Mrozu

Mrozu

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-15 22:25 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 17)

Podczas niedzielnego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do tragicznego wydarzenia. Paweł Adamowicz, prezydent miasta, został zaatakowany nożem na scenie. Przewieziony do szpitala przeszedł kilkugodzinną operację - niestety, na drugi dzień zmarł. Między innymi to wydarzenie stało się przyczyną rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Kali, Malik Montana, Peja, Tau, Buczer, Bilon, Holak, Kafar, Grubson, Dudek P56, Donguralesko, MiloMailo, Alcomindz, WENA, Mrozu, Remik oraz organizatorzy Openera to tylko niektórzy z tych, którzy zdecydowali się skomentować sprawę. 

video
kategorie: Funk, Pop, R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-07 14:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Jak to pop na Popkillerze, sprzedali się marnie - za 3,2,1... A tak naprawdę to Mrozu i chłopaki z Afromental jak nikt inny w Polsce spośród mainstreamowych artystów czują "czarne brzmienia", niejednokrotnie nieporównywalnie lepiej niż raperzy. R&b, soul czy funk potrafią naprawdę zgrabnie wplatać do swojej twórczości, zarazem nie tracąc chwytliwości - tak jak za Oceanem robi to Timberlake. Jeżeli to pop to tylko w sensie skali, a ogółem to po prostu polska muzyka, której nie wstyd pokazać szerzej w świecie i nie będąca kolejną bezjajeczną papką.

Świetnie pokazuje to nowy singiel promujący nadchodzący album Mroza, który ma się pojawić w marcu 2014. Prosty hit do radia? W żadnym wypadku - to bluesowo-swingowa bomba o sporej sile rażenia, wpadającym w ucho refrenie, wokalu świetnie bawiącym się akcentem w stylu retro oraz tekście nie pozbawionym hip-hopowych nawiązań. Jak nie oni to kto?" - tak pisaliśmy przy okazji premiery singla audio a teraz dostaliśmy pełnowymiarowy teledysk, podkręcający klimat numeru. Premiera "Rollercoastera" Mroza natomiast już 11 marca.

Tagi:
kategorie: Audio, Funk, News, Pop, R&B, Soul
dodano: 2013-12-18 22:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

"Jak to pop na Popkillerze, sprzedali się marnie" - za 3,2,1... A tak naprawdę to Mrozu i chłopaki z Afromental jak nikt inny w Polsce spośród mainstreamowych artystów czują "czarne brzmienia", niejednokrotnie nieporównywalnie lepiej niż raperzy. R&b, soul czy funk potrafią naprawdę zgrabnie wplatać do swojej twórczości, zarazem nie tracąc chwytliwości - tak jak za Oceanem robi to Timberlake. Jeżeli to pop to tylko w sensie skali, a ogółem to po prostu polska muzyka, której nie wstyd pokazać szerzej w świecie i nie będąca kolejną bezjajeczną papką.

Świetnie pokazuje to nowy singiel promujący nadchodzący album Mroza, który ma się pojawić w marcu 2014. Prosty hit do radia? W żadnym wypadku - to bluesowo-swingowa bomba o sporej sile rażenia, wpadającym w ucho refrenie, wokalu świetnie bawiącym się akcentem w stylu retro oraz tekście nie pozbawionym hip-hopowych nawiązań. Jak nie oni to kto?

Tagi:
kategorie: News, Premiery, Reggae
dodano: 2011-09-23 17:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 8)
Nowa płyta EWR, nad którą ekipa pracowała od ponad roku została ukończona i ukaże się już 8 października.

O pierwszym singlu już pisaliśmy, a tym razem mamy okładkę, tracklistę i obszerne info o tym albumie, które - zwłaszcza jeśli chodzi o listę producentów - może Was trochę zdziwić.