Ero

Ero

recenzja
dodano: 2021-11-12 17:00 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 1)

W dniu premiery drugiej solówki reprezentanta JWP prezentujemy pięć rzeczy, które odnajdziecie na "Eroizmie" - wszystko na bazie przedpremierowego dostępu do płyty, z którą zdążyliśmy się już osłuchać. A na dole tekstu załączamy cały odsłuch, żebyście sami mogli się przekonać jak wypada następca "Elwisa Picasso"!

Tagi:
dodano: 2021-11-10 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już w piątek dostaniemy drugą solówkę Erosa. "Eroizm" zbliża się a na aperitif otrzymujemy od członka JWP kooperację z inną legendą warszawskiej sceny, zaskakująco ostatnio aktywnym Dizkretem. Obaj panowie wskoczyli na mięsisty bit Javeura by wyłożyć swoją Filozofię, a wszystko doprawił skreczami Falcon1. I nie ma co filozofować - wyszedł czysty hip-hop.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-10-14 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Ekipa JWP/BC jest ostatnio bardzo aktywna - przed nami też premiery "Eroizmu" Ero oraz "LOST.IS.OK" Kosiego, a teraz obaj raperzy dzień po dniu zaserwowali nam klipy promujące ich materiały.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-02 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

64 wersy rzucone przed "Elwisem Picasso" podkręciły apetyt przed świetnie przyjętym krążkiem. Ero powtarza teraz ten motyw, niecały miesiąc przed "Eroizmem". I potwierdza, że wciąż jest w formie i wciąż głód mikrofonu nie zmalał.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

"Eroizm" coraz bliżej, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że raper odsłania kolejne karty dotyczące wydawnictwa. Ero zdradził, że drugim MC, który zagości na płycie będzie Shellerini. Dziś otrzymaliśmy wspólny singiel tej dwójki zatytułowany "Bomba".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-09 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Albumy kolaboracyjne zazwyczaj spotykają się z dużym sukcesem, głównie ze względu na zebranie różnych fanbejsów. Jedene słuchaczy podsunął Peji pomysł, by ten połączył siły z Erosem i Lukasyno oraz nagrał z nimi wspólny krążek. Autor "Ricardo" zdradził, co myśli o tym pomyśle.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-30 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

“…na kasetach” to okraszony klimatycznym klipem singiel promujący klasyczny projekt Respect For Tape, którego inicjatorem jest kolekcjoner muzycznych taśm Grędziu. W nagraniu rapują reprezentanci oldskulowej rapowej szkoły Ero, Felipe i Obywatel MC, produkcją zajął się Markowy, a o skrecze i cuty zadbał DJ Twister.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-23 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Ero przekazał słuchaczom dobre wieści na koniec weekendu - jak się okazuje rozmawiał z Bonusem RPK, który znajduje się w dobrym nastroju.

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-22 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Polska firma odzieżowa Rewir pochwaliła się w zeszłym miesiącu nietypowym projektem bluzy, na której możemy znaleźć tagi łącznie 60 writerów z całego świata, w tym Erosa czy prekursora polskiego graffiti Mensona.

Tagi:
dodano: 2021-08-12 13:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Reprezentant JWP przyzwyczaił swoich fanów do mocnych imprezowych bangerów. Tym razem Ero w swoim najnowszym klipie zaprasza słuchaczy na spacer po Berlinie, podczas którego opowiada swoją historię.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-29 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Zgodnie z zapowiedziami otrzymujemy pierwszy singiel z "Eroizmu" z gościnnym udziałem innego weterana warszawskiej sceny, Włodiego. Wraz z premierą numeru wystartował preorder albumu. W klipie możemy zobaczyć m.in. całe JWP, Wilka WDZ czy Polską Wersję.

kategorie:
dodano: 2021-06-29 16:23 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po niespełna dwóch latach od premiery, Ero wraca z nowym materiałem! Pierwszy singiel oraz start preorderu krążka sygnuje gościnny udział Włodiego. “Jeśli masz" to klasyczny banger na bicie Laski z kolektywu White House, który rozpoczyna promocję krążka, na którym usłyszeć będzie można wielu szanowanych raperów. Nie zabraknie jednak wielu niespodzianek, które sukcesywnie będą odkrywane.

Tracklista: nieznana

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-24 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Ero powoli zaczyna odsłaniać karty. Raper ujawnił wczoraj pierwszego gościa, który zagości na "Eroizmie", a będzie to nie kto inny, a ikona warszawskiego rapu, Włodi.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-22 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Siwers w miniony piątek wydał "Powrót z drogi donikąd", więc Ero nie tracił zbyt wiele czasu i dziś już udostępnił specjalną grafikę promującą "Eroizm", która nawiązuje do legendarnego magazynu The Source.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-03 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W najnowszym odcinku Flintesencji pojawili się Ero i Głowa PMM, którzy niedawno wydali wspólną EP-kę "ABCD". Raperzy zdradzili, że mają w planach kontynuować wspólny projekt "Alfabet", który będzie serią wydawnictw.

Tagi:

Strony