Sentino o szansach na nagranie z Bałagane, Belmondo, OKI-m i Tede

Sentino porozmawiał wczoraj z Oskarem Brzostowskim z Glamrapu w trakcie transmisji live na Instagramie (niestety obecnie niedostępnej już do obejrzenia), gdzie odniósł się do pytań rozmówcy oraz fanów w komentarzach. Nie brakowało oczywiście pytań o możliwe kooperacje.

Najpierw 38-latek zapytany został o nagrywki z Belmondawg i Kazem, z którymi współpracował w przeszłości. Odpowiedział, że z Bałagane nie ma kontaktu i nie planuje muzycznej współpracy, ale życzy mu wszystkiego dobrego przy rozkręcaniu klubu Lot 022. Natomiast w przypadku Belmondawg zaznaczył, że nie wyklucza i że taka nagrywka byłaby możliwa, szczególnie pod kątem projektu "Megalomania", gdzie chce iść w bardziej artystyczną i abstrakcyjną stronę zainspirowany Kanye Westem, więc Młody G mógłby dobrze wpisać się w klimat.

Zapytany o możliwe collaby z klasykami polskiej sceny Sentino wspomniał, że mógłby nagrać coś z Tede, mimo rzuconych kiedyś wersów "Jesteś gorszy niż Tede kiedykolwiek był" - zaznaczył, że to wersy sprzed dekady, gdy był bardziej waleczny i nastawiony na rywalizację i dziś patrzy na sytuację inaczej.

Na koniec zapytany o OKI'ego Sentino potwierdził, że autor "Whoop" będzie obecny w remiksie "Helikoptera nad blokiem".

Już 6 stycznia dostaniemy najnowszy album rapera pt "Aporofobia", na którym pojawi się za to Schwesta Ewa. Wczoraj otrzymaliśmy pierwszy singiel:

***

TEDE: "Testarossa? Miałem tam być, ale zapomniałem wysłać zwrotki" (Rentgen)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>