Z.B.U.K.U.

Z.B.U.K.U.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-02 11:31 przez: Anonim (komentarze: 28)

Chada, Bezczel i Z.B.U.K.U. nazwali swój wspólny projekt "Kontrabanda", co nie spodobało się trójmiejskiej ekipie o tej samej nazwie. Efektem diss pt "Chada, Bezczel, Z.B.U.K.U.", zobrazowany klipem i wsparty komentarzem "Prawdziwa Kontrabanda a nie jakieś podrabiańce".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-10-09 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Rozpoczęła się przedsprzedaż drugiej solowej płyty ZBUKA pt. "Życie Szalonym Życiem". Album na rynku ukaże się 6 grudnia nakładem Step Records. W sklepie www.preorder.pl dostępny jest album w kolekcjonerskiej wersji 2CD (dodatkowy krążek CD, vlepki, plakat). Wkrótce premiera pierwszego singla.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Dupy kumple blanty rap" to ostatni singiel z debiutanckiego album ZBUKA pt. "Że Życie Ma Sens". Słoneczne ujęcia do teledysku zostały zrealizowane podczas letnich festiwali hip-hopowych w Polsce. Za wyprodukowanie nagrania "Dupy Kumple Blanty Rap" odpowiada Karaś. W albumowej wersji utworu gościnnie pojawiają się Bezczel oraz Bonson.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-05-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

One2Pablo ma zaszczyt zaprosić na tegoroczny festiwal Hip-Hopowy KNW Fest w Kaniowie. Gwiazdą wieczoru będzie legenda  światowego rapu - Afu-Ra! Poza nim usłyszymy sporo dobrego polskiego hip-hopu, m.in: Fokus, Trzeci Wymiar, Z.B.U.K.U., Heavy Mental, Młody PSZ. Ponadto na festiwalu nie zabraknie dodatkowych atrakcji, włącznie z telebimem na którym będą transmitowane mecze MŚ 2014!

Już dziś można nabyć bilety poprzez oficjalną stronę festiwalu: www.knw-fest.pl oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży. Do końca maja cena biletu to zaledwie 15 PLN!

video dnia
dodano: 2014-05-18 12:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Bezczel - Proforma 2 RMX ft. Hukos, Onar, ZBUKU, Zeus, Kajman, KaeN, ZDUNO &

Dlaczego: Jakiś czas temu zabieraliśmy Was na plan tego klipu, prezentując fotorelację, teraz mamy finalny efekt pełnej gości kooperacji. „Proforma 2 RMX” to kontynuacja utworu Bezczela z płyty „A.D.H.D.”, który białostocki raper postanowił odświeżyć zapraszając do utworu zaprzyjaźnionych MC z kraju. Numer powstawał przed ponad rok czasu, a efekty starań Bezczela możecie ocenić poniżej. Singiel ostatecznie znalazł się na składance Step Records „Rap Najlepszej Marki”. Gościnne zwrotki w nowej wersji nagrania położyli m.in. Hukos, Onar, ZBUKU, Bosski Roman, Młody M, Buczer, Zeus, Kajman, Kobra, KaeN. W utworze pojawił się także ZDUNO, zwycięzca konkursu zorganizowanego przez Bezczela i sklep Preorder.pl.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-03-24 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W trakcie tygodnia z Bezczelem przedstawiliśmy Wam już fotorelację z planu klipu do "Proformy 2 remix", gdzie gościnnie pojawia się aż 11 raperów, dziś natomiast udamy się na plan innego teledysku, w którym obecny będzie białostocki MC... Dokładniej video do kolejnego singla z nadchodzącego albumu Chady "Syn Bogdana" - "Jeszcze więcej ognia" z udziałem ZBUKA, Dioxa i Bezczela. Zdjęcia z kręcenia zobaczycie tylko na Popkillerze!

dodano: 2014-03-20 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Proforma 2" była naprawdę ciekawą kooperacją, łączącą style m.in. VNM'a, Sitka i Pyskatego, jednak Bezczel i Step Records postanowili jeszcze podnieść stawkę i przygotować remix, w którym - o czym dowiedzieć mogliście się razem z podaną dziś tracklistą - usłyszymy tuzin MC z zupełnie różnych bajek.

