Zioło

Zioło

dodano: 2020-09-25 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rok 2019 to wiele hip-hopowych sukcesów, ale też smutniejsze chwile... W ubiegłym roku pożegnaliśmy trójkę barwnych, wyrazistych i bezkompromisowych artystów z bogatym dorobkiem... Zanim przeszliśmy do wręczania nagród zebrani usłyszeli krótki muzyczny tribute dla Leha, Zioło i Racy przygotowany przez liveband Pawbeatsa.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-24 13:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Minęło już ponad pół roku od tragicznej śmierci Zioła, uznanego rapera i producenta i założyciela ekipy Rób Rzeczy. Dziś obchodziłby on 31 urodziny, z tej okazji przyjaciele postanowili przygotować wyjątkowy projekt.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-23 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wśród reakcji na tragiczną śmierć Zioła nie brak też dyskusji o niebezpieczeństwach wiążących się z narkotykami oraz z ich promocją i gloryfikacją w muzyce - mocny wpis w tym temacie wystosował Tymin, twardo opierając się temu trendowi.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-22 21:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Często nagłaśnia się zachowania złe, negatywne i przypałowe - rzadko te, ukazujące ludzką przyzwoitość i klasę. Po wczorajszej tragicznej śmierci Zioło ludzie zaczęli przypominać sobie jego beef z Guziorem w 2015 roku, w którym nie brakowało obustronnego wyciągania prywatnych spraw - Guzior natomiast postanowił błyskawicznie zdjąć te dissy z YouTube'a, by uszanować pamięć o dawnym rywalu.

Niby mały gest, ale zasługujący na duże uznanie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2019-10-22 12:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wciąż jesteśmy w szoku po wczorajszej informacji o śmierci Zioła, która wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym. W morzu kondolencji pojawił się komunikat o tym, że mama rapera potrzebuje wsparcia finansowego przy organizacji ceremonii pogrzebowej.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2019-10-21 22:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 39)

Fatalne wieści z Wrocławia. Nie żyje jedna z najbardziej błyskotliwych postaci polskiego podziemia, raper i producent Zioło, uczestnik 3 edycji Młodych Wilków, na koncie mający współpracę z KęKę czy Tym Typem Mesem...

Tagi:
video
dodano: 2017-01-02 20:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Choć w ubiegłym roku o ekipie Rób Rzeczy nieco ucichło, na sam koniec 2016 roku Panowie zaskoczyli nas, umieszczając na swoim kanale nowy numer "Always Hi".

dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

dodano: 2015-11-19 16:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W trakcie naszej chwilowej nieobecności rozgorzał konflikt między uczestnikami dwóch ostatnich edycji Młodych Wilków - Guziorem i Ziołem. Najpierw swój numer wypuścił pierwszy z nich, drugi szybko odpowiedział, na co otrzymał ripostę prosto z japońskiej wyprawy, na której akurat był Guzior. Teraz, jak pisze Zioło dostajemy "drugi i ostatni diss na Mateusza Guziora, dziękuję."

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-09-25 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejne koncerty, kolejne premiery! Kuba Knap, Otsochodzi i Zioło - Ci trzej utalentowani i charyzmatyczni gracze przyjadą do miasta stu mostów by zagrać dla Was premierowe koncerty, promujące ich najnowsze wydawnictwa. Michał Generał aka Zioło Zioło, przyjedzie prosto z Wrocławia do Wrocławia z niedawno wydanym "COKOLWIEK". Kuba z WWA, szerzej znany jako Knap z Alkopoligamii wbija do nas ze świeżym materiałem "Ludzie Mówią Różne Rzeczy". A mówią też, że płyta bardzo dobra.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-09-10 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Oficjalny odsłuch najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek jest już dostępny! Płytę promowały wcześniej wypuszczone single "Bzdury", "GTA" i "Styl Życia", które ukazały się wraz z klipami.

dodano: 2015-09-09 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

video
dodano: 2015-09-08 14:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Właśnie ukazał się klip do trzeciego singla zatytułowanego "Styl Życia", który promuje najnowszy album Zioła Cokolwiek . Numer został nagrany prawie całą ekipą Rób Rzeczy ("polskie Odd Future bardziej niż polski Wu-Tang"), na mikrofonach oprócz samego Zioła usłyszymy także DudiegoPszema oraz Szpilka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Wywiady
dodano: 2015-09-04 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-09-03 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zioło jest raperem, którego darzę szczególną sympatią. Typ idzie swoją drogą, nie oglądając się na nic i na nikogo, ogarnia do tego stricte podziemną działalność kolektywu Rób Rzeczy (dla niewtajemniczonych jest to grupa, w której obok Michała są Szpilek, Dudi oraz Pszem), co jakiś czas racząc słuchaczy wrzucanymi luźnymi numerami, czy też ostatnio instrumentalnym projektem "Twin Peaks EP", zbierając przy tym same propsy za niepodrabialną stylistykę - luźną i humorystyczną, ale w żadnym wypadku gburowatą, czy prostacką. Zarówno "LP", jak również "Hip-Hop" szczególnie w okresie wiosenno-wakacyjnym lądowały na muzycznej rotacji dosyć często. A wraz z końcem wakacji otrzymaliśmy trzeci pełnoprawny materiał Zioła - "Cokolwiek". W żadnym wypadku nie są to odrzuty z zapowiadanego kolejnego wydawnictwa pt. "CO". "Cokolwiek" to stary, dobry (wciąż młody) Michał, który wciąż potrafi rzucić nieszablonowym wersem i do tego niemal w całości wyprodukować muzycznie swój krążek.

Strony