Sentino świętuje podpisanie ugody ze Step Records i dziękuje fanom za wsparcie

Sentino zakończył wczoraj swoją "batalię" ze Step Records, która m.in. przyniosła parę dissów na jego osobę. Raper z tej okazji podzielił się z fanami dłuższym wpisem, w którym podziękował im za wsparcie oraz opowiedział o swoich początkach na polskiej scenie. Opróćz tego, otrzymaliśmy drugi singiel z nadchodzącej polskojęzycznej płyty "Fenix".

"W 2012 (w roku w którym butelkowano tego szampana) wielu z was nie słuchało nawet jeszcze polskiego Rapu, bo był zbyt zacofany, poniekąd asłuchalny i zaściankowy, tworzony przez ludzi których światopoglądy się sprzeciwiają z filozofią kultury hiphopowej, w tamtym czasie mniej więcej na poważnie zacząłem razem z moim przyjacielem orangutanem nagrywać muzykę w tym pięknym kwadratowym języku, i po wielu przeszkodach, beefach i wielkich zmianach w życiu stoję dziś tu nad basenem (w koszulce byście nie widzieli ciała prawie 38-letniego faceta który od tamtego czasu co roku na nowo zjada polski rap) i zaczynam nowe życie jako wolny człowiek. Od uzależnień i fałszywych przyjaciół już dawno się uwolniłem a teraz NARESZCIE mogę dać wam to czego wielu z was najbardziej pragnie pod względem muzyki. CZYSTY ROZPI*RDOL. Patrze na horyzont i dalej tu nie widzę drugiego jak mnie. Dziękuje że tu jesteście i że cały czas dawaliście wszystkiego z siebie żeby ten dzień w końcu nastał. I LOVE Y’ALL." - pisze raper.

Oprócz tego, raper wrzucił dziś drugi singiel z płyty "Fenix" - drillowe "Givenchy" na bicie Johnny'ego Gooda.

Tagi: 

Anonim
Rację ma szczególnie w pierwszym, pogrubionym zdaniu, ale nic się nie zmieniło, nadal jest wieś i zacofanie a to właśnie kiedyś wychodziły słuchalne rzeczy z pl, nie teraz. Asłuchalny i zaściankowy jest nadal, i nadal robią go ludzie którzy nie rozumieją hip-hopu. A najważniejsze że jest żałosny bo to zwykłe złodziejstwo, co się zrobi modne w USA to badna chamów biegnie robić tak samo, przykład NY drill.
Anonim
Nastepny schizofrenik robi z siebie huj wie kogo
Klepak
w takim razie powiedz kogo mam sluchac z pl? tylko prosze nie wymieniaj problemow,eisa i wlodiego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>