Łona, Webber & The Pimps - odsłuch całego koncertu + bonus

Premierowy album Łony, Webbera i muzyków z zespołu The Pimps znajduje się już w sprzedaży, a dzisiaj na kanale DobrzewieszTV uruchomiony został odsłuch całego koncertu (znajdziecie go w rozwinięciu newsa).

Jak utrzymują sami artyści, żeby poczuć pełnię wrażeń z tego wydarzenia oraz zapoznać się ze specjalnymi dodatkami przygotowanymi na tę okazję (na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza dokument Adama Barwińskiego "Zaraz coś tu wypożyczę"), trzeba sięgnąć po oryginalne wydawnictwo.

 

Koncert na DVD doczekał się także pierwszych recenzji:

 

"Najważniejsze na "S-1" jest, tak zwana, wartość dodana. Gra z "żywym zespołem" oznacza bowiem nową jakość w aranżacjach utworów. Zwłaszcza, że Łonie towarzyszą świetni i wszechstronni instrumentaliści, którzy potrafią zagrać czasem jak rockowy band, innym razem jak wytrawni jazzmani." Marek Fall - Onet.pl

 

"Jeśli ktoś nie mógł cieszyć się Łonsonem, bowiem jego uszęta zbyt mocno kąsały barbarzyńskie, samplowane bity Webbera, nie ma już wymówki. Panowie razem z The Pimps robią bardzo dobrą muzykę, niezależnie od tego czy patrzeć hiphopowym okiem, czy nie." Marcin Flint - T-Mobile Music

 

Dodatkowe info: z dniem dzisiejszym fani, którzy nabyli album w sklepie zespołu (dwstore.net) dostają kolejny bonus - video do ostatniego, nieopublikowanego utworu z koncertu - "Helmut, Rura!". Nieźle, nie?

 

A poniżej obiecany odsłuch online.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>