Włodi

Włodi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-11-16 12:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Włodi z zaskoczenia zapowiada nowe EP, odpalając zarazem preorder. Materiał będzie limitowany do 5000 sztuk i ukaże się 30.11. nakładem Universal Music Polska.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-11-16 12:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Osad” EP to nowe wydawnictwo, które przygotował Włodi. Spójny materiał osadzony w charakterystycznej dla autora zadymionej stylistyce. Za warstwę muzyczną odpowiadają MIROFF, 1988 i Sampler Orchestra. Gościnnie na płycie udział wzięli Małpa oraz Pezet. Oprawa graficzna jest dziełem Lisa Kuli, który kolejny raz w znakomitym sposób zobrazował klimat panujący na albumie.

Tagi:
video
dodano: 2018-10-09 18:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W marcu świętowaliśmy 20-lecie Skandalu, natomiast pod koniec września minęło 15 lat od sklepowej premiery solowego debiutu Włodiego! "To był dla mnie jeden z najlepszych momentów w tworzeniu muzyki" - mówi nam raper wspominając pracę nad krążkiem "Jak Nowonarodzony". Sprawdźcie jak wspomina powstawanie tytułowego singla, będącego wówczas sporym muzycznym zaskoczeniem i całkiem nowym otwarciem (tytuł nie był przypadkowy) w karierze członka Molesty!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-06-03 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Czołowi raperzy, którzy reprezentują nurt uliczny, zapowiadają nową płytę Resta Dixon37. Premiera krążka "WNM2" już 8 czerwca. Będzie to kontynuacja poprzedniego wydawnictwa warszawskiego rapera z ekipy Dixon37. Z okazji zbliżającej się premiery, swoje wsparcie okazała czołówka. W nagranym filmie pokazali się: Hinol PW, Jano PW, Włodi, Kafar Dixon37, TPS, Major SPZ , Małach, RFZ, Bonus RPK, Dziki Trener, Nizioł, Żary, Arczi Szajka, Szeli, Kaczor BRS, Warunia i Dudek P56.

video
dodano: 2018-03-23 11:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

23 marca 1998. To już 20 lat od kiedy światło dzienne ujrzał "Skandal" Molesty, swoisty kamień węgielny pod fundamenty warszawskiego rapu, jak i całego nurtu ulicznego. Album kultowy, znany na pamięć, notujący niezliczone follow-upy i inspirujący mimo swojej surowości kolejne pokolenia. Postanowiliśmy zapytać kilka osób z różnych muzycznych światów i pokoleń o to, co znaczył dla nich Skandal - sprawdźcie nasz krótki dokument, w którym swoimi wspomnieniami podzielili się Włodi, Sokół, Pono, Fu, Kosi JWP, Ras (Rasmentalism) oraz Jan-Rapowanie!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video live
dodano: 2018-03-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"05.03 urodzony Jan - jak najlepszy zawodnik starej szkoły" - nawijał Otsochodzi w "Szacunku za Klasyk". No i dziś 5 marca, gdy urodziny obchodzi zarówno Młody Jan jak Włodi, którego miał na myśli. Życzymy 100 lat obu warszawskim raperom, a na dokładkę mamy dla Was materiał z piątku, gdy członek Molesty pojawił się gościnnie na koncercie premierowym Otso, by wykonać wraz z nim ich wspólny numer "Nienawidzą"!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-28 21:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Czerpiący garściami z najświeższych brzmień Żabson nie ukrywał nigdy, że swoje inspiracje wynosił także ze starej szkoły - wspomina o tym również w najnowszym wywiadzie, wysyłając mocnego propsa w stronę Włodiego.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-19 16:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

W ostatnich dniach W.E.N.A. i Białas opublikowali na swoich fanpage'ach pytania o to, co fani chcieliby usłyszeć na nowych albumach. Do trendu odniósł się - zaznaczając jednak, że mówi o zjawisku a nie ludziach - Włodi, co wywołało ciekawą dyskusję...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-01-17 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zbliżająca się 20 rocznica premiery "Skandalu" sprawia, że na nowo ożywają myśli fanów o ewentualnym powrocie ekipy - czy istnieje szansa na to, że choć na chwilę Molesta zjednoczy się z tej okazji, czy koncertowo czy w studiu? Spytaliśmy o to Włodiego:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:46 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)
Na "WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. Dziesięć mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”. Gościnnie na płycie pojawią się PR08LEM, Holak, Otsochodzi oraz Ero JWP.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-12-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zbliżająca się 20 rocznica premiery "Skandalu" sprawia, że na nowo ożywają myśli fanów o ewentualnym powrocie ekipy, nie brak także pytań o nowy Parias. Spytaliśmy Włodiego o szansę na reaktywację obu składów i kolejne wspólne projekty...

video
dodano: 2017-12-13 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po długim oczekiwaniu i wielu pytaniach z Waszej strony mamy długo zapowiadany wywiad z Włodim, przeprowadzony w sierpniu w ramach 3 odcinka cyklu Spot-Talk! Wywiad napotkał opóźnienie przez przejścia techniczne, ale wreszcie mamy przyjemność zaprezentować Wam blisko 30-minutową rozmowę z legendą warszawskiej sceny!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 20:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Wytwórnia Asfalt Records wypuściła dziś kolejny singiel z albumu "Nowy Kolor" (ujętego w naszym rankingu 11 listopadowych premier, na które nie możemy się doczekać). "Nienawidzą" z gościnnym udziałem Włodiego, jest to niewątpliwie singiel w zupełnie innej stylistyce niż chociażby tytułowy "Nowy kolor", w którym udzielił się Taco Hemingway, inny z reprezentantów tej kultowej wytwórni.

dodano: 2017-11-01 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem promocji muzyki - wręcz nieodłącznym - stały się obecnie klipy. To o nie opierana jest cała kampania promocyjna, to w nie idą największe budżety, to one w końcu owe budżety generują (poprzez zyski z YouTube'a). Dziś nie wystarczą już 1-2 teledyski zapowiadające krążek, częściej dostajemy ich 6 czy 7. W połączeniu z ilością nowych wydawnictw okazuje się, że teledyskowy natłok jest po prostu przeogromny i naprawdę ciężko się w nim połapać...

video
dodano: 2017-10-31 17:21 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Długo oczekiwany klip Danny'ego z Włodim i Białasem w końcu się pojawił!

Na ten numer słuchacze polskiego rapu czekali już od wielu miesięcy. Od wersów Białasa w numerze "Jedna Wiara, Jeden Skład" minął już ponad rok. Track "Na widoku" został wyprodukowany przez Sher7ocka, a za teledysk odpowiada ML FILMZ. Singiel "Na Widoku" zapowiada płytę Danny'ego "ZWROTKI&refreny", która ukaże się prawdopodobnie w pierwszej połowie 2018 roku.

Strony