Belmondawg

Belmondawg

video
dodano: 2022-01-28 16:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Belmondawg opublikował dziś singiel, który powstał we współpracy z prawnikiem Steliosem Alewrasem. "Wyjaśnienia 30 G" to utwór ułatwiający zapamiętanie modelowych wyjaśnień 30 gramów marihuany. Za produkcję numeru odpowiada Expo 2000.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-23 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Belmondawg i Sentino mają za sobą bardzo udany rok, w którym po serii prywatnych turbulencji odbili się muzycznie, skupiając wiele zainteresowania. Czy doczekamy się tego, że ponownie połączą siły we wspólnym numerze?

video
dodano: 2022-01-07 17:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"CHOPPIN' DEM THANGS" to singiel Belmondziaka, który promuje merch nowych czapek od rapera. Za produkcję kawałka odpowiada S3 z kolektywu nolyrics.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-09 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Sentino porozmawiał wczoraj z Oskarem Brzostowskim z Glamrapu w trakcie transmisji live na Instagramie (niestety obecnie niedostępnej już do obejrzenia), gdzie odniósł się do pytań rozmówcy oraz fanów w komentarzach. Nie brakowało oczywiście pytań o możliwe kooperacje.

video
dodano: 2021-12-03 19:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Dla Belmondawg P.S.W.I.S. to droga do uzyskania upragnionego zen. Młody G wielopoziomowo porusza temat konieczności poradzenia sobie z wewnętrznymi i zewnętrznymi demonami, poukładania sobie życia oraz relacji międzyludzkich. Ten szczególny numer otrzymuje wyjatkową oprawę wizualną w reżyserii Julka Tałandziewicza. To emocjonalny obraz, który będąc w zgodzie z treścią oraz vibem’em utworu, unika niepotrzebnego patosu, bawi się bezkompromisowo memicznością rapera i daje szansę na odkrycie poukrywanych w nim znaczeń i odniesień.

Oryginalny utwór wyprodukował Expo 2000, a singlowa wersja to remix, który przygotował DJ Eprom samplując na SP1200 motyw przewodni zagrany przez Mariusza Obijalskiego na pianinie elektrycznym Wurlitzer.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-28 13:15 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Na kanale QueQuality oraz w serwisach streamingowych ukazał się kolejny singiel Bobera zapowiadający jego najnowszy "Przemyślany Album". "J**AĆ ĆPUNÓW" to swoisty statement wobec używek, okraszony gościnną zwrotką Belmondawg. Numer, jak i cały nadchodzący album, został w całości wyprodukowany przez 4Money – producenta znanego słuchaczom z wcześniejszych projektów z Boberem.

video
dodano: 2021-09-23 17:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Po wielu latach organicznej pracy w podziemiu i rozkręcania soundsystemów w całym kraju Mordor Muzik nadciąga z pierwszym oficjalnym albumem. W pierwszym singlu obok Gingera na mikrofonie pojawia się... Belmondawg. Co wyszło z tego połączenia?