Sentino i Step Records dochodzą do porozumienia

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-05 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po wielu tygodniach konfliktu, który przyniósł parę dissów i w zasadzie zdawał przeciągać się w nieskończoność, wygląda na to, że Sentino i Step Records w końcu doszli do porozumienia. Alvarez poinformował dziś fanów o nim i o jego warunkach.

"Jest porozumienie ze Step Records tego typu, że po prostu nie będę obrażał ich jako założycieli wytwórni, ale mogę się normalnie beefować, dissować z artystami. Nie płacę na żaden cel charytatywny i nie płacę więcej żadnych pieniędzy. Dostaję z powrotem swoje mastery, dostaję swój kanał YouTube." - mówi Sentino.

Raper powiedział również, że jego numery powinny wrócić w przyszłym tygodniu na YouTube. Liczniki wyświetleń będą wyzerowane, ale jak twierdzi Sentino, lepsze to niż nic.

Po tej sytuacji były członek GM2L rozpocznie współpracę z Remikiem z MyMusic i założy własny label Sicarios Musica.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

JJ
Do tej pory nie komentował tego co się dzieje wokół na lini Sentino - Step Records tylko czytałem komentarze innych osób którzy tu wchodzą ale też na inny portal tam komentarze to już kanał ścieków. Z początku na to się patrzył z dużym dystansem, byłem ciekaw jak się to rozwiążę się co do Sentino mogę napisać tylko to że jest ok to jest moje zdanie. Słuchałem dziś jego 2 albumy 20/20 i Czary Mary nie znam człowieka oraz jego całej dyskografii dopiero poznałem jego dwa ostatnie albumy ale mam w zanadrzu sprawdzenie jego wcześniejszych produkcji zanim stał się tak "popularny" z początku jego kariery, a jest co sprawdzić np jego mixtape'y np. Sentino’s Way – Fall und Aufstieg, Sentino’s Way II – La Vida Loca albo jego albumy Kunst des Krieges, Ich bin deutscher Hip Hop według mnie oczywiście ludzie tego Sentino znają tylko z polskojęzycznych albumów a nie znają jego jako człowieka i artystę i od razu szydzą z niego człowiek i itp..Ja nie piszę tego komentarza jako wielki oddany fan bo nim nie jestem, tylko jako człowiek który słucha na co dzień rapu i nie tylko ale od razu cisnąć po nim tzn po Sentino jak się nie zna jego twórczości od początku tylko zna się go od np tego hita Tatuażyk albo innego hita albo po jego ostatnich albumach, i według mnie to jest albo nieznajomość jego twórczości (to by pasowało mi) albo nakręcanie sobie fejmu bo inne osoby o tym p.....lą w necie no i nakręca się spirala nienawiści do człowieka którego wogle się nie zna jego twórczości muzycznej wiadomo jego ostatnie 2 albumy ww nie końca mi podeszły zobaczę jego wcześniejsze albumy i mixtape'y i wtedy mogę ocenić co lepsze jak na razie 20/20 to dla mnie taka 2 a czary mary taka 3, wiadomo nie każdemu może się podobać dzisiejsze produkcje chodzi mi o te nowe brzmienia jak się siedzi w latach 70 - 80 - 90 - 00, bo się wychowało się na boombapie tak jak ja i nikogo nie mam ochoty jechać czy też edukować każdy ma swoje prawo do danego tematu i nie każdemu musi to się podobać. Pozdrawiam team Popkillera.
Dabbs
No i dobrze. Sentino to przypał i klei się do krzywych akcji ale muzycznie to spore urozmaicenie sceny.
siemano
a

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>