominamy też, że pełen wykaz płytowych nowości śledzić możecie w naszym dziale Premiery Płyt - wydane dziś albumy też tam znajdziecie.

Wysoką pozycję "Esende Mylffon" skomentował też Matheo:

"Myślę, że mogę być w pełni usatysfakcjonowany faktem, że płyta stworzona wspólnie z Tede 13 lat temu, bazując w gruncie rzeczy jedynie na swojej zawartości, debiutuje na 2 miejscu listy sprzedaży. Cieszę się, że tak naprawdę niewielka promocja, w formie odświeżenia klipów poskutkowała takim wynikiem i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jestem autorem kolejnej płyty która obroniła się przed zębem czasu jak i natłoku informacji. Dziękuję za to przede wszystkim Wam słuchaczom, bo jest to niezwykle dla mnie istotna i budująca informacja.
Pozdro!!"

A poniżej nasz muzyczny komentarz do zamieszania na OLiS'ie:

Łona - Nic dziwnego

The Ron Dell
Rondel oczywiście musiał wspomnieć o kłebo xDDD
Fresza
Rozwieraj dupsko to dostaniesz czarnego kutacha do odbytniczo fagasie
The Ron Dell
to raczej twoja matka, bo jest kurwą, śmieciu xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>