The Pimps

The Pimps

video
dodano: 2018-01-13 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jesienno-zimowa trasa Łony, Webbera i The Pimps dobiegła końca. W ramach podsumowania Poza Nawiasem Tour postanowiliśmy opublikować koncertową wersję utworu „Rozmowa”, która powstała specjalnie na tę okoliczność. Utwór zarejestrowany został 2-ego grudnia w Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu.

wydarzenie
dodano: 2015-11-26 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W zeszłym roku minęło okrągłe dziesięć lat od wydania płyty “Koniec żartów” – oficjalnego debiutu Łony, który ukazał się nakładem Asfalt Records. Już przy okazji pierwszego albumu środowisko fanów i krytyków muzycznych zwróciło uwagę na niebanalny styl Łony, przepełniony inteligentnym humorem oraz na produkcje Webbera, ze smakiem nawiązujące do klasycznej nowojorskiej stylistyki, jednocześnie swobodnie czerpiące z analogowej syntezy. Zapraszamy was na koncert Łony i Webbera w Warszawie, który odbędzie się 10 grudnia w klubie 1500m2. Koncert zostanie wzbogacony przez grupę The Pimps.

kategorie:
dodano: 2014-11-20 21:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Łona i Webber wracają po trzech latach milczenia z życzliwą radą: "Wyślij sobie pocztówkę". To tytuł premierowego utworu wydanego na praktycznie niespotykanym już nośniku - winylowej pocztówce dźwiękowej. Medium to znane jest bardziej z szalonych lat 60. i 70. ubiegłego wieku, Łona i Webber postanowili je jednak wskrzesić - to pierwsza od wielu lat dźwiękowa kartka pocztowa na polskim rynku. Artyści wracają też koncertowo. W towarzystwie muzyków z zespołu The Pimps zagrają przekrojowy materiał ze swoich dotychczasowych wydawnictw.

dodano: 2013-07-05 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Premierowy album Łony, Webbera i muzyków z zespołu The Pimps znajduje się już w sprzedaży, a dzisiaj na kanale DobrzewieszTV uruchomiony został odsłuch całego koncertu (znajdziecie go w rozwinięciu newsa).

Jak utrzymują sami artyści, żeby poczuć pełnię wrażeń z tego wydarzenia oraz zapoznać się ze specjalnymi dodatkami przygotowanymi na tę okazję (na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza dokument Adama Barwińskiego "Zaraz coś tu wypożyczę"), trzeba sięgnąć po oryginalne wydawnictwo.

dodano: 2013-06-15 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 4)

Łona, Webber & The Pimps "Do Ciebie, Aniu, szłem" gościnnie Mateusz Czarnowski

Na półki sklepowe trafił wyjątkowy krążek w dotychczasowej działalności muzycznej duetu Łona i Webber. Jest to pierwsze wydawnictwo, gdzie materiał swój zagrali w towarzystwie muzyków z ich projektu koncertowego - The Pimps. A oto utwór pochodzący z zarejestrowanego koncertu - "Do Ciebie, Aniu, szłem" z gościnnym udziałem wokalnym i instrumentalnym - Mateusza Czarnowskiego z zespołu Bubliczki. Chyba nie muszę mówić, że warto.

video dnia
dodano: 2013-05-28 11:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Łona, Webber & The Pimps "Patrz szerzej w S-1"

Dlaczego: Czy w wypadku tych panów decyzję o Video Dnia trzeba uzasadniać? "Patrz szerzej w S-1" to klip zapowiadający ich nowe, koncertowe wydawnictwo. W ciągu kilku ostatnich lat Łona i Webber zagrali z zespołem The Pimps niezliczoną ilość koncertów, ani przez chwilę nie przestając zaskakiwać fanów niezwykłymi aranżacjami i nietuzinkowymi posunięciami scenicznymi. Kolejnym krokiem na wspólnej drodze charyzmatycznych artystów jest profesjonalne zarejestrowanie koncertu i wydanie go w formie ekskluzywnego DVD. Poniżej więcej info oraz okładka materiału.

dodano: 2011-09-20 18:30 przez: Dawid Szynol (komentarze: 0)
1 października w pobliżu Opola odbędzie się wielogatunkowy festiwal skupiający kilkunastu artystów na trzech rozstawionych scenach. Impreza ma promować artystów z Opola i okolic, którzy zostaną zestawieni z wykonawcami z reszty Polski, oraz Anglii, Białorusi, Niemiec, Bułgarii i Czech.

Na pewno cieszy fakt, iż na scenie zobaczymy znajome twarze. Na terenie idealnie nadającym się na organizację festiwalu (lotnisko w Polskiej Nowej Wsi) wystąpią m.in. Łona & The Pimps, Jarecki i BRK, Okoliczny Element, Reno, Lilu oraz ThePryzmats! Start w sobotę już o godz. 15.00!