Miętha

Miętha

video
dodano: 2021-07-08 15:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet Miętha we współpracy z Natalią Szroeder niespodziewanie zaprezentował wspólny, wakacyjny singiel. “Zanim pójdziesz” to intrygujące, rześkie połączenie tak różnych wrażliwości z wyczuwalnym, pulsującym beatem, charakterystycznym dla duetu Skip & AWGS. W sieci pojawił się już oficjalny teledysk do utworu.

dodano: 2021-05-26 14:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet Miętha zaprezentował kolejny przedsmak z nadchodzącego wielkimi krokami, nowego albumu “36,6”. “Mamo” to nastrojowe świadectwo dojrzewania i osobista spowiedź Skipa względem najważniejszej dla niego osoby.

Tagi:
video
dodano: 2021-04-16 17:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet Miętha niespodziewanie zaprezentował swój najnowszy singiel. “Statek” to trzecia po “Kumitsu” i “Odejdź” zapowiedź albumu “36,6”. Jak poinformował zespół na swoim Instagramie, z powodu przedłużających się obostrzeń, premiera wydawnictwa zostaje ostatecznie ustalona na 24 września.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-12 18:38 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Nowy singiel oraz teledysk duetu Miętha - „Kumitsu” z udziałem Vito Bambino i Wojtka „Łozo" Łozowskiego trafił na kanał YouTube Asfalt Records“Kumitsu” jest dla Mięthy powrotem do pogodnej, przewrotnej bitowo i tekstowo odsłony. To utwór ze świeżym twistem, idealny na nadchodzące tygodnie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-14 14:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Drugie LP duetu wydającego pod szyldem Asfalt Records. Wydawnictwo o tytule “36,6” nawiązuje do naturalnej temperatury ludzkiego ciała, a utwory na płycie poruszają temat złożoności naszego charakteru w zderzeniu z codziennością. Póki co, nie wiemy czy na albumie pojawią się jacyś goście, wciąż czekamy też na tracklistę albumu.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-14 13:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj duet zaprezentował nam pierwszy singiel z albumu "36,6"“Odejdź” to neo soulowa ballada o przestrzennym, organicznym i nieco retrosentymentalnym wydźwięku.

Tagi:
dodano: 2020-10-06 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanały YouTube Asfalt Records i Mięthaverse trafiła barwna wideo zapowiedź koncertu “Miętha 36,6 Live Experience”, w którym Skip i AWGS oficjalnie zapowiadają wyjątkowe aranżacje znanych utworów jak i premierowe wykonania wyczekiwanych kompozycji z najnowszego, nadchodzącego albumu “36,6”.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-22 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Duet AWGS i Skip przedstawia fanom klip do tytułowego tracku ze swojego debiutu, "Audioportret". Za jego realizację odpowiada THEDREAMS STUDIO, odpowiedzialni również za projekt okładki płyty.

Tagi:
video
dodano: 2019-09-24 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Singiel zapowiada debiutancki album duetu "Audioportret", który ukaże się nakładem Asfalt Records już w ten piątek. Teledysk został nakręcony w stylu relacji na Instagramie, przez co najlepiej się go ogląda na urządzeniach mobilnych.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty "Audioportret". Zespół oferuje świeże,  charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż scenicznymi możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach), oraz ENZU (mix i mastering).

AWGS: "Chcielismy razem stworzyć projekt, który wzbogaci obecną glebę muzyczną i zainspiruje ludzi do śmielszych eksperymentów sonicznych. Jest to dźwiękowa transmisja powstała z przyjaźni, długich rozmów w studio, litrów kawy i słoików pełnych ziół."

Autorem okładki oraz pierwszego teledysku "Star$" promującego płytę jest The Dreams Studio (Michał Pańszczyk i Jędrzej Guzik).

W przedsprzedaży dostępne jest limitowane, pierwsze tłoczenie płyty "Audioportret" zawierające dodatkowe nagranie.

video
dodano: 2019-08-13 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty "Audioportret". Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku.

Tagi: