Peja z emocjonalną refleksją po pogrzebie Bezczela

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-24 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dziś rano w Karakulach miał miejsce pogrzeb Bezczela. Na ceremonii pojawili się też różni przedstawiciele polskiej sceny rapowej - Polska Press uchwyciła na zdjęciach m.in. Peję, Piha, VNM'a, Buczera czy członków Fabuły. Poznański raper wystosował dziś wieczorem parę osobistych słów, którymi podzielił się z fanami na swoim fanpage'u.

"To był dzień pełen emocji. Smutek, cierpienie, łzy i rozpacz najbliższych. Zaduma i refleksja przyprawione słońcem i deszczem. Zimny wiatr smagający zapłakane lica. Wspólna modlitwa. Ostatnie pożegnanie. I Ty przemawiający do zgromadzonego audytorium słowami własnej piosenki. Tak mocnej, autentycznej i aktualnej:(

To była piękna uroczystość, bo choć okoliczność dramatyczna i oczy wciąż się pocą to jednak spotkanie dziś wszystkich tych ludzi dla których byłeś, jesteś i wciąż będziesz wyjątkowy tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, iż pamięć o Tobie nie zginie. Dziękuję za wszystko. Wierzę, że odnajdziesz spokój. Spoczywaj w pokoju bratku" - napisał Rychu, załączając też utwór Bezczela "Czarne róże".
 
Bezczel zmarł we wtorek w wieku 37 lat, przyczyną było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Tragiczna informacja spotkała się z wieloma reakcjami przedstawicieli polskiej sceny, od krótkich kondolencji po bardziej osobiste wspomnienia - zebraliśmy je dla Was w poniższej galerii, gdzie znajdziecie wpisy takich osób jak ZBUKU, Pih, Słoń, Peja, Paluch, Ero, Tau czy Smolasty.
 

Galeria

Tagi: 

reklama
immortal technique
Zatrzymanie akcji serca to nie przyczyna tylko skutek.
sikarjos
A co było przyczyną zatrzymania akcji serca? To jest właściwe pytanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>