Szpaku usuwa dissy na Bezczela i oddaje mu hołd

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-22 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dużym echem odbił się w 2019 roku beef Szpaka z Bezczelem, a o zakończeniu konfliktu Szpaku informował w 2020 roku w numerze "Różowa Pantera". A po wczorajszej szokującej informacji o śmierci białostockiego rapera okazał mu szacunek na dwa sposoby.

Po pierwsze - zamieścił wpis ku pamięci na swoim instastory, udostępniając utwór "Żyć aż do bólu" (będący reinterpretacją numeru Chady) z dopiskiem "RIP Bezczel" (zamieszczamy go na screenie poniżej).

A po drugie - z YouTube'a (z kanału BORCREW) oraz Spotify zniknęły dissy na Bezczela, nagrane w trakcie dawnego konfliktu. Przypomnijmy, że podobnie postąpił Guzior, usuwając dissy na Zioło po jego śmierci.

Sprawdź też: Bezczel R.I.P. - Step Records dementuje plotki o powodach śmierci

Galeria

Tagi: 

reklama
Patryk L.
Nie oszukujmy sie. Szpaku przyczynił się do upadku kariery Bezczela, co wywołało fale destrukcyjnych następstw, ktore zakonczyły sie tragicznie.
Czesiek
Poważnie? Opowiedz coś więcej
kol
Co ma do tego beef, to przez Szpaka miał przerwę czy był dorosłym facetem i sam o tym zdecydował?
ODB RIP
Bezczel wbrew pozorom był wrażliwym typem i to, że dzieci zapatrzone w nowego bożka Szpaka go szkalowały sprawiło, że popadł w autodestrukcje. Rap był dla niego ważny. Podobnie jak dla Racy... gdyby kariera szła dobrze to nie doszłoby do tego, tyle że w przypadku Bezczela to Szpaku sie do tego przyczynił, a nie tylko jego brak kreatywności i hajpu
Anonim
Populizm nic więcej, że niby takie dobre chłopaki ta ,,polska scena". W USA nikt dissów nie usuwa. Że guzior usunął to nic, dobre że dissy zioła nadal są bo lubię ich słuchać. Tak samo czarny wrzesień, kozacki album, lubię do niego wracać co jakiś czas, nie wyobrażam sobie żeby nagle zniknął. To tak jakby z historii wymazać wojny francusko pruskie no bo już się pogodzili przecież i generałowie z tamtych czasów nie żyją.
s.
Dobrze powiedziane. Nie wymaże się historii usuwając kawałki. To ruscy w szkołach historię zmieniali. PS. widziałem komentarze typu: ..."kiedyś mu cisneli a teraz szacunek oddają..." itp. Gość umarł, tragicznie... jakie by stosunki nie były, zapalić przysłowiową świeczkę przecież można.
Kolk
Ale pierdolą w tych komentarzach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>