Sentino dogadał się ze Step Records? - nowe informacje ze strony rapera

Konflikt między Step Records, a Sentino trwa już od jakiegoś czasu i eskalował do tego stopnia, że reprezentanci wytwórni parę razy zdissowali jej byłego członka. Teraz od strony Alvareza napływają informacje, że problem między nim, a labelem został zażegnany oraz zapowiedział kolejną płytę po polsku.

"Rozmawiałem z prawnikiem Goldmann Music, która jest zainteresowana wydaniem mnie na Niemcy, Hiszpanię, Polskę itd. Jakby ktoś nie wiedział, to jest label Xatara. Ten prawnik powiedział, żeby to wszystko zakończyć elegancko, oddać im płytę, 12 numerów. Zanim ta płyta wyjdzie, prawdopodobnie będę prosił, żeby ściągnęli z neta te dissy." - informuje Sentino.

Opróćz tego, raper zdradził w jakim klimacie będzie nadchodzący krążek.

"Chcę żebyście wiedzieli, że mam już napisane pierwsze dwa numery na ten album uliczny, który chcę zrobić w najbliższych dniach. Dziś z rana wstałem i napisałem dwie petardy. Płyta będzie w stylu 'Tatuażyka', w stylu Booby czy PNL. Żeby nie było później, że on kopiuje i się inspiruje, to od razu mówię wprost, że to będzie muzyka w stylu francuskim." - zdradza.

Płyta będzie nosiła tytuł "King Sento". Jedynym gościem, którego raper zaprosi będzie Diho, natomiast jeśli znajdą się chętni do dogrania się na album, to Alvarez rozważy te propozycje.

Sentino chce w ten sposób uwolnić się od kontraktu, choć jak sam przyznaje, dalej uważa, że nie jest nic winny wytwórni.

Nie znamy dalej głosu Step Records w tej sprawie, pozostaje nam czekać na oświadczenie.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>