Łona & Webber

Łona & Webber

dodano: 2020-04-24 15:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zamknięcie sklepów sprawia, że sprzedaż przeniosła się do Internetu, gdzie raperzy zawsze dobrze sobie radzą. Sprawiło to też, że notowania OLiS wyglądają naprawdę niecodziennie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2020-04-15 15:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 4)
Łona i Webber fot. Tomasz Kajszczarek

Szczeciński duet po 4 latach od Nawiasem mówiąc, 17. kwietnia zaprezentuje słuchaczom Śpiewnik domowy EP. Album zaskakujący, a zarazem zgodny z naszymi oczekiwaniami i przyzwyczajeniami. Łona z Webberem zapraszają nas w podróż przez codzienne refleksje i natręctwa - mieliśmy możliwość już się z nim osłuchać, odsłonimy Wam więc rąbka tajemnicy na temat tego, czego można się spodziewać.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-26 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Od "Nawiasem mówiąc' minęły już 3 lata. W tym czasie duet był mało aktywny muzycznie, ostatni klip do "Gdzie tak pięknie?" ukazał sie w 2017 roku. Wczoraj na swoim Instagramie, Webber dał znak fanom, że powrót duetu jest bliżej niż dalej.

video dnia
dodano: 2013-05-28 11:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Łona, Webber & The Pimps "Patrz szerzej w S-1"

Dlaczego: Czy w wypadku tych panów decyzję o Video Dnia trzeba uzasadniać? "Patrz szerzej w S-1" to klip zapowiadający ich nowe, koncertowe wydawnictwo. W ciągu kilku ostatnich lat Łona i Webber zagrali z zespołem The Pimps niezliczoną ilość koncertów, ani przez chwilę nie przestając zaskakiwać fanów niezwykłymi aranżacjami i nietuzinkowymi posunięciami scenicznymi. Kolejnym krokiem na wspólnej drodze charyzmatycznych artystów jest profesjonalne zarejestrowanie koncertu i wydanie go w formie ekskluzywnego DVD. Poniżej więcej info oraz okładka materiału.

wydarzenie
dodano: 2012-10-26 13:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 0)

Już 27 października w lubelskim klubie Graffiti odbędzie się duże rapowe wydarzenie organizacji U HAVE 2 THINK. Rap Meethink to z założenia spotkanie ludzi myślących, wobec czego organizatorzy zaprosili do Lublina nietuzinkowe postacie, obok których nie można przejść obojętnie - artystów różnorodnych, tak barwnych i kolorowych, że ich muzyka mogłaby wprawić w zakłopotanie synestetów. Osoby, które stanowią o sile polskiego hip-hopu i poprzez swoją twórczość zdecydowanie nadają mu blasku i świeżości. Są to postacie, które mają coś do powiedzenia i których koncerty są niesamowitą bombą, naszpikowaną soczystymi dźwiękami i naładowaną potężnymi emocjami. W rozwinięciu znajdziecie informacje w pigułce.