Ero

Ero

dodano: 2022-05-13 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Louis Villain rozpoczyna promocję swojej pierwszej solowej płyty. Znany do tej pory z duetu z Avim, raper i producent w jednym, postanowił pokazać się z innej strony niż ta zaprezentowana na "Tryptyku sycylijskim". Pierwszym singlem jest "Va Banque" z udziałem Ero a Louis zapowiada, że to dopiero początek ciekawych współprac.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2022-03-25 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Klasyczne uderzenie z potężną mocą! Gural wziął bit Magiery i zaprosił na niego Ero i Tedego, a wszystko w ramach nadchodzącej "Mowy Ciemnej".

dodano: 2021-12-06 21:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

U nas Mikołajki trwać będą cały tydzień... Codziennie będziemy mieli dla Was konkurs z jakąś płytą (i nie tylko) do wygrania, raz na stronie, raz na facebookowym fanpage'u, a raz na Instagramie. Zadania będą różne, tak jak i prezenty. Dziś zaczynamy od "Eroizmu" Ero, który wygrać możecie na naszym Instagramie, konkursowy post poniżej.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-05 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Pisaliśmy Wam o challenge'u, który uruchomił Peja, by pomóc małej Mariance. Swoje zwrotki nagrali w nim m.in. ZBUKU czy Intruz, teraz swoje 8 wersów położył Eros.

Tagi:
recenzja
dodano: 2021-11-12 17:00 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 1)

W dniu premiery drugiej solówki reprezentanta JWP prezentujemy pięć rzeczy, które odnajdziecie na "Eroizmie" - wszystko na bazie przedpremierowego dostępu do płyty, z którą zdążyliśmy się już osłuchać. A na dole tekstu załączamy cały odsłuch, żebyście sami mogli się przekonać jak wypada następca "Elwisa Picasso"!

Tagi:
dodano: 2021-11-10 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już w piątek dostaniemy drugą solówkę Erosa. "Eroizm" zbliża się a na aperitif otrzymujemy od członka JWP kooperację z inną legendą warszawskiej sceny, zaskakująco ostatnio aktywnym Dizkretem. Obaj panowie wskoczyli na mięsisty bit Javeura by wyłożyć swoją Filozofię, a wszystko doprawił skreczami Falcon1. I nie ma co filozofować - wyszedł czysty hip-hop.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-10-14 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Ekipa JWP/BC jest ostatnio bardzo aktywna - przed nami też premiery "Eroizmu" Ero oraz "LOST.IS.OK" Kosiego, a teraz obaj raperzy dzień po dniu zaserwowali nam klipy promujące ich materiały.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-02 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

64 wersy rzucone przed "Elwisem Picasso" podkręciły apetyt przed świetnie przyjętym krążkiem. Ero powtarza teraz ten motyw, niecały miesiąc przed "Eroizmem". I potwierdza, że wciąż jest w formie i wciąż głód mikrofonu nie zmalał.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

"Eroizm" coraz bliżej, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że raper odsłania kolejne karty dotyczące wydawnictwa. Ero zdradził, że drugim MC, który zagości na płycie będzie Shellerini. Dziś otrzymaliśmy wspólny singiel tej dwójki zatytułowany "Bomba".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-09 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Albumy kolaboracyjne zazwyczaj spotykają się z dużym sukcesem, głównie ze względu na zebranie różnych fanbejsów. Jedene słuchaczy podsunął Peji pomysł, by ten połączył siły z Erosem i Lukasyno oraz nagrał z nimi wspólny krążek. Autor "Ricardo" zdradził, co myśli o tym pomyśle.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-30 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

“…na kasetach” to okraszony klimatycznym klipem singiel promujący klasyczny projekt Respect For Tape, którego inicjatorem jest kolekcjoner muzycznych taśm Grędziu. W nagraniu rapują reprezentanci oldskulowej rapowej szkoły Ero, Felipe i Obywatel MC, produkcją zajął się Markowy, a o skrecze i cuty zadbał DJ Twister.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-23 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Ero przekazał słuchaczom dobre wieści na koniec weekendu - jak się okazuje rozmawiał z Bonusem RPK, który znajduje się w dobrym nastroju.

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-22 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Polska firma odzieżowa Rewir pochwaliła się w zeszłym miesiącu nietypowym projektem bluzy, na której możemy znaleźć tagi łącznie 60 writerów z całego świata, w tym Erosa czy prekursora polskiego graffiti Mensona.

Tagi:
dodano: 2021-08-12 13:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Reprezentant JWP przyzwyczaił swoich fanów do mocnych imprezowych bangerów. Tym razem Ero w swoim najnowszym klipie zaprasza słuchaczy na spacer po Berlinie, podczas którego opowiada swoją historię.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-29 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Zgodnie z zapowiedziami otrzymujemy pierwszy singiel z "Eroizmu" z gościnnym udziałem innego weterana warszawskiej sceny, Włodiego. Wraz z premierą numeru wystartował preorder albumu. W klipie możemy zobaczyć m.in. całe JWP, Wilka WDZ czy Polską Wersję.

Strony