Step Records dementuje informację o współpracy z Sentino

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-20 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Sentino informował dziś, że sytuacja między nim, a Step Records została wyjaśniona i żeby dopełnić kontraktu raper nagra nową płytę po polsku, która ukaże się nakładem wytwórni. Jak się okazało, opolski label nie potwierdza słów Alvareza o wznowieniu współpracy, ale proponuje inne sposób na rozwiązanie ich konfliktu.

"W związku z pojawiającymi się w Internecie nieprawdziwymi informacjami na temat ponownej współpracy Sentino ze Step Records, pragniemy poinformować opinię publiczną, że nie planujemy wydawać ani uczestniczyć w produkcji nowej płyty Sebastiana Alvareza na żadnej z płaszczyzn." - pisze wytwórnia na swoim Facebooku. - "Jednocześnie aby zamknąć sprawę, wychodzimy z inicjatywą w kierunku Sentino i zachęcamy rapera do wykupienia praw do swojego kontraktu fonograficznego. W tym celu prosimy o wpłatę do końca kwietnia kwoty 7500 euro na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę chroniącej dzieci, które doświadczyły przemocy psychicznej i fizycznej."

Label zapewnia, że po okazaniu dowodu wpłaty przez Sentino, ta przygotuje aneks, który odda raperowi swobodę wydawniczą oraz wygasi wszystkie roszczenia wytwórni.

W związku z pojawiającymi się w Internecie nieprawdziwymi informacjami na temat ponownej współpracy Sentino ze Step...

Opublikowany przez Step Records Wtorek, 20 kwietnia 2021

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>