Głodni Z Natury

Głodni Z Natury

video
dodano: 2013-11-13 21:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Spośród ogromu tegorocznych duetów przygotowali z pewnością jeden z lepszych albumów. Dwie kontrastowe stylówki, mocne koncertowe brzmienie, a zarazem teksty, w których nie brak zarówno sensownej treści jak technicznych zawiłości. Z Hukosem i Cirą spotkaliśmy się na rozdaniu diamentowych płyt Donatana, by porozmawiać o płycie "Głodni Z Natury" i różnych innych kwestiach.

dodano: 2013-07-03 16:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy legalny odsłuch albumu białostockiego duetu Hukosa i Ciry p.t. "Głodni Z Natury", który na półki sklepowe trafił 28 czerwca 2013 roku. Płyta jest pozbawiona dwóch numerów, do których niebawem pojawią się teledyski. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę oraz link do odsłuchu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-01 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

„To nie sweet focia na fejsiku, to pełen przykurw!” Białostocki duet raperów postanowił przy wspólnej płycie postawić na całą gamę prostych środków – nośne, koncertowe refreny, grube posse tracki z głośnymi ksywkami, bity wlatujące do ucha błyskawicznie i zmuszające jednocześnie do ruchów a’la samochodowy piesek. Środki proste – bo na ogół gwarantują sukces, którego tak głodni Hukos z Cirą.

video dnia
dodano: 2013-06-29 15:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Hukos / Cira ft. Bonson, Praktis, Sheller, Bezczel, Pyskaty - Głodni z natury (prod. NNFoF)

Dlaczego: "Głodni Z Natury" to tytułowy singiel promujący wspólny album Hukosa i Ciry, który ukazał się na rynku 28 czerwca. Za wyprodukowanie utworu odpowiadają Siwski oraz Tykshta z duetu producenckiego No Name Full Of Fame. Gościnne zwrotki dograli Bonson, Praktis, Shellerini, Bezczel i Pyskaty a całość to pełnokrwisty banger pełen charakteru i stylu. Check it.

video dnia
dodano: 2013-06-26 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Hukos / Cira ft. Justyna Kuśmierczyk - Rozdaję serce (prod. Bob Air)

Dlaczego: Po świetnie przyjętym singlu z udziałem Zeusa i Z.B.U.K.A. Hukos z Cirą atakują kolejnym teledyskiem zapowiadającym nadchodzące już w piątek wydawnictwo "Głodni Z Natury". Tym razem dla odmiany dostajemy numer lekki, letni, nastrojowy i sentymentalny. Za cozabit odpowiada Bob Air, klimatyczny refren zaśpiewała Justyna Kuśmierczyk a klip nakręcony został W Wilnie.

video
dodano: 2013-06-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Widzę, spływam" to drugi singiel promujący wspólny album Hukosa i Ciry pt. "Głodni Z Natury", który ukaże się na rynku 28 czerwca. Za wyprodukowanie utworu odpowiada L PRO. Gościnnie w singlu pojawił się Zeus oraz Z.B.U.K.U. Klip do "Widzę, spływam" został zrealizowany w Łodzi przez Damiana Michalaka i Macieja Karbownika z ekipy DobreKino Studio.

video dnia
dodano: 2013-05-19 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hukos / Cira - Hajer (prod. Bob Air)

Dlaczego: "Hajer" to pierwszy singiel promujący wspólny album Hukosa i Ciry pt. "Głodni Z Natury", który ukaże się na rynku 21 czerwca. Za wyprodukowanie numeru odpowiada Bob Air, a skrecze to zasługa DJ-a Kruga. Utwór ma swoją kontynuację na płycie pt. „Jeszcze wyżej”.