Pawbeats

Pawbeats

dodano: 2024-05-21 22:20 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 2)

Mocne i nieoczekiwane przecięcie się światów. Pawbeats pojawił się na live'ie u Timbalanda, gdzie zrobił wielkie wrażenie na legendarnym producencie.

dodano: 2024-01-21 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Pierwsze dni nowego roku przynoszą spokojniejszy okres wydawniczy... ale nie do końca. Styczeń zdominowały dissy i zaczepki, ale nowej muzyki dostaliśmy sporo. Sprawdźcie przegląd tego, co wydarzyło się od 30 grudnia do 19 stycznia!

kategorie:
dodano: 2024-01-20 04:13 przez: Redakcja (komentarze: 0)

“Dzienna” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Na płycie pojawia się ponad 20 gości wokalnych, wśród których są m.in.: Ewa Farna, Zeamsone, Paluch, Mr Polska, Skubas, Sarius, Filipek i Roksana Węgiel.

Tagi:
kategorie: Polska, News
dodano: 2023-12-05 19:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Pawbeats w ostatnich tygodniach pojawia się w dużych mediach za sprawą swojego singla z Roxie Węgiel promującego album "Dzienna" - i jak to na niego przystało nie robi tego standardowo. Postanawia sam poddawać się challenge'om, w których fani decydują co ma zrobić w programie na żywo.

Tagi:
dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-10-25 14:12 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Standardowo raperzy w ramach promocji albumu usuwają zdjęcia na Instagramie - Pawbeats postanowił za to wejść na szczyt w Himalajach.

Tagi:
dodano: 2023-09-11 20:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 6)
pawluch

Pawbeats rozpoczyna promocję solowego albumu wypuszczając singiel "Rysy" z gościnnym udziałem Zeamsone i Palucha, potwierdzając tym samym istnienie Pawlucha

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-04 13:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)
young leosia, pawbeats

Niedawno pisaliśmy o Young Leosi i jej nowym singlu, a także komentarzach jakie pojawiły się między innymi ze strony Filipka oraz Pawbeatsa. W rozwijającym ten wątek artykule Niko Graczyk na łamach portalu Noizz oskarża obu panów o seksizm, a ich wypowiedzi jako "obronę rapu jako męskiej sprawy". Pawbeats odpowiedział na te zarzuty publikując Instastories.

video
dodano: 2021-10-07 19:08 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Na dnie to najnowszy singiel z płyty "Nocna" Pawbeatsa z udziałem Kabe. Klip do singla to zapis fragmentów z samotnych wypraw Pawbeatsa m.in. na alpejski szczyt Matterhorn, podczas których był zdany na siebie, swoją wiedzę i doświadczenie. Górska wspinaczka obok muzyki, to wielka pasja Pawbeatsa, którą konsekwentnie realizuje już od lat. Utwór "Na dnie", który Pawbeats wykonuje wraz z raperem Kabe, podobnie jak cały cieszący się dużą popularnością album odnosi się do jego przeżyć i doświadczeń związanych m.in. z lękami i bezsennością.

Tagi:
dodano: 2021-09-12 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Wczoraj w Bydgoszczy odbył się premierowy koncert "NOCNEJ" Pawbeatsa z udziałem wielu gości obecnych na płycie. W pewnym momencie na scenie pojawiła się ikona polskiego podziemia, HuczuHucz, który już od dawna jest nieaktywny na muzycznej scenie.

wydarzenie
dodano: 2021-09-08 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W tę sobotę Pawbeats wraz ze swoim zespołem zagra premierowy koncert w Bydgoszczy, promujący materiał "NOCNA". Poza tym na scenie pojawi się wielu gości obecnych na krążku.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-02 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kubańczyk wstawił ostatnio wspólne zdjęcie z Karolem Strasburgerem przy okazji nagrań do Familiady i opatrzył je opisem "Żarty się skończyły". Pawbeats, znany ostatnio ze swoich żartów i humoru, skomentował ironicznie to zdjęcie "Typ zamiast opowiadać żarty pokazał Ciebie xd", co spotkało się z ostrą reakcją niektórych fanów Kubańczyka, którzy zaczęli w prywatnych wiadomościach życzyć śmierci producentowi. Kubańczyk postanowił zareagować i wystosował apel do swoich słuchaczy.

video
dodano: 2021-06-25 14:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

To chyba najbardziej abstrakcyjny wywiad na naszym kanale. Pawbeats opowiedział Yurkosky'emu o swojej fałszywości, zespole marketingowców pracujących przy "Nocnej", a także wysunął nietypowe zarzuty w stronę Quebo i KęKę. Nie zabrakło również gości specjalnych.

video
dodano: 2021-05-20 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pawbeats opublikował dziś w nocy pokręcony klip do numeru "Prędkość" z gościnnym udziałem Kukona i popularnej, czeskiej gwiazdy porno, Little Caprice. Co ciekawe z powodu "kontrowersyjnych treści" teledysk został zbanowany na Youtube, ale koniec końców został opublikowany dzięki różnym ograniczeniom.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-18 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pawbeats przygotowuje się do wydania swojego następnego albumu producenckiego "NOCNA", który ukaże się za niecałe 2 tygodnie. Producent zorganizował na swoim Instagramie Q&A podczas, którego opowiedział trochę o nowej płycie oraz przyznał, że jest pod wrażeniem Bedoesa i tego jak wiele udało mu się osiągnąć bez wsparcia własnego miasta.

Tagi:

Strony