Dixon37 wraca po 8 latach - singiel i preorder nowego albumu

Warszawski skład zapowiada nowy album. Ekipa Dixon37 powraca i prezentuje tytułowy singiel z nadchodzącego wydawnictwa.

Kiedy ekipa Dixon37 w roku 2008 wydała swój pierwszy solowy album pt. "Lot na całe życie", było to istne wejście smoka. Świeże bity, mocne rymy i klimat polskich podwórek, które wciąż czuły zapach lat 90. 

Po wyżej opisanym głośnym debiucie raperzy kazali na siebie czekać aż 5 lat, aż premierę miał album "OZNZ".

Lata mijały, po czym w roku 2016 ukazał się trzeci album grupy przyjaciół - "Krew za krew". Płyta, podobnie jak dwie poprzednie, ozłociła się, dzięki czemu wszystkie wydane do tej pory projekty Dixon37 noszą miano złotych płyt. Kolejne mocne single, takie jak "Ulica ma się dobrze" czy "Pozdrówki z betonowej dżungli", tylko utwierdziły w przekonaniu słuchaczy, że warto było czekać na to wydawnictwo.

Osiem lat - tyle słuchacze musieli czekać na kolejny utwór składu, którego wszystkie wydane do tej pory płyty pokryły się złotem. W kawałku „To Historia Wielu” poza reprezentantami ekipy Dixon37 pojawia się Louis Villain, który wraz z Kubą BNG jest również odpowiedzialny za jego produkcję. Premiera albumu „To Historia Wielu” zaplanowana jest na wrzesień tego roku, a do tego czasu pojawiać będą się sukcesywnie kolejne single go promujące.

Poniżej przypominamy też wywiad z Restem na gali Popkillery 2024. W trakcie rozmowy Rest opowiedział o swojej 3-letniej przerwie od nagrywek, zdradził też co powiedziałby dziś małemu sobie, a także jakie rady miałby dla młodych artystów. Wywiad obejrzycie między 54:37 a 57:45 poniższego filmu zawierającego 22 wywiady z tegorocznej gali - m.in. z Łoną, Dudkiem P56, Czerwinem, Floral Bugsem, Silesem, Onarem, Muflonem czy Sebastianem Fabijańskim.

90'
Zajebisty kawałek chociaż mało słucham pl rapu, tak wogle nie wychowałem się na nim jak inni słuchacze ale Dixon37 zawsze na propsie czekam na nowy album przesłucham sobie ich 3 albumy wcześniejsze czekając na nowy.
Bazantarnia
Bedzie szok jak sprzedadza wiecej niz 1000 cd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>