Step Records

Step Records

video
dodano: 2018-06-15 16:18 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Nowość z obozu Step Records! Możecie już zobaczyć kolejny teledysk Bajorsona, promujący nadchodzący album "Kryminogenny". W "Yeeah yeeah" gościnnie usłyszymy Szpaka. Za video odpowiada Pan Filmowiec, a produkcja to dzieło Fryta Beatz.

video
dodano: 2018-05-22 23:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Ujemny" i "Tak to widze" to dwa numery promujące nadchodzący debiut Rogala, "ANtY", który ukaże się nakładem Step Records. W pierwszym kawałku gościnnie udzieliła się ekipa Dixon37, a na drugim Konspiracja Osiedlowa i Damian WSM. Album ukaże się 1 czerwca.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-05-17 19:38 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Po odejściu z Patokalipsy, Penx  prezentuje kolejny klip promujący jego debiutanckie LP. Za bit do utworu "Born to die" odpowiada Mario Kontrargument, a za realizację teledysku ekipa Grube Filmy.

dodano: 2018-03-09 12:56 przez: Step Records (komentarze: 0)

W dniu premiery albumu Michrus Dixon37 "Władcy Swoich Cieni", Step Records przedstawia szósty teledysk promujący ten album. W utworze "Ursynowski styl" gościnnie udzielili się Rest i Kafar, a za jego produkcję odpowiada Ślimak. Video to dzieło ekipy Bornvision. Od dzisiaj płytę "Władcy Swoich Cieni" znajdziecie w dobrych sklepach muzycznych oraz na stronie www.preorder.pl
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-08 14:58 przez: Step Records (komentarze: 1)

Step Records przedstawia szósty teledysk promujący nadchodzący album Penxa pt. "Michał LP". Za produkcję utworu "Numer uniwersalny" odpowiada TMKBeatz, a gościnnie swoje wersy położył Ero JWP. Video to dzieło ekipy QQfilms.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-29 17:53 przez: Kontakt (komentarze: 4)

"Reprezentant Patokalipsy, po doskonale przyjętych w podziemiu solowych albumach "Dissaster" i "Abstrackt", nadciąga z pierwszy legalnym wydawnictwem. "Michał LP", bo taki tytuł będzie nosił krążek, ukaże się na rynku w pierwszym kwartale 2018 roku nakładem Step Records. Pierwszy teledysk z tej płyty pojawi się w internecie 1 stycznia o godzinie 17.00.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-10-25 14:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Major SPZ - raper, którego możemy kojarzyć ze współpracy ze Stoprocent ostatecznie związał się w z wytwórnią Step Records. W rozmowie z WuDoo News powiedział: "Będę szedł do Step Records, tam mam bardziej wolną rękę."

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-19 14:41 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy klip Boneza i Danny’ego. W numerze “Łapię oddech” za bit odpowiada Salvare. Video to dzieło ekipy MVP Clips. Singiel promuje składankę Step Records “Rap Najlepszej Marki vol. 2”, która od 8 kwietnia dostępna jest we wszystkich sklepach.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-06 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip do wspólnego numeru Chady i Sztossa. Singiel “Twoje decyzje, Twoje wybory” promuje najnowszą składankę Step Records “Rap Najlepszej Marki vol. 2”. Za muzykę odpowiada SoDrumatic. Video to dzieło dwóch ekip - zdjęcia: LemonSniff, montaż: 9LiterFilmy. Premiera składanki 8 kwietnia. Krążek w wersji DELUXE rozszerzony o bonusowe nagrania, dostępny jest w przedsprzedaży na preorder.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2016-04-04 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się video promomix nadchodzącej składanki Step Records. Premiera albumu “Rap Najlepszej Marki vol. 2” już 8 kwietnia, tymczasem wytwórnia udostępnia promocyjne video z udziałem DJ’a Flipa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-25 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Step Records ujawnia szczegółową tracklistę składanki “Rap Najlepszej Marki vol. 2”. Gościnnie na albumie pojawią się m.in. Dwa Sławy, Kacper HTA, Bezczel, Tomson (Afromental), Oxon, Popek, Kali, Grizzlee, Danny, Nizioł, Sztoss, Chada, Bonez, Kajman, ZBUKU. Za muzykę odpowiadają czołowi polscy producenci, tacy jak DrySkull, Rozbójnik Alibaba, SoDrumatic, Grrracz, David Gutjar czy Sherlock. Krążek w wersji DELUXE dostępny jest jedynie na preorder.pl. Tylko w preorderowej wersji składanka rozszerzona jest o bonusowe utwory, niedostępne w standardowym wydaniu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-10 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W sieci pojawił się kolejny klip promujący nadchodzącą składankę Step Records „Rap Najlepszej Marki vol. 2”. W numerze „Braci się nie traci” udzielili się do niedawna skonfliktowani raperzy - Popek oraz Kali. Za podkład muzyczny odpowiada Rozbójnik Alibaba. Video to dzieło ekipy Sensi&. Jednocześnie wystartowała przedsprzedaż składanki. Do końca roku 2015 krążek dostępny jest w bardzo korzystnej cenie 24,99 na www.preorder.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-08-27 18:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

W sieci pojawił się nowy klip promujący nadchodzącą składankę wytwórni Step Records "Rap Najlepszej Marki vol. 2". Tym razem przyszedł czas na najbardziej spontaniczny numer z całego grona, nagrany przez Bezczela. Utwór powstał w formie prezentu na 25-te urodziny menadżera oraz dobrego przyjaciela artysty – Dawida Szynola. Autorem bitu jest Blaze. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz. Premiera składanki planowana jest na rok 2016.

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-10-09 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Rozpoczęła się przedsprzedaż drugiej solowej płyty ZBUKA pt. "Życie Szalonym Życiem". Album na rynku ukaże się 6 grudnia nakładem Step Records. W sklepie www.preorder.pl dostępny jest album w kolekcjonerskiej wersji 2CD (dodatkowy krążek CD, vlepki, plakat). Wkrótce premiera pierwszego singla.

Strony