Kobra

Kobra

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-19 19:33 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Peja odkrywa kolejne karty w związku z albumem "N* *****U" - poznaliśmy dwójkę pierwszych gości, teraz dostaliśmy także nazwiska czterech kolejnych.

dodano: 2020-05-10 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dzisiejszy raport nie zwalnia tempa, dostaliśmy bowiem od rana mnóstwo ciekawych zwrotek. Są Mes i Liroy, jest agresywniejszy niż zwykle GrubSon czy poważny Mezo, są ReTo i Zeamsone, są Duchu, JNR, Rizi Beizeti czy Małach, są też powracający po dłuższej ciszy Buka, Duże Pe, Mam Na Imię Aleksander, Afront (solo jako Wyga i Kas) Kobra czy... Dizkret! Z zagranicy dograli się alyona alyona czy Jay Reaper z Dope D.O.D., a spoza raperów - Wozzo, Mrozu czy Andrzej Seweryn.

wydarzenie
dodano: 2016-10-25 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Festiwal Hip Hop Fever to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu Terrorym Fever. Peja wraca z imprezą pod zmienioną nazwą, by podobnie jak w przypadku Terrorym Fever kontynuować tradycję na poznańskiej Hali nr 2 MTP. W ramach festiwalu będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo znanych wykonawców polskiej sceny rap, którzy z okazji 40. urodzin Rycha Peji tłumnie pojawią się tego dnia w Poznaniu. Hip Hop Fever to również okazja do zagrania przez Rycha mocno wyselekcjonowanego materiału, a dodatkowo gospodarz wykona premierowo takie produkcje jak „DDA” oraz „Remisja”.

dodano: 2015-06-23 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

No to dobrnęliśmy do końca młodowilczych symulacji i naszej muzycznej zabawy w Football Managera. Wy dowiedzieliście się za to dziś, że wspólny numer Wilków 4 edycji wyprodukował sam A$AP Ty Beats a już od jutra zaczniecie poznawać uczestników najnowszej odsłony akcji.

Na koniec sprawdźcie więc łączoną symulację na lata 2009-2010 (część raperów, którzy mogliby być wybrani w 2010 znalazło się w pierwszej prawdziwej edycji ad 2011, stąd taka decyzja) - tym razem podbiliśmy ich ilość do 13.

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008.

dodano: 2014-12-31 14:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Koniec roku to okres podsumowań, nie dziwi więc, że w ostatnich dniach od reprezentantów sceny dostajemy ich naprawdę sporo... Teraz parę słów od siebie dołożyli Peja, Czarny HIFI, Kobra oraz Żyt Toster.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-24 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Utwór "The Anthem" powstał z kilku powodów. Po pierwsze - jako oficjalny hymn cyklicznej imprezy "SHC Elements". Po drugie - z okazji otwarcia z inicjatywy Kobry sklepu "Szpaner" w Poznaniu. Trzecim z powodów była chęć podziękowania ekipom Magictown, The Avenue oraz Diamante za współpracę i pomoc przy wcześniejszych realizacjach. W przygotowaniu jest oficjalny teledysk do tego utworu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Domino wywołane przez Solara ruszyło w najlepsze a my zalewani jesteśmy kolejnymi odpowiedziami na "#Hot16Challenge". Kolejne osoby, kolejne nominacje... Grono raperów, którzy podjęli rękawice wygląda coraz okazalej a my mamy dla Was zebrane odpowiedzi, które trafiły już do Sieci. A w nich m.in.: Ten Typ Mes, Buka, WdoWA, TomB, Muflon, Bezczel, Zbuku, Kobra, Vixen, Czeski, Bonez, Gonix czy Kamel... Kto na razie zrobił największe wrażenie?

video dnia
dodano: 2014-05-18 12:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Bezczel - Proforma 2 RMX ft. Hukos, Onar, ZBUKU, Zeus, Kajman, KaeN, ZDUNO &

Dlaczego: Jakiś czas temu zabieraliśmy Was na plan tego klipu, prezentując fotorelację, teraz mamy finalny efekt pełnej gości kooperacji. „Proforma 2 RMX” to kontynuacja utworu Bezczela z płyty „A.D.H.D.”, który białostocki raper postanowił odświeżyć zapraszając do utworu zaprzyjaźnionych MC z kraju. Numer powstawał przed ponad rok czasu, a efekty starań Bezczela możecie ocenić poniżej. Singiel ostatecznie znalazł się na składance Step Records „Rap Najlepszej Marki”. Gościnne zwrotki w nowej wersji nagrania położyli m.in. Hukos, Onar, ZBUKU, Bosski Roman, Młody M, Buczer, Zeus, Kajman, Kobra, KaeN. W utworze pojawił się także ZDUNO, zwycięzca konkursu zorganizowanego przez Bezczela i sklep Preorder.pl.

