Tede

Tede

kategorie:
dodano: 2018-11-25 23:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wyjątkowy i limitowany box 3CD „Ellimitati”. Box zawierający reedycję kultowej produkcji Tedego & Sir Micha „Elliminati” oraz dodatkowy specjalny krążek zatytułowany „Ellimitati” pojawi się w sklepach jeszcze w listopadzie, a my już teraz zachęcamy do jego zakupu w przedsprzedaży.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-20 19:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Paluch wywołał dziś ciekawą dyskusję publikując grafikę, na której stara Nokia cisnęła smartfon, że nie jest prawdziwy, bo ma kolorowy wyświetlacz - była to metafora sytuacji na scenie rapowej, co szef B.O.R. uzupełnił komentarzem "Dużo prawdy w tym memiku, ale to nie chodzi o wygląd. Albo ktoś jest dobry i gada do rzeczy, albo jest kasztanem. Osobiście znam więcej łysych kasztanów"

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nowy album Tedego pt "Karmagedon" ma być rozliczeniem z wrogami - krążek zapowiedziany jest na 2019 rok, jednak raper powoli rozpoczyna odkrywanie kart... Tym razem postanowił także zaprosić na płytę kilku gości - czego zazwyczaj nie robi.

Tagi:
video
dodano: 2018-10-31 16:49 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kawałek jest jednym z kilku nowych utworów, które pojawią się na reedycji "ELLIMITATI" wydanej w formacie 3CD. Album pojawi się w sklepach w listopadzie, natomiast już teraz można zamówić preorder na stronie Wielkie Joł.

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-08-02 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Coroczny klasyk czyli urodziny Tedego w Mielnie i jak co roku nie zabrakło atrakcji - tym razem wśród gości specjalnych znaleźli się m.in. Grzegorz Halama, Wac Toja, Major SPZ czy Bonson. Sprawdźcie co dokładnie działo się w tym roku w Mielnie!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-07-25 16:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Za nami 17 edycja giżyckiego Mazury Hip-Hop Festiwalu - najstarszego rapowego święta w Polsce. Dodajmy, edycja którą zapamiętamy przez mnogość koncertowych atrakcji i najwyższą od kilku lat frekwencję - tłumy wypełniły Twierdzę Boyen po brzegi. Sprawdźcie co dokładnie działo się w miniony weekend!

video
dodano: 2018-07-05 23:11 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Tede prezentuje kolejny klip, który promuje najnowsze wydawnictwo "NOJI?". "Bailando Melo" jest kontynuacją teledysku do utworu "T-Killa" z krążka wydanego w 2017r. i zatytułowanego "SKRRRT". Numer jest jednym z trzech bonusów zawartych na "NOJI?", które dostępne były przy zakupie limitowanej preorderowej wersji albumu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-06-27 00:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W jubileuszowym, 200 odcinku "Wjazdu na chatę", Jack Gadovsky odwiedził Tedego. W filmie, prócz mieszkania możemy zobaczyć studio warszawskiego rapera, które wcześniej mieliśmy okazję widziec przy teledysku "DZIUP L.A.". Video w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2018-06-15 16:03 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Dziś premiera najnowszego wydawnictwa Tedego i Sir Micha "NOJI?". Preorder dotarł już do wielu słuchaczy, którzy w sieci pubilkują różnorodne wpisy na temat krążka. Warszawski raper poinformował, że umieści na Youtube jedynie 5 utwór do odsłuchu, są to "HEJKA", "NIKMI NIKMI", "SINUSOIDALNE TEDENCJE", "199II" i "FILOZOFIA WNDB". Do utworu "NOJI?" możecie zobaczyć także nowy klip. Dajcie znać, co sądzicie!

Tagi:
video
dodano: 2018-06-10 13:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Premiera nowego albumu Tedego i Sir Micha już za 8 dni! Raper podsyca apetyt wrzucając do sieci nowy, czarno-biały klip. Tym razem mozemy zobaczyć obrazek do utworu "DRUGBOX". Czy kawałek pobije te poprzednie z nowego wydawnictwa - "NOJI?"?

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-06-07 16:32 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

„Na tej płycie nie ma stonowanych utworów. Są kawałki nie tyle stonowane, ale takie spokojniejsze"mówi TEDE w wywiadzie dla TV UMCS. "Jest to o wiele bardziej koncertowy materiał niż poprzednie dwie płyty. Nie to, żeby był robiony pod tym kątem, po prostu taka była moja potrzeba ekspresji. Płyta “Skrrrt” była taka zamulona specjalnie. Wiele osób wątpiło w jej siłę koncertową, ale jak się okazuje jest to kwestia interpretacji. Pracując nad nowym materiałem nie to, że kroiłem go pod koncerty, ale ten zamulony materiał miałem już za sobą. Mogłem sobie pozwolić na dużo szaleństwa, więc na tych 13 bądź też 16 utworów trzy czwarte to są kawałki, które nazywam bangerami, a reszta to są tak zwane Maybachy, czyli są spokojne, ale takie… jakbym miał to porównać, to te spokojne są bardziej w klimacie kawałków “Wunder-Baum” i “Forever ja”. – dodaje TEDEF. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2018-06-01 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Przy okazji sezonu studenckich Juwenaliów wielu raperów zagrało koncerty plenerowe, gdzie mniej lub bardziej chętnie spotykali kolegów z branży. Wśród fanów hip-hopu panuje przekonanie, że Tede i Paluch nie za bardzo za sobą przepadają. Paluch w kawałku “Wiarygodność” dissował Fokusa, zarzucając mu współpracę z Dodą i Tedego, któremu wytknął "granie psa w serialach". Pogłoski o niechęci raperów do siebie ucichły po słowach Tedego, które wypowiedział podczas Śląskich Juwenaliów. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-05-30 19:33 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 10)

Tede zaskoczył fanów publikując w sieci kolejny materiał promujący najnowszy album "Noji?". Do utworu powstał także mini-klip, który przedstawia warszawskiego rapera w aucie, który prowadzą mężczyźni w maskach koni. "Stadnina" nie była wcześniej zapowiadana, a już znalazła się w TOP 50 na Youtube!

Tagi:
dodano: 2018-05-20 15:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Po ogłoszeniu tajemniczej tracklisty, Tede i Sir Mich ruszają z preorderem płyty "NOJI?" i puszczają kolejny singiel. Za reżyserię do klipu "JA & JA" odpowiada Bartosz Deja.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-17 18:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

W niespełna rok po wydaniu poprzedniego albumu TEDE zapowiada kolejną płytę. Właśnie zaprezentował okładkę, fragment kolejnego teledysku i bardzo dziwną tracklistę złożoną z … emoji.

Tagi:

Strony