Bezczel - Rentgen #01

dodano: 2017-02-05 20:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W większości naszych videowywiadów kręcimy się głównie wokół tematyki muzyki i niuansów z nią związanych, rozmawiamy merytorycznie i obszernie o nowych wydawnictwach, planach. Jednak pomyśleliśmy, że warto dodatkowo ukazać naszych rozmówców z innej perspektywy, prześwietlić ich na wylot niczym rentgen i pomóc wam dowiedzieć się ciekawostek, których w standardowych popkillerowych wywiadach nie znajdziecie...

Komiksowy superbohater, którego moce chciałbyś posiąść? Pierwsza praca? Wymarzone miejsce na klip? Postać filmowa, w którą chciałbyś się wcielić? Twój ukryty talent, umiejętność, o której nie wiedzą słuchacze? A także wiele innych pytań bezpośrednio dotyczących danych osób i ich aktualnych działań, jednakże pytań wymagających odpowiedzi krótszej i konkretniejszej niż w pełnej dyskusji. Całość w krótkiej i zwięzłej, kilkominutowej formule. Główną inspiracją dla naszego Rentgena były wywiady Montreality, w których amerykańscy raperzy ukazują się słuchaczowi całkiem inaczej niż normalnie, Machine Gun Kelly opisuje backstage'owe historie z trasy a Wiz Khalifa z pasją rozwodzi o swoim ulubionym żółwiu ninja. Mamy nadzieję, że i naszych rozmówców uda się tu odpowiednio ciągnąć za język i że cykl stanie się idealnym uzupełnieniem normalnych wywiadów przed popkillerową kamerą.

W pierwszym odcinku gościmy Bezczela, a kolejne w drodze - a Wy piszcie jak podoba Wam się koncept naszego cyklu. Uprzedzając ewentualne pytania/skojarzenia - cykl będzie wyraźnie różnił się od CGM'owych Najgorszych Pytań i podobna może być jedynie forma wizualna, a nie treść. Nie mamy na celu bowiem wziąć tu raperów "pod włos" trudnymi tematami, a raczej spojrzeć na nich samych z trochę innej perspektywy i pomóc Wam poznać ich lepiej. Obie formuły powinny więc raczej zgrabnie się uzupełnić, a nie stanowić dla siebie konkurencję.

Video: MVPclips

Bezczel - Rentgen #01

Tagi: 

polski rap gówno
kogoś w ogóle interesuje co ten łak ma do powiedzenia? XD
Aniol
A jednak tu jesteś wacku hehe
Aniol
A jednak tu jesteś wacku hehe
f_koko
były za duże spornie, teraz są za duże okulary
f_koko
tak na marginesie to co on taki wystrzelony. w 4 minuty poprawił okulary chyba z 10 razy...
o ja cie...
Założę się, że Bezczel nuci sobie pod nosem "I'm in love with the coco..."
Psychoas
Co on ściemnia z tym ADHD. Gdyby miał ADHD to by żadnej płyty nie skończył, nie dałby rady.
Maniekk
Spoko akcja z tym rentgenem. Chętnie bede sprawdzał. Przykro sie patrzy na komentarze powyżej. . .eeehhh
ll
próżniak, alkoholik i ćpun, ot i mi idol

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>