Hukos, Onar, Zeus, Z.B.U.K.U., Bosski Roman, Młody M, Buczer, Kobra, Kajman, KaeN oraz ZdunO, który zwyciężył w konkursie na ostatnią zwrotkę do tego numeru. Na sam klip trzeba jeszcze trochę poczekać, dziś na rozpoczęcie tygodnia z Bezczelem mamy za to dla Was ekskluzywnie oficjalną fotorelację z planu teledysku!

video
dodano: 2013-12-20 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Utwór ZBUKA "Do końca" został napisany z myślą o opolskim fighterze Forca Bravo, Livio "Hulk" Victoriano. W klipie oprócz głównego bohatera Livio zobaczymy także Jarosława Ogonowskiego (brązowego medalistę mistrzostw Polski w kulturystyce klasycznej), poppera Gooviego, zawodnika YoYo Factory Maćka Szelę oraz zawodników futbolu amerykańskiego Wolverines Opole i hokeistów Orlik Opole. Najnowszy singiel ZBUKA promuje album "V/A - Step Records: Rap Najlepszej Marki", którego premiera zapowiadana jest na marzec 2014 roku. Płyta w wersji ręcznie numerowanej, z dodatkowym plakatem (rozmiar 50x70) i bonusowym CD, od dziś, dostępna jest w sklepie www.preorder.pl.

recenzja
dodano: 2013-12-01 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 21)

Raper z miejscowości Prudnik o ksywie Z.B.U.K.U jest przekonany o tym, „Że Życie Ma Sens”, że sensem jego życia jest hip-hop i próbuje nas do tego przekonać. Otóż to – próbuje.

Daleko mi do czepiania się nadużywania słowa 'hip-hop' jako zamiennika na słowo 'rap', bo sam w zasadzie nie widzę w tym nic przesadnie złego. Jestem w stanie też przełknąć chodzenie na łatwiznę i zrymowanie słów typu bicie-życie i mimo że nie mam pojęcia, kim są "beatboxowcy", również mogę puścić to w niepamięć. Niestety, nie da się tak bez końca wybaczać. O ile Zbukowi nie można odmówić rozpoznawalnej stylówki (głównie przez charakterystyczny, szorstki głos) i solidnej, choć jakby uformowanej przez szablon nawijki, to debiut młodego gracza Step Records jest idealnym przykładem płyty z gatunku, cytując Tedego, "przekaz to przekaz o tym, że masz przekaz".

video
dodano: 2013-10-09 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

"Czuję to" to kolejny singiel zapowiadający debiutancki album Z.B.U.K.A. "Że Życie Ma Sens" trafi na sklepowe półki 16 października, czyli o 5 dni później niż pierwotnie zakładano. Opóźnienie, jak to zazwyczaj bywa, wynika z awarii tłoczni. Preordery zostaną wysłane zgodnie z planem.

video
dodano: 2013-09-24 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

ZBUKU - Chcę żyć

Prezentujemy najnowszy klip Zbuka zrealizowany do utworu "Chcę Żyć". Singiel promuje album "Że Życie Ma Sens", który ukaże się 11 października nakładem Step Records. Album w przedsprzedaży znajduje się na www.preorder.pl.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-09-22 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 8)

11 października ukaże się debiutancki album ZBUKA, najmłodszego reprezentanta Step Records. Album zatytułowany „Że Życie Ma Sens” to 15 utworów nagranych w ciągu ostatniego roku w opolskim Kurnik Studio oraz Ordah Studio. Album w przedsprzedaży dostępny jest na www.preorder.pl. Gościnne zwrotki na LP zostały dograny przez znajomych 21-letniego rapera, m.in. Bezczela, Leszka JedeNStąd, Jopla, Bonsona, Rovera i Eftera. Za warstwę muzyczną odpowiada Poszwixxx, Młody MD, DNA, Folku, Karaś, Bob Air, EljotSounds, PBH, Er6or/Rufete, Nitro, Udar i KPSN. Album został także okraszony skreczami od DJ Elementa, DJ Danka oraz DJ Hard Cuta. Z tracklistą możecie zapoznać się w rozwnięciu newsa.

Tagi:
video
dodano: 2013-09-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W dzisiejszym, ostatnim już pojedynku pierwszej rundy Bitwy O Kemping zobaczycie dwóch rywali wagi ciężkiej. Z jednej strony reprezentujący Step Records i mający 4 miliony odsłon na klipie do "Witam Cię w Polsce" Z.B.U.K.U. a z drugiej - reprezentujący McDonald's i mający 4 miliony centymetrów w pasie Bonez. Kto przeszedł do kolejnej rundy kempowego MMA?

video
dodano: 2013-06-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Widzę, spływam" to drugi singiel promujący wspólny album Hukosa i Ciry pt. "Głodni Z Natury", który ukaże się na rynku 28 czerwca. Za wyprodukowanie utworu odpowiada L PRO. Gościnnie w singlu pojawił się Zeus oraz Z.B.U.K.U. Klip do "Widzę, spływam" został zrealizowany w Łodzi przez Damiana Michalaka i Macieja Karbownika z ekipy DobreKino Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-05-17 06:31 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Street Events Entertainment we wspópracy z Step Records oraz Klubem Polmozbyt w Gdańsku serdecznie zaprasza na pierwsza odsłonę SEE RAP NIGHT. Już 25 maja rusza pierwsza edycja koncertów w Trójmieście, podczas której wystąpi Hukos z Cirą, a także Z.B.U.K.U.

Strony