dodano: 2014-03-20 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Proforma 2" była naprawdę ciekawą kooperacją, łączącą style m.in. VNM'a, Sitka i Pyskatego, jednak Bezczel i Step Records postanowili jeszcze podnieść stawkę i przygotować remix, w którym - o czym dowiedzieć mogliście się razem z podaną dziś tracklistą - usłyszymy tuzin MC z zupełnie różnych bajek.

Hukos, Onar, Zeus, Z.B.U.K.U., Bosski Roman, Młody M, Buczer, Kobra, Kajman, KaeN oraz ZdunO, który zwyciężył w konkursie na ostatnią zwrotkę do tego numeru. Na sam klip trzeba jeszcze trochę poczekać, dziś na rozpoczęcie tygodnia z Bezczelem mamy za to dla Was ekskluzywnie oficjalną fotorelację z planu teledysku!

video dnia
dodano: 2014-02-20 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kobra ft. Bob One - Sukces

Dlaczego: Najnowszy album Kobry "Golden Era", tak jak i pochodzące z niego single spotkał się z różnym odbiorem słuchaczy. Teraz dostajemy kolejny singiel a wraz z pierwszymi wiosennymi promieniami słońca wpada do nas klip do motywującego i soczystego "Sukcesu", który ze zobrazowanych klipem numerów z "Golden Ery" prezentuje się chyba najlepiej. Na plus również bardzo udany (i rapowo i wokalnie) udział Bob One'a. Sprawdźcie wyprodukowany przez SherlOcka "Sukces".

video
dodano: 2013-12-09 13:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Drużyna AA" to wspólny projekt Arbaka i Arsona, który ujrzy światło dzienne na początku przyszłego roku. Na razie otrzymujemy teledysk nakręcony do elegancko obsadzonego singla. W "Bez Pasów" poza gospodarzami prezentują się Zeus, Kobra i Peerzet.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-11-29 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Przedstawiamy remix utworu Kobry "Witamy w mieście 2", w którym pojawiły się nowe zwrotki od Bezczela, Te-Trisa, Dioxa, VNM-a, Bonsona, Oldasa, Roks One i Bradda. Utwór pochodzi z mocno limitowanego maxisingla "Witamy w Mieście 2", który dostępny jest jeszcze w sklepie www.preorder.pl.

Tagi:
video
dodano: 2013-11-25 23:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wam pierwszą część obszernej i ciekawej rozmowy z Kobrą odnośnie albumu "Golden Era" (ale nie tylko), przeprowadzonego w wakacje na pełnym słońca łazarskim rejonie. Dziś czas na drugą połowę...

Tagi:
video
dodano: 2013-11-24 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kobrę złapaliśmy w Poznaniu w trakcie wakacji, przy okazji kręcenia klipu do numeru "N.E.O.N." Beeresa, by porozmawiać o nadchodzącym wówczas albumie "Golden Era" - tuż po premierze krążka mamy dla Was słoneczną i obszerną dwuczęściową rozmowę z wyjątkowo kolorowego łazarskiego rejonu, w której poruszamy różne wątki.

Tagi:
dodano: 2013-11-24 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

W sieci pojawił się oficjalny odsłuch drugiej solowej płyty Kobry "Golden Era". Album poznańskiego MC dostępny jest w sieci salonów Empik, Media Markt oraz na www.preorder.pl. (limitowana wersja 3CD zawierająca instrumentale oraz maxisingiel). "Golden Era" to drugi solowy album Kobry. "Poznański MC na swoim materiale postawił na nowoczesny hip-hop inspirowany najnowszymi trendami z USA. Dzięki muzyce wyprodukowanej w głównej mierze przez SoDrumatica, producenta o sporym prestiżu, album „Golden Era” jest niezwykle świeży i przebojowy. Dodatkową wisienkę na torcie stworzyli beatmakerzy w osobie SherlOcka, PSR-a oraz Świerzby." - pisze nam wydawca, Step Records. Link z odsłuchem znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:

Strony