Bezczel nie żyje [1984-2021]

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2021-09-21 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bardzo smutne wieści dochodzą do nas z profili polskich raperów - Kafar, Peja czy TPS wrzucili przed chwilą informację o tym, że nie żyje Bezczel, 37-letni białostocki MC, znany m.in. ze składu Fabuła. Więcej informacji w tej sprawie na razie nie mamy, jak tylko się pojawią to przekażemy Wam szczegóły.

Bezczel zaczynał w duecie Subtelny Bezczel, wypłynął w szeregach białostockiego składu Fabuła, następnie rozpoczął karierę solową, wydając 4 albumy, z których "A.D.H.D." pokryło się Złotem. Złota była także płyta składu Kontrabanda, tworzonego przez Chadę, Bezczela i ZBUKU.

Poniżej przypominamy też nasz ostatni wywiad z raperem.

[Edit: Bezczel R.I.P. - Step Records dementuje plotki o powodach śmierci]

Bezczel - wywiad: o odejściu ze Step Records, własnej wytwórni, planach (01.2017) (Popkiller.pl)

Tagi: 

Jack
Liczyłem po cichu na to, że usłyszę jeszcze nową Fabułę.. Mimo tego co branża z Ciebie zrobiła, śpij dobrze Michał.Biedny synek Twój..
Żal
Te durne wpisy z ostatnim wywiadem żeby sobie podbić wyświetlenia mogliście sobie darować. Jesteście pudel a nie pop killer. Brak słów.
90'S
Właśnie wychodzę do pracy a tu taka smutna wiadomość doszła do mnie Spoczywaj W Pokoju Bezczel.
immortal technique
Pamiętam debiut i Fabułę. Dobrze sie zapowiadał. Później przez dekade destrukcyjny styl zycia i narko. Mam nadzieje, ze to nie to było przyczyną. Ogólnie szok.
xlehux
Spoczywaj w pokoju bracie.
Porażka
Nie wiem czy czytaliście wpis Gandziora. Koleś jest jakiś odklejony od rzeczywistość. Zmarł Dmx to pisał, że najlepszy MC. Teraz zmarł Beszczel, to też że najlepszy. Za jakiś czas ktoś umrze z MC to pewnie Gandzior wpis, że najlepszy i słuchał go od zawsze. Typowe wpisy pod publiczkę. Typa który bez Rycha jest nikim. Tak czy siak szkoda Beszczel. Nie słuchałem, ale sam fakt, że młodym i osierocił dziecko. Smutne to.
Patryk L.
Przecież jego hasło zyciowe brzmiało : żyj szybko umieraj młodo. Samospełniająca przepowiednia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>