Kafar o dissie Step Armii na Sentino: "To najmniejszy wymiar kary"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-16 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj Sentino zdissowała Step Armia, czyli reprezentacja Step Records. Kafar Dix37, który również jest członkiem opolskiej wytwórni, skomenotwał diss w RapNews Studio, przyznając, że miał się do niego dograć.

"Nie udało się dograć zwrotki, bo byłem chory, ale chciałem ich serdecznie pozdrowić. Po takich słowach ciężko było spodziewać się czegoś innego. I tak to jest najmniejszy wymiar kary, bo to są tylko słowa." - mówi Kafar.

Oprócz tego, członek ekipy Dixon37 przyznał, że dalsze dissowanie Sentino raczej nie ma sensu, ale nie dziwi się kolegom z wytwórni, że wypuścili tyle dissów.

"Nie wiem, czy jest sens później odpowiadać na to, co on nagrywa na Story, ale rozumiem też chłopaków, którzy zostali wywołani do tablicy. Nie wiem, jak ja bym się zachował po takich słowach. Rozmawiałem na gorąco z Intruzem i Dawidem Obserwatorem i nie dziwię się, że było mocne poruszenie. Jeśli ktoś w takich słowach wypowiada się o twojej matce, czy babci, to nie może przejść bez echa. Jak mówię, słowa, to jest najmniejszy wymiar kary." - kończy raper.

plecypezeta
bez kitu niesamowita kara co on teraz zrobi ?
m60w
Szkoda że się Dix nie dograł, byłaby jeszcze większą żena. KAFAR czemu ty myślisz, że jesteś raperem ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>