Guzior zdjął z YouTube'a dissy na Zioło

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-22 21:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Często nagłaśnia się zachowania złe, negatywne i przypałowe - rzadko te, ukazujące ludzką przyzwoitość i klasę. Po wczorajszej tragicznej śmierci Zioło ludzie zaczęli przypominać sobie jego beef z Guziorem w 2015 roku, w którym nie brakowało obustronnego wyciągania prywatnych spraw - Guzior natomiast postanowił błyskawicznie zdjąć te dissy z YouTube'a, by uszanować pamięć o dawnym rywalu.

Niby mały gest, ale zasługujący na duże uznanie.

Sprawdź też:

Zioło nie żyje [1989-2019]

Zioło R.I.P. - zbiórka dla mamy na organizację pogrzebu

Tagi: 

asto
kto zachowałby się inaczej? naprawdę to wymaga newsów? damn
kustosz rapu
Co prawda nie mam żadnego przykładu ale wydaje mi się, że nie brakuje ludzi, którzy są na tyle cyniczni i chciwi żeby chcieć zarobić na czyjeś śmierci. Zresztą pewnie niedługo te dissy znowu będą latać po YouTube, bo na stówę ktoś je pobrał. Ale gest Guziora miły :)
Arczi
Jak to kto? A wasz ukochany Biggie Notorious BIG? Long Kisses Goodnight nagrane po śmierci 2Paca. To jest wstyd i żenada.
ooo
dokładnie, Bigge był zajebistym raperem, ale zwykłym skurwysynem i przez tyle lat nie rozumiem jego gloryfikacji, robienia ołtarzyków z jego podobizną, grafiiti itd. Za życia i po śmierci nigdy nie miałem do typa szacunku jako do człowieka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>