Siwers

Siwers

video
dodano: 2021-03-30 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po trzech latach od wydania "Huśtawek" Siwers wraca z nowym albumem "Powrót z drogi donikąd". Dziś otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący ten krążek - solowy "Creme de la creme".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-03-30 13:39 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Trzy lata po premierze "Huśtawek" Siwers wraca z nowym wydawnictwem. "Powrót z drogi donikąd" to album nafaszerowany wyrazistym stylem i mocnym przekazem, do których Siwers zdążył już nas przyzwyczaić na poprzednich albumach i singlach. Większość utworów autor wyprodukował sam, w kilku posiłkował się produkcjami znajomych producentów, a na albumie znajdziemy również gościnne zwrotki takich raperów jak m.in.: Pezet, Lukasyno, JWP czy Tomiko.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W 15-lecie wydania "Klasyku" Bez Cenzury Kosi puszcza kolejny singiel ze swojego debiutu "IS.OK" z udziałem całego JWP. Nawet produkcją kawałka "Standard Premium" zajął się Falcon 1. Oldschoolowy klip zrealizował Wiskord, znany bardziej jako producent 1988.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niedawno Eros zdradzał w naszym Magazynie plan wydawniczy JWP. Wspomniał w nim, że oprócz niego i Kosiego również Siwers planuje wydać w tym roku solo. Teraz sam zainteresowany ujawnił, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się albumu oraz który legendarny DJ pomoże raperowi w realizacji i miksie płyty.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-01 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niedawno Kosi wrzucił pierwszy singiel zapowiadający swoje solo, a Ero podzielił się z fanami świątecznym prezentem, czyli numerem "Nowy Dobrobyt". Ostatnio ten drugi w trzecim odcinku naszego Magazynu zdradził, jak wygląda plan wydawniczy JWP na 2021 rok.

Tagi:
dodano: 2020-05-17 16:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 6)
Erking, Hades, Laikike1

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie. Świadczą o tym wyświetlenia i setki nagranych zwrotek. Niedawno informowaliśmy Was, że polski hip-hop zebrał 1 000 000zł na walkę z koronawirusem. Mimo uzbierania tak wysokiej kwoty, na stronie zbiórki regularnie pojawiają się nowe wpłaty, które osiągnęły już kolejny milion. Skoro beef możemy uznać za wygrany, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Po pozytywnych i oryginalnych wejściach tym razem skupimy się na stylistyce. Przed Wami 10 oldschoolowych zwrotek - nie pod kątem wieku ich twórców a brzmienia i klimatu, po które sięgnęli.

dodano: 2020-05-10 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dzisiejszy raport nie zwalnia tempa, dostaliśmy bowiem od rana mnóstwo ciekawych zwrotek. Są Mes i Liroy, jest agresywniejszy niż zwykle GrubSon czy poważny Mezo, są ReTo i Zeamsone, są Duchu, JNR, Rizi Beizeti czy Małach, są też powracający po dłuższej ciszy Buka, Duże Pe, Mam Na Imię Aleksander, Afront (solo jako Wyga i Kas) Kobra czy... Dizkret! Z zagranicy dograli się alyona alyona czy Jay Reaper z Dope D.O.D., a spoza raperów - Wozzo, Mrozu czy Andrzej Seweryn.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-09 15:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W dniu cyfrowej premiery albumu "Eter" (fizyczna opóźniona będzie na 14.11. przez problemy techniczne w tłoczni) otrzymujemy mocarny posse-cut promujący nowe wydawnictwo HG. W drugiej części klasycznego "Życia Warszawy" gospodarzy wsparli Małach, Parzel, Onar, Kaczy, Siwers, Sokół, Pezet, Proceente i Rufuz! Kto Ty jesteś? Skąd pochodzisz?

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2018-01-15 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W ramach premiery najnowszej płyty Siwersa, spotkaliśmy się z nim, żeby porozmawiać o procesie powstawania krążka, jego planach na przyszłość, o współpracy ze Smif-n-Wessun przy mixtapie "20" oraz o tym, jakie zeszłoroczne wydarzenie z rodzimej sceny najbardziej zapadło Siwersowi w pamięć. Zapraszamy!

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-29 20:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Underdog" to trzeci singiel, zapowiadający nowy solowy album Siwersa. Gościnnie udzieliła się partnerka Siwersa, Solka. Premiera płyty 8 grudnia.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-23 18:16 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Krokodyl” to drugi singiel, zapowiadający nowy solowy album Siwersa. Premiera płyty warszawskiego rapera i producenta zaplanowana jest na 8 grudnia. „Huśtawki” LP ukażą się nakładem SWRS Records.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-30 20:12 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po 4 latach od wydania "Bez Ceregieli", Siwers wraca z pierwszym singlem zapowiadającym swój nowy album, który będzie nosił tytuł "Huśtawki". Newschoolowy bit ze staroszkolną przewózką tworzą świetny klimat, który naprawdę warto sprawdzić.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-30 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowy album Siwersa łączy w sobie wieloletnie doświadczenie muzyczne z energią i werwą, których pozazdrości niejeden debiutant. „Huśtawki” to w pełni autorski solowy projekt, odważnie i twórczo rozwijający charyzmatyczny styl warszawskiego MC oraz producenta. Reprezentant JWP/BC stworzył 11 nowocześnie brzmiących utworów, balansujących pomiędzy dojrzałą, skłaniającą do przemyśleń treścią, a lekką i zdystansowaną formą zabawy hiphopową konwencją. Wszystko to podlane jest sporą dawką szczerej, otwartej i ujmującej auto-refleksji.

Tagi:
video
dodano: 2016-12-09 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Warszawski kolektyw JWP/BC wrzucił do sieci teledysk do utworu "Tłoki". Obraz nakręcono w Detroit i Chicago, które Kosi, Eros, Siwers, Łajzol oraz DJ Falcon1 odwiedzili podczas tegorocznego tripu do USA. Klip w reżyserii Bartka Kalinowskiego to zasługa Papaya Films. Produkcją bitu zajął się Szczur.

wydarzenie
dodano: 2016-06-17 18:26 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

25 czerwca w plenerach i wnętrzu stołecznego klubu 1500m2 odbędzie się JWP Days 2016. W południe wystartuje Street Market i zlot najlepszych warszawskich foodtrucków, a atmosferę miejskiego święta dopełnią zawody deskorolkowe w formule skate i sety didżejskie na świeżym powietrzu. Zwieńczeniem całodniowej imprezy będzie jak zawsze huczny koncert ekipy JWP/BC, która zaprezentuje premierowo na scenie zremisowany w całości album „Sequel”.

Strony