Bezczel

Bezczel

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-05-31 13:46 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Na youtube'owym kanale Bezczela pojawił się kolejny klip! Tym razem padło na utwór "Wyebane", który promuje nadchodzące wydawnictwo rapera "8 bila". Premiera krążka już 8 czerwca! 

Tagi:
video
dodano: 2018-05-20 13:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Bezczel promuje swój nadchodzący album "8 bila" kolejnym klipem. "Piosenka o Szonie" to utwór za którego produkcję odpowiedzialny jest Poszwixx, natomiast za teledysk odpowiada ekipa ApelRecords.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-05-13 23:34 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"8 bila" jest czwartym solowym krążkiem w dorobku białostockiego rapera. Album wyjdzie nakładem ADHD Records. Gościnnie na płycie pojawi się Szpaku. Duet możecie usłyszeć w numerze "Schumacher", który wyprodukował Juicy.

video
dodano: 2018-05-11 01:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Schumacher" to singiel promujący nadchodzącą, czwartą solową płytę Bezczela pt. „8 bila”. Jest to pierwszy krążek Artysty wydany w barwach własnej wytwórni - A.D.H.D. Label. Gościnnie w utworze pojawił się Szpaku, za realizację mix/master odpowiada Marek Kubik dla Studio WeM, a za produkcję Juicy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-24 18:31 przez: Kontakt (komentarze: 12)

Pod koniec sierpnia w Sieci pojawił się diss, który na Bezczela nagrał jego były hypeman, inny białostocki raper - Maxim. Teraz do kawałka "Nigdy" odniósł się członek Fabuły, zdradzając też czy planuje na niego odpowiedzieć.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-15 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Osiedlowy zen" to kolejny singiel od Bezczela. Jest to świadome nawiązanie  i hip-hopowy hołd dla jednego z klasyków od ekipy WWO pt. "Sen". Białostocki raper zapowiada tym samym kolejny album, który ukaże się nakładem niezależnej wytwórni ADHD, przy wsparciu Step Dystrybucji. Będzie to 8 z kolei legalne wydawnictwo, a 4 solowe. Tytuł i okładka zostaną ujawnione niebawem.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-28 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Białostocki raper Maxim (były hypeman Bezczela) postanowił publicznie skomentować trwający konflikt między oboma raperami. Sprawdźcie diss pt "Nigdy".

Tagi:
video
dodano: 2017-07-04 16:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Bezczel zaprezentował klip do numeru "Kłamcy", który znajdzie się na jego nadchodzącym solowym albumie. Producentem utworu jest Johnny Black. Kolorowe wideo stworzyła ekipa Insane Film. Nowy materiał rapera ujrzy światło dzienne w drugiej połowie tego roku.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-05-23 02:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za produkcję "Żywiołu" odpowiada Poszwix, a sam numer został nagrany na wejście do oktagonu Tyberiusza Kowalczyka do walki z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 39 już 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Singiel trafi na nadchodzącą płytę Bezczela, której premiera planowana jest na drugą połowę 2017 roku.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-11 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ostatnie miesiące to okres pełen wrażeń w karierze Bezczela - raper opuścił Step Records, z którym związany był przez wiele lat (od wytwórni otrzymał na zakończenie symboliczną diamentową płytę) oraz założył własny label. Z białostockim MC porozmawialiśmy w warszawskim niePowiem właśnie o powodach opuszczeniu Stepu, o najbliższych planach, o współpracy w duetach z innymi raperami a także o tym, jak odbiera i ocenia obecny moment w swojej karierze.

Tagi:
dodano: 2017-02-05 20:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W większości naszych videowywiadów kręcimy się głównie wokół tematyki muzyki i niuansów z nią związanych, rozmawiamy merytorycznie i obszernie o nowych wydawnictwach, planach. Jednak pomyśleliśmy, że warto dodatkowo ukazać naszych rozmówców z innej perspektywy, prześwietlić ich na wylot niczym rentgen i pomóc wam dowiedzieć się ciekawostek, których w standardowych popkillerowych wywiadach nie znajdziecie...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-10 16:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Będący ostatnio na fali i wciąż powiększający rzeszę słuchaczy Bezczel poinformował dziś o odejściu z szeregów Step Records. Oto, co dokładnie napisał:

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-21 12:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zdecydowanie najbardziej sensacyjną wieścią ubiegłego tygodnia w polskim rapie był powrót Eisa i jego gościnna zwrotka u PRO8L3M'u. Dziś emocjonalnym komentarzem z tym związanym podzielił się Bezczel.

Tagi:
video
dodano: 2016-06-30 16:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

SB Maffija Label prezentuje remix utworu Popka i Matheo "Wodospady", nagrany spontanicznie przez Białasa oraz Bezczela. Teledyskiem zajęła się ekipa Marathon Brothers.

dodano: 2016-04-11 08:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Składanka “Rap Najlepszej Marki vol. 2” dostępna jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Z okazji premiery albumu na kanale StepRecordsTV pojawiły się odsłuchy dwóch kolejnych numerów - otwierającego album “Głos ulicy” autorstwa Grizzlee’go i DrySkulla oraz zamykającego “Aksamit” Praktisa i Ciry. Krążek w wersji DELUXE, rozszerzony o bonusowe utwory, cały czas dostępny na www.preorder.pl.

Strony