Zioło

Zioło

video
dodano: 2017-01-02 20:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Choć w ubiegłym roku o ekipie Rób Rzeczy nieco ucichło, na sam koniec 2016 roku Panowie zaskoczyli nas, umieszczając na swoim kanale nowy numer "Always Hi".

dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

dodano: 2015-11-19 16:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W trakcie naszej chwilowej nieobecności rozgorzał konflikt między uczestnikami dwóch ostatnich edycji Młodych Wilków - Guziorem i Ziołem. Najpierw swój numer wypuścił pierwszy z nich, drugi szybko odpowiedział, na co otrzymał ripostę prosto z japońskiej wyprawy, na której akurat był Guzior. Teraz, jak pisze Zioło dostajemy "drugi i ostatni diss na Mateusza Guziora, dziękuję."

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-09-25 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejne koncerty, kolejne premiery! Kuba Knap, Otsochodzi i Zioło - Ci trzej utalentowani i charyzmatyczni gracze przyjadą do miasta stu mostów by zagrać dla Was premierowe koncerty, promujące ich najnowsze wydawnictwa. Michał Generał aka Zioło Zioło, przyjedzie prosto z Wrocławia do Wrocławia z niedawno wydanym "COKOLWIEK". Kuba z WWA, szerzej znany jako Knap z Alkopoligamii wbija do nas ze świeżym materiałem "Ludzie Mówią Różne Rzeczy". A mówią też, że płyta bardzo dobra.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-09-10 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Oficjalny odsłuch najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek jest już dostępny! Płytę promowały wcześniej wypuszczone single "Bzdury", "GTA" i "Styl Życia", które ukazały się wraz z klipami.

dodano: 2015-09-09 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

video
dodano: 2015-09-08 14:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Właśnie ukazał się klip do trzeciego singla zatytułowanego "Styl Życia", który promuje najnowszy album Zioła Cokolwiek . Numer został nagrany prawie całą ekipą Rób Rzeczy ("polskie Odd Future bardziej niż polski Wu-Tang"), na mikrofonach oprócz samego Zioła usłyszymy także DudiegoPszema oraz Szpilka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Wywiady
dodano: 2015-09-04 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-09-03 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zioło jest raperem, którego darzę szczególną sympatią. Typ idzie swoją drogą, nie oglądając się na nic i na nikogo, ogarnia do tego stricte podziemną działalność kolektywu Rób Rzeczy (dla niewtajemniczonych jest to grupa, w której obok Michała są Szpilek, Dudi oraz Pszem), co jakiś czas racząc słuchaczy wrzucanymi luźnymi numerami, czy też ostatnio instrumentalnym projektem "Twin Peaks EP", zbierając przy tym same propsy za niepodrabialną stylistykę - luźną i humorystyczną, ale w żadnym wypadku gburowatą, czy prostacką. Zarówno "LP", jak również "Hip-Hop" szczególnie w okresie wiosenno-wakacyjnym lądowały na muzycznej rotacji dosyć często. A wraz z końcem wakacji otrzymaliśmy trzeci pełnoprawny materiał Zioła - "Cokolwiek". W żadnym wypadku nie są to odrzuty z zapowiadanego kolejnego wydawnictwa pt. "CO". "Cokolwiek" to stary, dobry (wciąż młody) Michał, który wciąż potrafi rzucić nieszablonowym wersem i do tego niemal w całości wyprodukować muzycznie swój krążek.

video
dodano: 2015-09-02 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Jeżeli spędziliście przed komputerem niejedną godzinę z grą GTA (mordując ludzi, siejąc terror na ulicach, czy wyciągając ludzi z samochodów) to nowy numer Zioła z pewnością trafi w Wasze gusta!

dodano: 2015-08-31 19:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)
The Fountain

Choć o Ziole mówi się ostatnio głównie w kontekście jego rapu, nie można zapominać, że najpierw zdobył skromną popularność dzięki produkcji. Wciąż się zresztą nią para z wieloma sukcesami na koncie.

video dnia
dodano: 2015-08-30 17:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

W sieci właśnie ukazało się pierwsze wideo promujące najnowszy album Zioła - Cokolwiek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-08-29 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Pomimo licznych trudności przytrafiających się ekipie Rób Rzeczy, właśnie wystartował preorder nadchodzącego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek ! Jakie są przyczyny spóźnienia? Kiedy otrzymacie płytę do rąk własnych i dlaczego lepiej zamówić płytę w zestawie - aby poznać odpowiedzi na te pytania macie dwie opcje:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2015-08-27 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zioło to nie tylko raper, ale również producent. Ba, nawet bardzo uzdolniony producent, a właściwie rzecz ujmując: człowiek-orkiestra rapgry. Kto zapętlał chociażby klip "Jeden Kraj" Kękiego ten wie, co mniej więcej mam na myśli. Bit, który wyszedł spod palców naszego Artysty Tygodnia szeroko niesie się na koncertach i wpada w ucho jak zły. W tym roku natomiast, stosunkowo niedawno, Zioło wypuścił darmową i instrumentalną "Twin Peaks EP", wydaną na 25-lecie rocznicy pierwszego odcinka serialu. Sam oglądałem kilkanaście odcinków, toteż mogłem spodziewać się hipnotyzujących podkładów, które szczególnie w nocy wchodziłyby najlepiej. Tak też w rzeczywistości jest. 

dodano: 2015-08-23 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

W nadchodzącym tygodniu redakcyjne oko zostanie skierowane na słoneczny Wrocław, a konkretniej na naszego Młodego Wilka 2013 - Zioła. Na 1 września bowiem zapowiedziany jest krążek naszego bohatera pt. "Cokolwiek". Co się za nim kryje? Dowiecie się już niebawem, kiedy to pojawi się przedpremierowa recenzja materiału. W międzyczasie natomiast będziecie mogli zapoznać się z kilkoma ciekawymi tekstami dotyczącymi twórczości reprezentanta Rób Rzeczy i kilkoma niespodziankami od samego Michała, do czego gorąco zachęcam! A więc oficjalnie - Zioło zostaje naszym Artystą Tygodnia!

Strony