Bezczel

Bezczel

video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-03 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W Dzień Zaduszny ZBUKU wypuszcza emocjonalny singiel, będący hołdem dla zmarłych - znajdziemy tu poruszające i szczere wspomnienie Bezczela.

Tagi:
dodano: 2022-09-21 20:43 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Dokładnie rok temu, wieczorem 21 września dotarły do nas smutne wieści o przedwczesnej śmierci 37-letniego Bezczela. Dziś jego pamięć kolejny raz uczcili zaprzyjaźnieni raperzy.

Tagi:
video
dodano: 2022-04-28 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Do tegorocznych Tribute'ów na gali Popkillery zaprosiliśmy osoby blisko związane z Pjusem i Bezczelem. W specjalnych nagraniach wykonali oni teksty napisane przez zmarłych przyjaciół, by pokazać, że ich muzyka będzie żyła wiecznie. W hołdzie dla Bezczela wzięli udział ZBUKU, KaeN, Pih, Ede i Poszwixxx, a za produkcję video odpowiada Eye One Studio. Zysk z wyświetleń zostanie przekazany rodzinie Bezczela. 

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-24 14:55 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W trakcie weekendowej serii pytań od fanów Diox został zapytany m.in. o wspomnienia związane z Chadą i Bezczelem. W obu przypadkach odniósł się dość osobiście i emocjonalnie.

Tagi:
dodano: 2021-12-24 15:21 przez: Kontakt (komentarze: 2)

"Jak Hip-Hop był Hip-Hopem", to utwór w którym usłyszeć można jedną z ostatnich zwrotek Bezczela. Kawałek ten pochodzi z albumu "Rap Najlepszej Marki III", a wersję wzbogaconą o wersy Piha możecie sprawdzić oglądając nostalgiczny teledysk stworzony przez ekipę King Yeti, a także na platformach streamingowych. Za cuty odpowiedzialni są natomiast The Returners. Cały dochód z teledysku przeznaczony zostanie rodzinie Michała. Spoczywaj w pokoju B. Nie umiera ten, kto żyje w naszej pamięci.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-23 21:58 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

"Od północy na platformach streamingowych możecie sprawdzić wspólny singiel ZBUKU x Bezczel 'Jak hip-Hop był hip-hopem'. To prawdopodobnie ostatnia zwrotka nagrana przez Michała za jego życia. Niesamowity, sentymentalny utwór… Mamy ciary jak tego słuchamy." - czytamy na profilu Step Records.

Ostatnio tę wyjątkową kooperację zapowiadał ZBUKU:

Tagi:
dodano: 2021-11-01 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

To był bardzo ciężki rok dla rapu. Żegnaliśmy pionierów, żegnaliśmy jednych z najbardziej błyskotliwych przedstawicieli niezależnej sceny, żegnaliśmy młodych, którzy dopiero budowali swoją pozycję...

W tym wyjątkowym dniu przypomnijmy sobie wszystkie straty sceny hip-hopowej w ciągu minionych 12 miesięcy. Jeżeli kogoś pominęliśmy to dajcie znać w komentarzu. Na dole listy dołączamy nasze materiały video związane z częścią zmarłych osób.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-29 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Kiedy ostatnio ZBUKU zamieścił snippet swojego numeru oznaczony dopiskiem "RIP Chada, RIP Bezczel" to część mediów zinterpretowała to jako nadchodzący tribute. Jak się okazuje chodzi o co innego.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-10-01 16:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Śmierć Bezczela wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym, nie zabrakło też muzycznych tribute'ów. Najpierw otrzymaliśmy utwór od Kafara, teraz emocje wylała z siebie Kara, którą Bezczel określił "jego damską wersją w polskim hip-hopie".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-24 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dziś rano w Karakulach miał miejsce pogrzeb Bezczela. Na ceremonii pojawili się też różni przedstawiciele polskiej sceny rapowej - Polska Press uchwyciła na zdjęciach m.in. Peję, Piha, VNM'a, Buczera czy członków Fabuły. Poznański raper wystosował dziś wieczorem parę osobistych słów, którymi podzielił się z fanami na swoim fanpage'u.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-23 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Informacja o śmierci Bezczela odbiła się ogromnym echem w środowisku hip-hopowym, a swoje wpisy z kondolencjami czy wspomnieniami związanymi z białostockim raperem opublikowało mnóstwo osób z różnych rejonów sceny. Postaraliśmy się zebrać je dla Was w jednym miejscu (galerię slajdów znajdziecie na dole newsa).

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-22 18:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj otrzymaliśmy informację o śmierci Bezczela, dziś rodzina podzieliła się wieścią o tym, gdzie znajomi i fani będą mogli pożegnać przedwcześnie zmarłego rapera. Pogrzeb odbędzie się już w ten piątek.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-22 18:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wśród wielu reakcji na śmierć Bezczela Kafar postanowił przelać swoje emocje na kawałek. Cały zysk z numeru "B." zostanie przekazany rodzinie białostockiego rapera.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-22 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dużym echem odbił się w 2019 roku beef Szpaka z Bezczelem, a o zakończeniu konfliktu Szpaku informował w 2020 roku w numerze "Różowa Pantera". A po wczorajszej szokującej informacji o śmierci białostockiego rapera okazał mu szacunek na dwa sposoby.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-22 12:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szokująca informacja o przedwczesnej śmierci Bezczela wywołała mnóstwo pytań, w Sieci zaczęły też pojawiać się liczne domysły o powodach zgonu rapera - popularna w komentarzach była m.in. informacja o tym, że 37-latka potrącił samochód. Step Records wystosowało krótkie oświadczenie, ucinające te plotki.

Strony